Přejít na obsah

Napajedlákovo RS


Doporučené příspěvky

Kluci nemáte ponětí, jak je to tam chycené? Dneska jsem se ten zbytek pokoušel oddělat, aby tam nestrašil a ani za boha to nešlo. Když jsem se díval na obautodíly, tak některé byly šroubované, což tenhle ale není, drží se to masky jak hovno košule...

Ještě jsem si říkal, jestli ta ploška nebude součástí masky a ten znak se na ni přilepí.

Upraveno uživatelem napajedlak
Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Pár novinek.

Dostal jsem se k rozdělání levých zadních dveřích a zjistilo se, že střed a bass repro jsou KO... Výměna od počátku hrůzných stěračů SWF za Bosch Aerotwin, promazání hřídele ventilátoru za schránkou spolujezdce, který s příchodem zimy začal opět pískat. Dále výměna polámané misky madla řídičových dveří a nakonec jsem upotřebil i žlutou transparentní fólií na světla + koupena krytka ostřiku, kterou si někdo vypůjčil. Už čekám jen na zámek 5.dveří, kterému odešel mikroskopínač a zas snad klid :)

post-30712-0-75194200-1448117327_thumb.jpg

post-30712-0-88282800-1448117349_thumb.jpg

post-30712-0-12803500-1448117378_thumb.jpg

post-30712-0-88405800-1448117400_thumb.jpg

post-30712-0-19064900-1448117456_thumb.jpg

post-30712-0-50636100-1448117468_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

A necháš origo mřížky nebo dáš plástev? Já že jsem měl podobnou myšlenku :-) Možná by ta antracitová v tvém případě padla i zrcátkům :-)

Chtěl jsem plástve, jenže dát skoro 5tis. Kč za dva "kousky" plastu + nová mřížka (chci aby mi ta stará chromová zůstala - je tam jen Foliatec a kdyžtak by se to dalo uvést do původního stavu). I nad těma zrcátkama jsem přemýšlel, ale asi bych to potřeboval vidět.

Každopádně teď mě více trápí to repro, sice vzadu nejezdím, ale když už je tam SS, tak aby fungoval. Chtěl jsem dopředu koupit něco lepšího a přední dát dozadu, jenže bohužel vzadu jsou repra menší.

Máš vytlmené aj vnútro dverí?

Ano, i uvnitř dveří je tlumení. Je to poznat.

Upraveno uživatelem napajedlak
Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 5 měsíců později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...