Přejít na obsah

Napajedlákovo RS


Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...

To jsem měl taky - vyměněn chladič klimy a OK, teď to vypadá na tlakový snímač G65, ještě dám vedět, čím to přesně bylo.

Jinak dík, ale moc dlouho naleštěné mi to nevydrželo, hned ten večer pršelo :lol: V sobotu dělám řidiče na svatbě, tak ji musím zase hodit do pucu, docela mě zklamala (ne)výdrž vosku..... Jinak na STK kartáč jako prase, jsem rád, že ji mám za sebou a další až za dva roky. :unsure:

Odkaz ke komentáři

Ve Vsetíně. V Malenovicích jsou docela přísní, co jsem tak slyšel. Folie na oknech a světlech ještě vem čert, blinkry místo parkovaček ok, ale z těch LEDek ve zpátečkách na ně šly mrákoty. :jelen:


Škoda že nejsi poblíž, hodil by se mi taky řidič na svatbu :-D

Dvě už bych asi nezvládl, myslím, že řídit na svatbě je ta vůbec nejhorší činnost :D

Upraveno uživatelem napajedlak
Odkaz ke komentáři

noo krásně jsi ji měl nablýskanou :palec:

to byly na té stk hodně v klidu, když jsi nemusel nic sundávat :) mě bude čekat na podzim, ještě nevim, kam půjdu, do Otrok teda ne

s klimou si teda taky užíváš pěkné patálie..hlavně že zase chladí :)

 

Na sobotu ji budu muset nablýskat zas. Koupil jsem si clay, na to vosk od ChemicalGuys za nějákých +-900,-- a teď při mytí nebo dešti už to tvoří "kapičky" jen na kapotě, střeše a tak do horní třetiny dveří, spodní dvě třetiny dvěři a zbytek auta už je bez něj a myl jsem POUZE VODOU a nezdá se mi, že by pár jízd v dešti za 3 týdny vosk smylo. :wacko:

V klidu jo i ne, bylo to po známosti, jinak bych měl útrum. Příště ať minimálně to svícení uvedu do původního stavu a po STK, ať si tam dám co chci, že na ně docela šlape Dekra. A klimu jsem za posledních 11 měsíců plnil 4x :wallbash:

Taky už mám klimu znovu naplněnou. Říkali že léto dojedu a bude se to řešit až to bude zase aktuální.

 

Jinak jo, řidič na svatbě asi nic moc. Snad se brzo někdo najde :-)

 

Musíš uvrtat nějákého dobrého kamaráda, u kterého máš jistotu, že ti neřekne NE. :lol:

Pekne sa vám tie klímy varia v tom teple :D ale hlavne že už zase funguje :palec:

 

Vodič na svadbe je nič moc.. ale nie je problém si na to zavolať taxík... :lol::smich:

 

Po čtvrtém plnění během necelého roku, prasklém chladiči, atd jsem myslel, že se odporoučel kompresor a už jsem neměl ani náladu to řešit... <_< Bohužel v tom vedru bych nemohl nikoho vozit, tak jsem to vyřešit musel a naštěstí to byl "jen" ten snímač.

 

Taxi bych volil jedině to clubové a ze Senice by se to novomanželům asi prodražilo :lol: Bude jim muset stačit moje tuctovka (jak mi bylo řečeno) :unsure: :D :D

Upraveno uživatelem napajedlak
Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...