Přejít na obsah

Modelový rok 2015


160R

Doporučené příspěvky

Tak konfigurátor na octu je funkční. Hned mě zarazilo pár výborných vychytávek....

-elegance má nově možnost dynamic packetu a ten má nový sploštělý volant s perforovanou kůží

- bohužel ani k novému swingu nejsou repro vzadu v serii?

-tří ramenný volat je vždy sploštělý?

- nevidím couvací kameru

Odkaz ke komentáři
Guest palo.k84

Ahoj, pochopil jsem správně, že od tohoto května má být zdražení? Chci si také koupit konečně O3 RS, ale chtěl bych parkovací kameru... proto MR15.

Je k dispozici fotka nově zkoseného volantu?

Když bych si objednal auto teď, měl bych mít MR15 a nižší cenu... říkám to správně? Díky :-)

ja som sa rozhodol objednat si OIII RS 22.4.2014, samozrejme u nas na Slovensku. co cert nechcel, presne v ten den (dokonca presne v momente objednavania o cca 16:00:)) dosla predajcovi info z centraly, ze modelovy rok 2014 uz nie je mozne objednat a ze sa objednava modelovy rok 2015 (cena zvysena o 400 EUR). samozrejme sa to hned ani nedalo, dva dni im nefungovali systemy a tak ani nebolo mozne objednat. nasledne som sa rozhodol, ze si pockam na novy cennik na stranke importera, ved ked od 22.4.2014 uz ponukaju len modelovy rok 2015 tak to hadam nebude dlho trvat. samozrejme cennik pre novy modelovy rok nezverejnili dodnes :). objednavku som nakoniec predsa spravil 30.4.2014. predbezny termin dodania este neviem, ten vraj totiz bude znamy az cca 1-2 tyzdne od objednania (vraj sa zozbieravaju objednavky z "celeho sveta" a az nasledne sa urci termin), ale odhadujem cca 6 mesiacov :(((...

kazdopadne v CR uz mate aj cennik a aj volant vidno v konfiguratore (velmi pekny je:)). uz si objednaval? mas nejaky predbezny termin?

Odkaz ke komentáři
Guest palo.k84

Dnes mi nabídli slevu z ceníkový ceny 7% :unsure: což dělá něco přes 60 tisíc k ceníkové ceně konfigurace zhruba 930 tisíc.. :blink:

U benzínu s DSG a variantě combi doba dodání 3-4 měsíce, u nafty víc.

3-4 mesiace?

ja mam objednanu benzin kombi, manual. tak hadam dodacia lehota bude podobna..to by bolo super:)

inak 930 tis je brutal palka, to si tam musel dat takmer celu priplatkovu vybavu:)

a inak 7 % nie je fakt nic moc, predovsetkym pri takej vybave...

Odkaz ke komentáři

To je teda spíš nic než moc no.. :wacko: Čekal jsem určitě 10%, ale je fakt, že jsem přišel schválně z ulice (u tohoto prodejce mám kontakty, takže by se víc asi dalo udělat). No nevim, dal jsem tam všechno co mám v autě teď a na co jsem zvyklej a bez čeho auto nechci.. V základu to nemá nic. Ale opomenul jsem věci jako panoramu, rezervu, snad nějakýho toho asistenta, metalízu atd., takže zas tak utrženej z řetězu jsem nebyl. :)

Odkaz ke komentáři

to by mě zajimalo proč nelze u 1,4 CNG kombinovat tažné se střešním oknem... mně by zajímala někdy ta logika :D

tuhost karoserie a dodatečné výztuhy pro skleněnou střechu, které nedovolí montáž tažného?

 

dneska jsem se na tuhle kombinaci (tažné + panoramatická střecha) zaměřil u Golfa 7 TGI a tu to kombinovat jde. Důvod toho, proč to u ŠA nejde však nevím :(

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Já jsem zas při konfiguraci narazil na to, že sportpaket šel pouze v kombinaci s 18" kolama, která ale nechci. Takže po domluvě mám 17" kola a sportpaket.

 

Podobně to vidím i s panoramou + tažným.

 

Prostě ten konfigurátor dělají ITáci a ne obchodníci, takže se to na tom nějak projevilo :D podle mě se stačí domluvit s prodejcem.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...