Jump to content

Dodo Juice Supernatural Clay

Recommended Posts

Dodo Supernatural Medium Clay obsahuje 3x 80gr stejné hrubosti prvotřídní kvality. Na clay čištění se použije vždy 80gr a ostatní claye zůstávají nerozbalené. To je rozdíl od ostatních dodo clayů, které jsou v jednom kusu. Medium-střední hrubost je vhodná pro dekontaminaci nikdy neleštěných, neclayovaných a hodně zanešených laků. Doporučujeme Dodo Born Slippy lubrikaci. Jeden balíček 80gr lze použít několikrát, až do úplného zanesení. Balení je tedy velmi ekonomické.

dodo-juice-supernatural-medium-clay-240gr.jpg

Edited by cubecnik

Zde je důvod, proč je dobré clayovat i okna. :palec: To je pouze ze zadního okna Hondy CR-V.

true, true, zadní sklo na combajnu největší humáč, mnohem horší než třeba dveře či předek auta palec.gif..

zítra budu taky clayovat asi tak zkusim udělat fotku jak bude vypadat moje zadní okno, teď při mytí je cejtit že je na něm sajrajt....

Ještě bych se chtěl zeptat co s clayem po aplikaci? Posledně jsem ho nastříkal lubrikantem a hodil do pytlíku a uzavřel ale to nebylo ono tak předpokládám že je lepší ho nechat pořádně vyschnout

Edited by header009

ploykarbonátu světel neuškodí?

Co tím myslíš?

Ještě bych se chtěl zeptat co s clayem po aplikaci? Posledně jsem ho nastříkal lubrikantem a hodil do pytlíku a uzavřel ale to nebylo ono tak předpokládám že je lepší ho nechat pořádně vyschnout

Já z něj udělám kuličku a dám ho do takové krabičky kde ho zavřu.

Jestli můžu za sebe ,tak určitě používat medium ,ten Dodo Juice Supernatural Detailing Clay

není tak účinej.

Ten kdo vymyslel clay ten byl fakt hlavička :palec: ,žádná jiná chemie mi nevyčistila odrazku v difuzoru od výfukových splodin.

JJ, toho jsem si všiml když jsem ho objednával že jsou dvě verze medium a detailing, vzhledem k tomu že neclayuju pravidelně vzal jsem medium a oproti basic of bling ktery jsem vzal jako na seznámení se s clayem je toto trošku jiný level

palec.gif

Clayoval jsem O2 kombi poprvé v červnu, když jsem koupil detailing věcičky a na kastli jsem toho moc nepochytal. Na skla jsem to nezkoušel. Chci se zeptat. Vyčistí to skla od té vrstvy co je mimo stírací plochu. Ještě zkusím předtím použít izopropyl, protože s pucováním skel narozdíl od karosérie (zde Dodo sour power, slipy + supernatural medium clay, lime prime, blue velvet, red mist tropical) mám problém.

• 6 months later...

Teď budu objednávat novou lubrikaci tak přemýšlím jestli znova Born Slippy nebo tu novou

Supernatural clay lube Refill tu třetí Supernatural Ferro Lube Iron Removal považuju za zbytečnou ,

pokud používám Ferrous Dueller a navíc není v ekonomickém balení koncentrátu.

• 3 months later...

Hele, jaká je normální spotřeba na jedno auto (OIIc) toho lubrikantu? Mně po dnešním clayování zůstalo z toho půllitru lubru zhruba tak 150ml; dával jsem moc, nebo jsem šetřil?

A je fakt, že jsem fakt nechápal, kde se ten bordel v tom laku bere. Clay vypadal fakt pekelně špinavě :(

hele u lubrikace je fakt lepší s ní nešetřit, nicméně já když clayoval poprvý tak mi zbylo taky tak nějak. Ono taky záleží na lubrikaci třeba BoB mi přijde že lubrikuje hůř než Born Slippy u který mám spotřebu menší :)

• 2 weeks later...