Přejít na obsah

Stickler's white TFSI


Doporučené příspěvky

ďalší čo chce Pegasusy :wallbash: asi ich predám lebo ich vidím na každom rohu... :lol: ale nie :) za mňa pegasus môže byť :) sám ich mám, možno fakt okukané, ale dizajnovo čisté a celkom tam sedia :palec: a farebne... za mňa asi tie "nudné" strieborné :)

 

ale aspoň v niečom som ťa zase predbehol Denis :loool: :loool: :loool:

post-26073-0-74650500-1407342157_thumb.jpg

 

Odkaz ke komentáři

Já mám prostě pořád jen potřebu řešit hovadiny, nic víc :)

 

Vždy jsem chtěl aspoň 17", ale neměl jsem možnost. nyní, když ji mám, jsem se pro to nadchl, ale vlastně úplně nesmyslně. 16" kola jsem vybíral opravdu dlouho a vybral jsem si vlastně skoro nejdražší možnou variantu. S koly jsem byl 100% spokojen a faktem je, že, ačkoli se nemusí líbit každému, mi je zatím opravdu hodně lidí chválí, někteří jen extra ta kola (i zákazníci). Co si na fotomontážích zkouším, zatím jsem nenašel typ, nebo barvu kola, které by se mi líbilo více než ta, co mám na autě. Navíc se s červenými třmeny skvěle doplňují. Po snížení podvozku myslím, že krásně vyniknou.

 

Jediná věc, která mě opravdu štve, jsou ty pneumatiky. Jsou super, ale pořídit si pneu s běžným profilem a ochranou ráfků, kola vypadají větší a 1000x lépe (viděno na OII, která stála o víkendu skoro vedle a rozdíl je to velký). To je věc, kterou bych měnil hned, ale o mé pneu očividně zájem není, takže smůla, nevyhodím dobré pneu jen kvůli vzhledu.. A upřímně kupovat si Pegasusy, které se mi (promiň) nikdy vůbec nelíbily, jen proto, že jsou možná za dobrou cenu a že jsou to 17", to je pitomost.. Jen mám vždy potřebu začít se dělit s něčím, co mě žere ještě dříve, než si to rozmyslím - a pak jsou tady z toho podobné debaty o ničem, protože řeším pitomosti.. :wallbash:

 

BTW tvá fotka: Já myslím, že máš jen něco v kufru a dáváš to jako srandu :lol:

Nebo se mýlím? Pokud to máš opravdu nově snížené, tak promiň, ale vůbec se mi to nelíbí ;)

Odkaz ke komentáři

Podle mě jsou to jedny z nejošklivějších kol, jaké se na OII dělaly. Možná by jim pomohla jiná barva, no nevím. Nejzajímavější je na nich asi ta 17" velikost, jinak být o palec menší, osobně bych nad nimi nikdy nepřemýšlel :)

 

Ale to je přesně ta otázka vkusu. Mi se ta má 16" kola líbí, někomu vůbec. A stejné je to s designem Pegasusů. Když, Pallasy mi přijdou několikanásobně hezčí, ale naopak spoustě lidí se absolutně nelíbí :palec:

Odkaz ke komentáři

Chlapi, chlapi...

Zblbli jste mě tak, že jsem přestal uvažovat :D

 

Čekám právě na výměnu pružin - po namontování RS-áckých zpět za originální. Naštěstí jsme začali předkem, no udělal jsem základní chybu, která mi nedošla - pružiny jsou zjevně pro diesel, čili jsou tvrdší a hrubší. Po namontování tedy 4x4 hadra :wallbash:

 

Škoda slov, prachy zbytečně vyhozené oknem, hodiny práce a k ničemu.. Takže auto nebudu mít snížené nikdy, protože se na můj motor dělají jen ty Eibachy -30mm, což nechci.

 

Smůla.....

Odkaz ke komentáři

Jakto?

 

Prostě moje blbost :(

 

Nejhorší je, že jsem na to myslel. Až pak se začalo řešit, že sednou pružiny z RS a úplně se mi to vykouřilo z hlavy - hlavně že jsem se ale mj. ptal na to, zda jsou z combi, nebo lifta.....

