Přejít na obsah

ka_r_los 2.0 TDI custom edition


Doporučené příspěvky

Drazy a mily, k narozeninam jsem dostal kvasnej darek:)

 

Holka je doma, ze predu a ze zadu je jako nova:) Svetla sice porad jen paraboly, ale je to AUTO a ne ten setrvacnik!

 

Kufr nakonec neni tak strasnej, dno jen vytahovali, vymenili jen zadni celo, takze tlumeni je skoro kompletni... Uff, pritula uz si delala srandu, ze nas ceka dalsi dovolena v kufru:D

Upraveno uživatelem ka_r_los
Odkaz ke komentáři

Je vanocni cas a ikdyz mi jezisek mocneprinese (krome volantu O:) tak premyslim, co bych udelal do leta. Prozatim pada volba na vymenu zrcatek.

 

Jak uz jsem tu psal, sklapeni ozelim, zatmavovani nemelo moc aut, takze skoncim u klasiky s osvitem.

 

Muzu vas poprosit o nejaky navrh kam se zajet podivat v okoli Prahy ci v Jiznich Cechach?

 

FL zrcadla + jednotky stahovacek, v cene do 4000kc?

Odkaz ke komentáři

Uz od zacatku mesice sjizdim sbazar a bazos, nic. Hypertext taky mlci, pritom jeste v lete bylo nabidek spousta... Asi budu za hajzla, ale chtelo by to par bouracek:D

 

A nejhur muzu vzdycky dat poptavku na bazos, ale vime jak to chodi:/

 

Ja mam rozpocet silne limitovan, za rok jsem nanvestoval snad max 20 a to vcetne dilu naprav, takze vase vydaje jsou pro ke jak z rise snu:D Holt mam sice kalhoty, ale pritelkyne umi chytnout za k....., takze fl panel pristroju delam uz na tajnackuO:)

Upraveno uživatelem ka_r_los
Odkaz ke komentáři

Ta moje si za rok jeste nevsimla cervenych difuznich LED respektive lampicky ze SI. :) A to jsem ji musel kupovat novou za snad 2.500 ve Skode :) Holt dan za stresni okno a svetly interier = k nesehnani. Ohledne zrcatek zkus kouknout na net - firma tusim ze z Uherskeho Hradiste, mihocar.cz. Meli tam v nabidce i zrcatka ze SII, kde zatmavovani je beznejsi a hlavne je na obou stranach. Ale je to raketa...

Odkaz ke komentáři

Kolik jsi prosim te dalza detailing?:) Teda pokud to neni vami devcaty:)

 

Mihocars jsem zkouknul vcera, nic:) Skoda-parts ma zatmavovaci skla za 3500, nic vic... Jako nemam problem je kupovat i po dilech, ale uz ani ty skoro nejsou...

 

Zkusim dieselpower a podobne, vyslo mi to s budikama za par korun, zkusime stesti znovu. Ja neptrebuju vyslovene dily v 100 kvalite, zrcatka muzou byt i cerna, klidne zakladni matny plast, domlaku pujdou az s narazniky, teda nevim, kdy kdyz mam uplne novy:D

Odkaz ke komentáři

Hele je to strasne individualni zalezitost odvijejici se od stavu auta a hlavne jaky vysledek je pozadovan. Neco jineho je zanovni auto s par tisici (kde se toho teda taky najde dost) a pak vuz, ktery ma 200 tisic a jezdilo se s nim do kartacu a lak stejne jako podbehy, disky, skla apod. nikdy nebyly nijak konzervovany. Muzes na tom stravit tri dny, ale taky tyden apod. Od toho se odviji pouzity material, cas atd atd.

Stickler: Lampicka je pouzitelna asi tak, ze to vypada velice dobre :) Je komplet podsvicena a ty difuzni diody pekne osvetluji prostor na stredovem panelu a radicku. Vypada to proste dobre. :)

Upraveno uživatelem SirMike
Odkaz ke komentáři

To nevím jak kdo, ale já budu o hladu asi ještě hodinu a stromeček bude nejdříve v 9 až v 10 hodin :D

Šťastné a veselé a vše nej do nového roku také tobě :) Nicméně mysleme na to, že i když možná mnozí z vás mají po hlavním vyvrcholení večera, Vánoce začínají až zítra a třeba pro mě osobně bude po dlouhé době zítřek snad prvním dnem, kdy si odpočinu - dnešek jím zatím není a už se fakt těším :)

Upraveno uživatelem Stickler
Odkaz ke komentáři

Tak Vánoce za námi, Ježíškové naježili a přichází bilancování do Nového roku...

 

Co spíš, FL zrcátka nebo RS interiér? Cenový rozdíl prozatím 3000... mám už nabídku na komplet za 7500... a jelikož ten můj béžový je ve stavu tak na čističku a chci dodělávat i senzor...

 

Po zkušenosti s nedávnou bouračkou do exteriéru nedám korunu, pokud to nebude nutný a budu jen čekat na "potřebné" poladění vnější silou.

 

Kucí, poraďte!

Upraveno uživatelem ka_r_los
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...