Přejít na obsah

Stickler's white TFSI


Doporučené příspěvky

No zatím mi nejvíce designově sedí Audi Rotor z A3-ky z fotomontáže na předchozí straně


Nicméně je trošku těžké něco najít. Máte-li nějaké tipy, sem s nimi :)

Hledám ideálně něco, co bych nemusel nijak lakovat, co je moderní a designově k autu sedne. Z originálů Škoda nejsou špatná tato ze Supa:

http://eshop.skoda-auto.com/cz/cs/b2c/kola-z-lehke-slitiny/kolo-z-lehke-slitiny-%E2%80%93-luxon-7-5j-x-18%E2%80%9C-antracit-3t0071497--jx2x/0/1/6/43/1001

 

Ale myslím, že oproti těm, co jsem měl doteď, bych si zase moc nepolepšil, na pohled to v reálu bude asi totéž. Vypůjčeno ze SH na ejdnom členském, autě ve stříbrné:

 

post-28923-0-94165100-1416242987_thumb.jpgpost-28923-0-56007300-1416242992_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Stickler
Odkaz ke komentáři

Ppokud trefíš stejné et, tak je to jedno, pokud nee, tak by bylo lepší je mít zapsané v TP, pokud k nim není typový list, tak jedině nechat zapsat jiná kola se stejnými rozměry a et, která mají typový list (např kola z alcaru) a pak není problém, protože značku kol nikdo řešit nebude, bohužel jsme banánová republika, kde se kola nezapisují podle certifikátu TUV, nicméně co jsem konzultoval s právníky, tak pokud kola mají TUV (a WSP je mají), tak by to u soudu neměl nikdo zpochybnit, přestože nejsou zapsaná v TP, TUV totiž platí pro všechny země EU, tedy i pro nás.

 

Pokud by jsi se rozhodnul, tak mám jeden prověřený shop na kola a za rozumné ceny,mají i WSP a sám tam kupuju všechny kola, nejsem s nimi nijak svázaný, jen kladná reference na dodání a hlavně cenu, schválně koukni:

http://www.autokseft.cz/

Odkaz ke komentáři

Díky za info :) Jde o to, že velký techničák má firma a pro tyto účely mi jej samozřejmě nikdo nepůjčí. Teď tedy záleží.. Mám aktuálně origo 16" kola z OIII, ale ET je i tak o něco menší, než co je uvedeno v TP. Nikdo neočekává, že by s tím byly potíže, protože ET se kontroluje zřídkakdy. Otázkou je, zda by to bylo u těchto kol stejné (zkrátka ano, dá se to zpochybnit, ale nedělá se to), nebo zda mají jetě jiný aspekt proti těm originálům, který by dělal problém?

 

Jinak díky za tip :palec: Horší je, že jsou tam ta kola o dost dražší, než shop, který jsem postoval výše :(

Odkaz ke komentáři

Upřímně toho se bojím taky - jsou taková "buclatá" a design je opticky zmenšuje, proto si taky nejsem jistý :ph34r:

Blbé je, že z pěkných kol na výběr moc není. Pak leda třeba ty Terony, ale ty by asi musely na lak :(

 

Nebo se mi líbí i tyto, ale je to časově omezená nabídka a spolu s pneu na to teď nemám:

http://autobazar.hyperinzerce.cz/alu-kola-stredni/inzerat/10029405-nova-original-17-26quot-3B-kola-seat-nabidka-prachatice/#.VGog4_mG98E

 

Upraveno uživatelem Stickler
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...