Přejít na obsah

Blow off pro 1,8T


Doporučené příspěvky

:D to nemusíš,píši co mě to dělalo po montáži twinportu v pohodě ale po chipu a a zkoušce výkonu stejný problém,tak sem volal prodejci jak se seřizuje twin a o dvě otáčky sem utáhl pružinu.....a mám po problému. :smich:

-proto budu jen rád kdo má motor AUM 110kw po různých úpravách aby napsal své zkušenosti :palec:

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

DEKO kecá HKS II. měl na O1 RS AUQ 132kw a fungoval. Jen tam kde ho dáváte je horko od svodů a turba a tomu BOV to nedělá moc dobře, lepší je koupit redukci mezi IC a klapu a BOV nainstalovat tam, tam se tak nepeče :-D Když dáte sportovní filtr (hřib) a odstíníte ho od motoru tak můžete dát i forge closed kovový pístkač BOV a bude to mít trošku zvuk a žádné nouzáky nebudou...Kupujte kvalitní věci, ne žadné kopie za 1000-1500 na aukru a bazosi atp. Akorát vyhodíte prachy a motor nebude šlapat...

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...
  • o měsíc později...

Čaues,

chlapi jakej BOV mám koupit na motor AUQ, máte někdo nějakej vyzkoušenej a chci nějakej co dělá pořádnej odfuk?! :D Cena nehraje roli, platí přítelkyně :lool:

 

Tak to si frajer že ti to zaplatí :D Ta moje by mě poslala do patřičných míst kdybych po ní něco chtěl na auto :-D

Odkaz ke komentáři

No když si to tady přečteš, tak zjistíš, že AUQ si s pískátkama moc nerozumí. Jedině snad Forge, ten fouká do sání i ven, ale zvuk jako má HKS od toho nečekej. Jinak gratuluju k výběru auta i přítelkyně. Já na tu moji vybalit, že chci 5tis. na BOV, tak mě pošle s poklepáním na čelo do háje a možná ještě dál.

Odkaz ke komentáři

Čoveče tak tý holky si važ :D Takovou která se zajímá o auta a néé o kabelky a boty asi jen tak nenajdeš :pivo:

 

 

Však já si jí vážím, která holka by chtěla k vánocům vyvařit auto a nalakovat + naswapovat turbo motor, takových asi fakt moc nebude :D Jsme holt oba trošku autama postižený :lol:

Odkaz ke komentáři

Však já si jí vážím, která holka by chtěla k vánocům vyvařit auto a nalakovat + naswapovat turbo motor, takových asi fakt moc nebude :D Jsme holt oba trošku autama postižený :lol:

 

 

:lol: To je teda pecka. Kdy bude svatba? :lool: Ať tady pořád ne OT už jsi něco našel a předhodil mladý? :D

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...

JA VIM KAM TO DAT ALE TO BY STALO NEJAKE PENIZE TET NEJSOU LEPSI MISTO JE JA VIM ALE KUPOVAT HADICE KULI TOMU NEJSEM ZADNEJ TUNER STACI TO NA OBYC JEZDENI

 

PO NOVEM ROCE TO DROBET DOLADIM NOVOU HADICI SILIKONOVOU AT TO NA OKO NEVIPADA BLBE TET JE TO JEN NA TEST :)

motor agu a vsecko maka jak ma ten odfuk neni sliset moc coz je dobre nevipadam jak blbecek s pistalkou

post-20986-0-06301000-1355553880_thumb.jpg

post-20986-0-75157900-1355553898_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

mam motor agu rv 99 110kw najel sem stim pistakem jak povidate 5000km a pohoda pistalku se zahodil srala me ma to te prijemnej odfuk skoro ho neslisim jeste k tomu ventilu ventil sem koupil 2 barovej a upravoval sem pruzinu tak jak sem potreboval tet je to super a zadenej vykon to nestratilo jinak bov stal 1700 musel sem dolestit drobet pist co tam lita ale mam znej radost http://www.tuningshop.cz/blow-off-ventily/ je to v plzni ja sem od plzne tak sem si ho nechal poslat cekani je na prd tak 14 dnu .

 

Něco proti píšťalkám? :P

Co je to za BOV, ten jsem ještě neviděl.

kdybys to slysel taky bys ji zahodil

 

ale neopicte se bude vam stacit 1 barovej :)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...