Upraveno uživatelem Stickler
Odkaz ke komentáři

Ja mam z benzinu pruziny tak som zvedavy co to spravi mne :blink:

 

Ak som ti dal zavadzajuce info tak sa ospravedlnujem, kedze sa riesilo ci budu pasovat koli tensiemu tlmicu, ale uplne mi vypadlo ze ty mas 1.2 benzin no rozdiel vo vahe by tam snad az tak velky byt nemal :wallbash:

 

Inak pisni kyselinkovi ten ma tdi a zaujem :D

Upraveno uživatelem lumi
Odkaz ke komentáři

No, tobě by to snad sednout mělo, navíc máš cca o 100 kg težší motor. U mě fakt zvýšená 4x4 hadra, jsem o 500,- Kč lehčí a trvalo to několik hodin práce :wallbash:

 

Ale to nic, ani mi to nedošlo :( Ponaučení pro příště, no.,

 

Na pružiny se sami ozvali možná už 2 zájemci :D, kdo ale chce, zatím jsou k mání a prodám je za tolik, za kolik jsem je koupil - 2000,- Kč. Dle kluka, co mi pružiny měnil i od oka vypadají velmi dobře, dokonce lépe, než ty mé ani ne 2 roky staré s najetými 50 tisíci :)

 

Teď ale otázka... Snížit to chci, ale 30mm nechci, je to nepraktické a k 16" i nepěkné. Nějaké nápady? Já pro svůj motor nic, než -30mm nenašel a žádné stavítko nechci - jen pružiny..

Odkaz ke komentáři

Stejně nejsou s těmi -30mm normální. Proč nedají na výběr? To je nesmyslně nízko :wallbash:

 

Leda mě napadlo nechat si je vyrobit zakázkově, ale nemám zkušenost kde a ani nevím, kolik by to stálo. Holt budu mít věčně kozu, no, nedá se svítit......

Prasárny typu řezání, nebo nahřátí pružin nejsou nic pro mě, ku*vit auto se dá všude možně, ale toto je na mě moc..

Upraveno uživatelem Stickler
Odkaz ke komentáři

To bych musel zkusit, abych nekoupil nesmysl. Možná zkusit výpočtem rozdíl mezi RS TDI a 1.6 TDI. S RS TDI pružinami jsem měl předek cca + 20mm a ty měly být -17mm. Teoreticky by mohlo jít odhadnout, kolik bych měl u -30mm pro 1.6 TDI. Pro Combi jsou tedy pružiny tvrdší, než pro lift? Někdo říkal, že je to totéž, tak nevím :)

Odkaz ke komentáři

já bych to s tou nemožností snížit tak černě neviděl, zkoušel jsi firmy které dělají sporotovní podvozky a k tomu i pružiny ? myslím že ti by ti celkem mohli pomoct v tomhle ohledu. Například HP Sporting nebo Protlum ?

Upraveno uživatelem header009
Odkaz ke komentáři

Tak jsem z chaty zpět, bohužel nám úplně nevyšlo počasí, částečně jsme grilování stihli, ale pak přišla bouřka a chcalo až do noci, čili jsme museli sedět vevnitř a byla celkem nuda. Po klasicky bezesné noci jsem jel domů už dnes, je všude nepoužitelně mokro.. :(

 

Zde 2 rychlé fotky mé bílé špinavé "kozy", sice to trošku klame, protože stojím nakřivo a mezera mezi koly je větší, než normálně, ale to už neobkecám - zvláště ne v porovnání s bráchovým béemwé. No co už :rolleyes:

 

post-28923-0-59620400-1407662382_thumb.jpgpost-28923-0-07746900-1407662389_thumb.jpg

 

...a zde hrátky s mravenci :D

 

post-28923-0-34830800-1407662400_thumb.jpgpost-28923-0-73754000-1407662404_thumb.jpgpost-28923-0-00718400-1407662410_thumb.jpgpost-28923-0-67564400-1407662413_thumb.jpgpost-28923-0-83439400-1407662419_thumb.jpg

 

Po cestě se objevil takovýto průměr:

 

post-28923-0-19315700-1407663259_thumb.jpg

 

...který jsem si zkazil jen jednou prudší akcelerací a několika kopci před domovem. Jinak jsem měl celou jízdu zatím historicky nejméně - 3,5 l/100km :)

Upraveno uživatelem Stickler
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...