Přejít na obsah

OIII 1.4 TSI Ambition combi


Doporučené příspěvky

proč bych panebože měl nechat auto běžet na volnoběh a pak teprve jet? Normálně hned jedu a běžným tempem, až 7000 otáček točím když je olej zahřátej nebo používám motor na max.

 

za 18 km cca 18 minut se 2.0 TDI CR prohřeje když je venku -5, tsi se mě prohřeje za nějakych 9km na těch 80 stupnu.

Upraveno uživatelem marekczek
Odkaz ke komentáři

Ahoj,

 

nemáte prosím někdo zkušenost jakou záhrádku a "rakev" je co se týče poměru ceny a výkonu koupit na OIII?

Stejně tak bych se rád zeptal jestli někdo už nekupovat potahy sedadel do OIII, případně jaké?

 

Nemá někdo zkušenost s výměnou normálního volantu za sportovní multifunkční (kdo to dělá, co je k tomu vše potřeba, kolik to stojí)?

 

Díky za odpovědi.

Odkaz ke komentáři

Ahoj,

 

nemáte prosím někdo zkušenost jakou záhrádku a "rakev" je co se týče poměru ceny a výkonu koupit na OIII?

Stejně tak bych se rád zeptal jestli někdo už nekupovat potahy sedadel do OIII, případně jaké?

 

Nemá někdo zkušenost s výměnou normálního volantu za sportovní multifunkční (kdo to dělá, co je k tomu vše potřeba, kolik to stojí)?

 

Díky za odpovědi.

---

Jakou externí navigaci by jste doporučili koupit do OIII?

 

 

 

 

1. Zahrádka: já koupil originální příčné tyče (mám Liftback) a jejich uchycení a jednoduchost montáže jsou super. Rakev mám už asi 10 let starou a přendavám ji z auta na auto.

2. Navigace: těch možností je hafo a hafo. A pokud máš trochu větší telefon tak se nechá navigovat i telefonem. Tady se radit nedá. Každý program, každý hardware má své přednosti a nevýhody. Každý ti poradí něco jiného a bude chválit to své. Ale každý má jiné preference.

 

Takže za mě:

 

Já si koupil asi za 3700 Tablet Prestigio s předinstalovanou navigací IGO 8.3. Má to 7", což je dost. Navíc to má v sobě i digitální TV tuner. IGO ukazuje hodně údajů (2 navigační manévry za sebou, nadmořskou výšku, vzdálenost do cíle a nejbližšího průjezdního bodu, a to časově i kilometrově). Má hodně možností nastavení a přizpůsobení. To se mě líbí, ale někdo může zase složitější systém považovat za nevýhodu. A někdo nebude chtít velký displej, ale radši něco decentního. Prostě co člověk, to názor.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Čekání je strašné, naposledy jsem čekal více než rok :( , ale to bylo tím, že jsem věděl, že budu mít O3, ale až doběhne leasing u současné. Mělo to výhody v oněch vychytaných vadách. Reálně jsem čekal 8 a 4 měsíce. První jsem zařizoval švagrové - 2 měs. do dodání, kdy jsem ho jako první projel a následovalo dlouhých 6 měs. jako předváděčka. Horší čekání bylo u mého, kdy byl dodací termín 3 měs. od objednání a pak to klouzlo ještě o další měsíc. To už jsem byl fakt nervní. Navíc mi přišlo 4 dni před odjezdem na dovolenou, takže to bylo o to vypjatější, jestli pojedeme či ne. Honza

 

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Do TSI LPG dát jde a funguje to, má to svá specifika, jako je přivstřikování určitého množství benzinu kvůli chlazení ventilů (ale to mají např. Fordy a pod. dnes už taky). Určitě vím, že to dělají v HTS Zábřeh (montují i do nových škodovek ještě před prodejem), dělali i životnostní test u 1,2TSI. Vím to jen proto, že jsem se tam o tom před nedávnem bavil. Druhé auto mám na LPG a pomalu přemýšlím o náhradě, vím, že to bude benzín, tak abych byl připraven, pokud nový Roomster bude Caddy. H

Odkaz ke komentáři

Ahoj,

sháním oba nárazníky RS, přední i zadní, na O3 combi benzín v bílé barvě.

Moje otázka zní, zda nárazníky budou sedět oba na obyč verzi octávky bez dodatečných úprav?

Prostě kus za kus...Jinak co jsem koukal,tak bazarové se dají sehnat,ale skoro žádný není kompletní,tedy se všemi mřížkamy a mlhovkamy.Vždy něco chybí.Nemohl by mi někdo poradit kolik tyto výplně cca. stojí a jaké mají kód. označení?

Prosím kdyby někdo věděl kde dobře sehnat, klidně do SZ.

Budu rád,kdyby mi někdo pomohl s těma výplněma a mlhovkama-kódy a zhruba cenovky? Klidně i odkazy kdyby někdo o něčem věděl na bazarové...a hlavně jestli to půjde bez problémů přehodit na sériovou octu...?

Pokud by se našel někdo kdo by to byl schopný dodat a zároveň i předělat, bylo by to ideální.

Na ceně bychom se jistě dohodli.

Díky všem!

Odkaz ke komentáři

Ahoj,

 

dával jsem ten inzerát už do sekce Prodám, ale zkusím to ještě takto.

 

Prodám sadu nových originálních 16" ALU disků ILIAS Škoda Octavia III o rozměrech 6,5J x 16“, ET 46. Na discích jsou obuty nové letní pneu Continental ContiPremiumContact 5 o rozměru 205/55 R16 V. Hloubka vzorku 100%. Pneu byly vyrobeny v roce 12/2014. Ráfky pasují na vozy: Škoda Octavia III, Octavia II, Yeti, Superb II, VW Caddy, Caddy Live, VW Golf V, Golf V Plus/CrossGolf, Golf V Variant, Golf VI, Jetta, Touran a Audi A3, A4. Původní celková cena 1 ks kola s pneu činí 5 546,- Kč. Důvodem prodeje je výměna za 17“ kola na novém voze. Mnou nyní nabízená cena za 4 ks kol = 16 000,- Kč. Nabídka platí do smazání inzerátu.

 

Nechtěl by někdo koupit sadu úplně nových 16" kol z mé OIII?

 

Na ceně bychom se jistě dohodli.

 

Fotky kol posílám v příloze.

 

V případě zájmu dejte vědět do SZ

 

P.

post-42040-0-15358700-1426839882_thumb.jpg

post-42040-0-74743100-1426839890_thumb.jpg

post-42040-0-90245700-1426839908_thumb.jpg

post-42040-0-53920500-1426839917_thumb.jpg

post-42040-0-95813400-1426839927_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...