Přejít na obsah

Modelový rok 2015


160R

Doporučené příspěvky

No je to prakticky k ničemu(uvidíme jaký budou všechny ostatní parametry)... Kdyby to umělo odemykat, zamykat, startovat v blízkosti s Kessy proč ne...

Dále možnost vložit sim kartu a možnost využíváš tyhle fíčury s integrovaným alarmem, dálkový odemykání atd, pak by to smysl mělo....

post-24077-14125821529282_thumb.png

Upraveno uživatelem marekczek
Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...
  • o 2 týdny později...

Dnes jsem se na to ptal v servisu, jestli mi to udělají, pravda , bylo to naivní, ale musím mít vše legální cestou. Samozřejmě neudělají ... .

Dnes jsemři konfiguraci kolegovaauta zjistil, že pánové z MB zpoplatnili i bílou barvu čtyřma tisíci. Bez příplatku je tedy jen ta dle mého názoru hnusná modrá. To už si dělají fakt srandu.

Měli štěstí, jak jsem byl v ráži, tak akorát volal monitorovaný hovor z MB, tak jsem jim to z plných plic řekl. Honza

Odkaz ke komentáři

takze se porad vyplati koupit cupru s 280 njn

....no tady tak asi nejde přímo o to z toho auta dostat nějaké maximální hodnoty výkonu ale zaměřují se spíše na podvozek,který si RS 230 půjčí od GTI Performance,čili samosvorný diferenciál a vlastně i ten výkon bude stejný jako u GTI,takže za mě spokojenost :palec:

Odkaz ke komentáři

on to myslel tak, že ta curpa je furt někde jinde :D a vychází i levněji , ale to je otázka preferencí.

 

no a teď otázka, Golfy mají DCC za příplatek, bude mít O3 RS spešl taky možnost?

Přesně tak,rozhodují preference,já jsem se taky před nedávnem rozhodoval zda koupit novou Cupru nebo RS.Samotného mě zajímá co bude ve standartu a co za příplatek.Ženeva začíná za 2 týdny,tak se necháme překvapit.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...