Jump to content

Snížené pružiny

Guest IvoB

Recommended Posts

• 4 weeks later...
  • 9 months later...
  • 1 year later...
  • 10 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

Ahoj, taky přemýšlím, že půjdu dolů pomocí pružin Eibchach 30/25. Mám ale RV 2016, takže vzadu byli kola zaraženy jak v tramvaji a proto mám na autě podložky 12 a 20 mm. Otázkou je zda to nebude šouchat :/ Máte tady někdo RS s podobnou konfigurací podložek a pružin? Kola mám klasické origo 18".

• 6 months later...
V 21. 8. 2016 at 18:55, qvedo napsal:

předek 4 cm a zadek taky 4 cm a montovaný jsou dnes odpoledne

Ahoj, chci dát nižší pružiny na o3 RS combi ..... půjdou tam taky dát eibach -40/40 ? 

¨nebo aby to bylo vyrovnané -40/30 ( takle sem to měl na o1 aby to bylo souměrné)

nebo co byste doporučily  ?   Díky 

Děkuji ti moc :palec: takže na RSo max -30/30  , DSG nemám mám manuál :)  

když se budem konkrétně bavit o ST suspension nebo Eibachu , tak kterou značku bys doporučil ? jestli to dobře chápu ST máš na autě ? 

Nemáš za čo .U mňa rozhodla cena ST-170 a  Eibach 230 eur .Inak som s ST celkom spokojný je to garantované certifikátom kvality od KW .Komfort trochu ubudol na 19" ale na 18" som skoro nepoznal rozdiel, takže vrelo odporučam. A to hlavné o čo mi išlo je ,že si to pekne sadlo dole ,tak za mňa:palec:

• 1 year later...
  • 1 year later...
  • 6 months later...
V 22. 9. 2015 at 15:28, jELDA napsal:

Ahoj

takhle nějak to vypadá když dáš Eibach pružiny na Octavia 3 combi .

post-534-0-69020600-1442928504_thumb.jpg

Ahoj,

vypadá to super. Prosím tě, nenašel jsem odpověď na to, o kolik jsi to poslal dolů?

A dával jsi i podložky, nebo jen snížil? 

Díky, Karel

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Ano je, ale je toho jako šafránu, nicméně páčky se daji odmontovat, a pak nějak šikovně zaslepit
    • Dobrý den, cca poslední 2 měsíce se nám děje, že po odemčení auta dálkou se občas, zatím ne vždy, neodemknou dveře řidiče, a to ani po opětovném zamčení a odemčení. Zabere až otevření klíčkem. Všiml jsem si, že občas to v těch dveřích po zamčení ještě jednou cvakne, dveře jsou ale zamčené. Našel jsem zde návod na vyčištění motoru zámku nebo mám nejdřív zkusit jen vyměnit baterii v ovladači?
    • Dneska nalakovat Škodu 120 ve slušné lakovně je 120tis +.  Bohužel lakovat umí málokdo. Loni jsem psal, jak mi zkazili lak v autorizáku na Superbu. Poučen z neúspěchu jsem nechal přelakovat přední od kamínků oťukanou kapotu v neznačkové a le řekl bych hodně dobré lakovně. Bohužel výsledek dopadl tristně. Nikde stopy po kamínkách, perfektní finální povrch, nic nezníčili, ale bohužel barvu pod lak dali zřejmě  jen na dvoutřetiny kapoty, takže zejména v tmavu  je vidět kur** přechod  na kapotě. Bohužel přebíral jsem za plného světla a ještě kapky deště a všiml si toho až druhý den ... .  Moje oprava nárazníku rozstřikem není poznatelná. Bohužel kapotu bez nečistot doma nastříkat neumím, musí se přebrousit a rozleštit, takže zrovna u svého auta jsem si to netroufnul, ale už vím, že měl, výsledek by nebyl horší ... .
  • Create New...