Přejít na obsah

Superb 3. generace - všeobecné info


Doporučené příspěvky

Já teda koukal tak půl roku zpět na nějaký test, ze kterých ty LED světlomety nevyšly zrovna dobře oproti bixenům.

A dále ani moc nevěřím životnosti LED světlometů, kdy u xenonů stačí vyměnit výbojku a jede se dál, u LED je třeba měnit celé světlo.

Takže je to pro mne spíše plus, že zůstali klasika bixenony.

Odkaz ke komentáři

Ale faktem je, že proporčně to bude +/- podobné. Podle mého bude SIII hezký, ale obecně mi vadí dnešní trend (kvůli bezpečnosti hlupáků, kteří skáčou pod kola) nízkých předních partií a vysokých zadních. Působí to tak nějak disproporčně a ačkoli se mi líbí, že SIII bude mít zadní světla horizontálně členěna a celkem nízko (což je jedna z mála věcí, které mi vadí na OII, protože tvarem zadních světel je už znát, že má nějaký ten věk), z podobných úhlů pohledu bude mít to auto asi trošku rozporuplné tvary..

Upraveno uživatelem Stickler
Odkaz ke komentáři

SIII bude podle mého opravdu pěkný. Mám už asi 3 měsíce fotky od kamaráda, když u nich v práci dělali asi 30cm realistický hlinikový modely SIII, který si u nich objednala přímo Škodovka. Bohužel museli podepsat slib mlčenlivost, tak sem ty fotky nemůžu dát, aby neměli případné problémy... :(

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Zatím asi na pár detailů nejpřesnější ukázka

 

http://www.auto.cz/skoda-superb-2015-tohle-je-zatim-nejverohodnejsi-ilustraci-85212

 

Ano, tak by měl Superb vypadat :)

 

Mám od kamaráda téměř půl roku fotky, jak bude Sup vypadat. Z důvodu mlčenlivosti jsem je nechtěl zveřejnit, ale když už bude za nedlouho odhalení, tak proč ne (jen to prosím nerozšiřujte dál po internetu). Jsou to tedy jen 30 cm hliníkový modely (ještě bez zrcátek), ale protože si to u kamaráda ve firmě zadávala přímo Škodovka, tak by tak měly ve výsledku vypadat ;)

 

EDIT: Na žádost kvůli případným problémům jsem fotky odstranil...

Upraveno uživatelem Konny
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...