Přejít na obsah

Zelená agave Octa -> Black Octavius 2010


Doporučené příspěvky

objem som ratal len metodou pokus omyl. Ratal som to cele,ked som mal FMIC, potom som si to preratal ,ked mam teraz ten vacsi hlinikovy SMIC, kde mi to nerobi bordel a teda musim sa objemom co najviac rovnat tomu SMICu a to je tiez len odhad, ze to bude uz ok :lol:

Ten FMIC som mal toto :

EurocustomFMIC2.JPG?osCsid=7440f842df530

A myslim,ze aj kvoli tym dlhym ruram to robilo lag ako svina. A potom zas ked to vedenie uz nafuklo, tak si dostal kopanec az auto vystrelilo dopredu,co bolo velmi neprijemne. Myslim,ze aj rozvodovy remen dostaval zakazdym po papuli :smich:

 

Plus si treba pripocitat este dalsich asi 1,2m rury,ktora ide original od Turba a toto sa len na to napaja. Cize vedenie to bolo brutal dlhe. To mozes pouzit ked mas nejake velke turbo,ale na moje to robilo bordel.

 

 

Teraz tam mam len toto :

B6SMIC-7.jpg

 

A cele vedenie teraz na jar planujem dat co najkratsie, teda vyhodit cele vedenie ,co ide poza motor ,dole pod motorom ,atd a dat to zhora co najkratsie a pouzit FMIC maly. Tu je dole odkaz ako to bude kvazi vyzerat, no ja chcem to dat zhora este kratsie rovno nad motor a pouzit plochsie rury, aby to nezavadzalo kapote. Uvidime no,ako to dopadne.

 

http://s718.photobucket.com/user/cossie_1/media/skoda/CIMG8022.jpg.html

 

Inak sorry ,ze ti to tu tapetujem obrazkami :beer:

Odkaz ke komentáři

Ono ani mne nejde o to že by to tomu nejak pomohlo, pretože ja mám sériový výkon nemám ani čip, a kedže mám prasknutý intercooler tak nejaký čas to trvá kým sa to poriadne nafúkne a ajtak to neni 100%. Takže keď už mám kupovať nový SMIC za 80€ tak radšej kúpim niečo lepšie čo mi aj trochu pomôže.

Odkaz ke komentáři

este ma napadlo,ze realne dizlove turbo kedze tlaci odspodu vie natlakovat vedenie IC rychlejsie ,cize tam by to nemalo byt s lagom az take ako u benzinoveho turba. Ale tak uvidis.

 

Quadko: smic som kupoval cez ebay, pasuje kus za kus,treba upravit len ten nasavaci zvon. Mna vysiel 98 eur. Budem ho ale predavat, ked zrobim FMIC. No ma uz na neho zalusk jeden clen,ak nebude chciet ,dam vediet. Viac cez SS, nech to tu nezaprasime.

 

Ketys:presne tak, ja som tomu dopomohol este aj vyrezanim odvetravacich otvorov do podbehu. Ale v lete pri +30 je to aj tak naprd. Chladi to ako original, len sa vie rychlejsie spamatat ked stojis a rozbiehas sa. Ochladi sa skor .

Odkaz ke komentáři

Dnes sundana fólie z masky a hned zavoskovano + jsem vzal po druhy ještě světla a hranu kapoty, vyměněny sklicka osvětlení SPZ a ano nudím se a nemám nic lepšího na práci :D takže sem umyl motorovej prostor jarem a teplou vodou a byly z toho 2 beliky fakt cernyho hnusu. V reklamách asi s tím jarem nekecaji že to dobře odmastuje :D

 

 

Kupoval jsi novy ty sklicka ? kde taky potrebuju

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Tak zase nějaké foto s Kohym z uplynulého víkendu na chatě :palec: ještě si musím užít starý vzhled než bude všechno za 2 měsíce jinak :D


a ještě update: přítelkyně včera nenastartovala :smich: , takže do víkendu by měla být nová baterka. Co jsem to před 2 a půl rokama koupil, tak jsem měl vartu. Netuším jak dlouho tam byla předtím, ale nevypadala nová, takže jsem spokojen, že posloužila. Na zimu jsem ji nikdy nedobíjel :D

post-30897-0-92259300-1455798700_thumb.jpg

post-30897-0-94240400-1455798708_thumb.jpg

post-30897-0-30645200-1455798715_thumb.jpg

post-30897-0-20135600-1455798726_thumb.jpg

Upraveno uživatelem H@nZ
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
    • Dveře, jako že plech určitě stejný, ostatní věci jako zámek, spouštění okna a řj už mohou být jiné. Ale to se přehodí.
×
×
  • Vytvořit...