Přejít na obsah

Sraz Prostějov


Petr SR

Doporučené příspěvky

do pv po dálnici je to ted na 4 místech do jednoho pruhu ale víkendy bývají OK

 

pokud se toho někdo neujme tak navrhuju 13.30 sraz u Okay kousek od Intersparu

 

http://mapy.cz/#!x=17.076377&y=49.472683&z=14&t=s&u=u&umc=9nXyVxUXXc9nd.P8z&uml=parkovi%C5%A1t%C4%9B%20p%C5%99ehrada&uml=parkovi%C5%A1t%C4%9B%20u%20Okay

 

pak se mužeme dokopat poodjet cca 7 km na Plumlovskou přehradu-kromě horní parkoviště se nás asi tech cca 15 nevleze :(

 

a pak budete chtít někam na jídlo?

Odkaz ke komentáři

Alessi: do Prostějova přijedeš určitě po dálnici, takže to je cesta OK a v Prostějově jsou taky cesty v pohodě, takže můžeš být určitě v klidu ;) . Jinak jsem teď Petrovi SR napsal SZ, tak snad se ozve...

 

Tak cestu do Prostějova i cesty po Prostějově znám, ale jde o to aby se nevybralo nějaké místo na sraz kde bude problém se sníženým autem :palec:

 

Pokud se ti Petr SR neozve tak dej vědět a já s někým z adminů / moderatorů domluvím, aby se vlákno převedlo na někoho jiného (například ty Konny) kdo by vždy aktualizoval první příspěvek kde budou vždy aktuální informace o datumu srazu a popřípadě seznam účastníků ;)

Odkaz ke komentáři

Milí octavia kamarádi vše se rozhodlo: 19.10. 2013 13:00-13:30 se sjedeme na parkovišti u Okay elektra Plumlovská ul. Prostějov. Je to vedle Intersparu. Pojedeme na vyjížďku kolem Plumlovské přehrad, podivat se třeba i k zámku Plumlov a doladime to na místě, dnes jsem zjistil že to parkovišátko u přehrady zpoplatnili 30Kč Poté odjezd do občerstvovny Koliba u Tří Králů Prostějov... ...zarezervoval sem tam od 16:00 salonek. Ač sem tak hojnou účast nečekal, a musel jsem přehodnotit plán. Ovšem Příjemně mě to překvapilo a na Vás všechny se těším. Petr_SR

Odkaz ke komentáři

Tak cestu do Prostějova i cesty po Prostějově znám, ale jde o to aby se nevybralo nějaké místo na sraz kde bude problém se sníženým autem :palec:

 

Pokud se ti Petr SR neozve tak dej vědět a já s někým z adminů / moderatorů domluvím, aby se vlákno převedlo na někoho jiného (například ty Konny) kdo by vždy aktualizoval první příspěvek kde budou vždy aktuální informace o datumu srazu a popřípadě seznam účastníků ;)

 

Aha už to chápu, myslím ale že se všude dostaneš ;) , jinak díky za důvěru, ale jelikož se Petr SR už ozval, tak se nic převádět nemusí a už víme co a jak ;)

Odkaz ke komentáři

Ve středu máme sraz tak se zeptám jestli se někdo ke mě nepřipojí na delegaci do Prostějova :pivo:

Tak buď jsem to přeslechl nebo jsi pozvánku pěkně zazdil :D

 

Přidám se ale k prosbě pro zveřejnění seznamu, ať teda vím, kdo jede a jestli se bude hodit i přijet. Ale jel bych pomalu a pokraji, ne jak večerní přesuny po Brně :D :D

Odkaz ke komentáři

Jo a všem se omlouvám, že jsem se předtim dlouho neozval, mám to v poslední době velmi hektické.

 

Tak buď jsem to přeslechl nebo jsi pozvánku pěkně zazdil :D

 

Přidám se ale k prosbě pro zveřejnění seznamu, ať teda vím, kdo jede a jestli se bude hodit i přijet. Ale jel bych pomalu a pokraji, ne jak večerní přesuny po Brně :D :D

 

S tim seznamem nevim nevim... ...bude nás každopádně cekem dost...

Odkaz ke komentáři

Tak buď jsem to přeslechl nebo jsi pozvánku pěkně zazdil :D

 

Přidám se ale k prosbě pro zveřejnění seznamu, ať teda vím, kdo jede a jestli se bude hodit i přijet. Ale jel bych pomalu a pokraji, ne jak večerní přesuny po Brně :D :D

 

V kolik jsi ale taky na sraz dojel :lol: budu to ještě psát v naší sekci

Odkaz ke komentáři

Vypada to na peknou ucast :pivo::palec: tak to abych auto trochu oplachl a prelestil at nedelam ostudu :lool:

 

Taky budu muset octu vykoupat, protože jsem se od posledního srazu ve Vyškově k tomu nedostal a řekl bych, že je teď ještě špinavější než předtím :D

 

Jinak účast je suprová, tolik lidí jsem vůbec nečekal :palec: :palec:

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...