Přejít na obsah

Letní pneumatiky


Doli

Doporučené příspěvky

Ahojky lidičky,

 

potřebuji nové letní pneumatiky. Rozměr 205/55 R16 91 V. Vybral jsem si "Goodyear Efficientgrip performance", ale je otázka, zda vydrží nájezd ca 20 000 - 25 000 za letní sezonu? Také nějaké praktické zkušenosti by nebyly marné.

 

Druhá možnost by byla asi Continental PremiumContact 5. To na základě testu ADAC.

 

Díky moc..

Odkaz ke komentáři

Na novou sezonu resim nove pneu a mam tu dva favority a jedno druhe misto, kterou byste volili?

 

1. DUNLOP SP SPORT BLURESPONSE 225/45 R17 94W
1. GOODYEAR EFFICIENTGRIP PERFORMANCE 225/45 R17 94W
2. GOODYEAR EAGLE F1 ASYMMETRIC 2 225/45 R17 91V
Pneu jsou ted cenove vsechny kolem +-2300 a seradil jsem je podle mych favoritu, co vy na to, upravili byste nejak prvni misto?
Jizdni vlastnosti sucho/mokro/hluk/spotreba by mely mit +- stejne, jen bohuzel nejsem schopen najit nic verohodneho k opotrebeni.
Odkaz ke komentáři

Eagle F1 jezdím já v trošku hodně jiném rozmeru mají najeto tak 35-40Tkm a ještě tak 15T určitě dají, ostatní kritéria vzhledem k tomu jak moc jiný je to rozměr asi nemá smysl moc popisovat a posuzovat ale občas s tím jedu fakt na dobytka a jsem spokojenej.

Odkaz ke komentáři

Co se tyce jizdnich vlastnosti, tak u meho rozmeru by na tom Dunlopy mely byt lepe a v jinem, ale podobne rozmeru jsou na tom Dunlopy stejne jako GOODYEAR EFFICIENTGRIP PERFORMANCE.

 

Zdroj: AMS a AutoZeitung 2015 test letních pneumatik:

post-4726-0-26557700-1454585406_thumb.jpg

 

Tak snad to nekomu tkay trosku pomuze, at nemusi hledat.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Ahojte, prosim o rychlu info ohladom hucania pneu. Mam moznost kupit za dobru cenu CS5 v rozmere 225/40/18, avsak bojim sa tych velkych ploch po obvode ( vid priloha ), ktore boli identifikovane ako dovod hucania pneu.

 

Kvoli tomu som predal Dunlop Maxx GT a mam v plane kupit Pirelli Rosso Assimetrico, avsak stale nie su dostupne....

 

Tak vaham nad tymito Conti.... Ma niekto osobnu skusenost s tymto rozmerom vs hucanie po x km?

 

Dik

post-751-0-50433100-1458250272_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Jardo podívej se z druhé strany pneu,DOT je jak píší kluci 12ti místný kód,kde poslední čtyřčíslí udává týden a rok výroby.

Už jsem to viděl mnohokrát,že poslední čtyřčíslí,které se oproti ostatním informacím uvedeným v DOT často mění je uvedeno pouze z jedné strany pneumatiky.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...