Přejít na obsah

Letní pneumatiky


Doli

Doporučené příspěvky

Proč platit osvědčenou zančku ? Když nevyzkouším i něco jiného za méně pěněz tak můžu pouze o tom psát že je to šmejt a nakonec to může být dobrá pneu ;-)

 

většinou se platí pouze značka a né kvalita

Upraveno uživatelem Seda
Odkaz ke komentáři

Je na každém, co si dá nebo nedá na auto, ostatním kolem něj zbývá jen věřit, že dotyčný nešetřil příliš.

A zpět k tématu samotnému, na OII jsem právě objednal CONTI SC5 225/40 R18 92Y s indexem MO - MO rovná se Mercedes, což mne zdaleka tolik nebere jako to, že podle EU značení jsou tyhle pneu s indexem MO co se valivého odporu (spotřeby) týká v kategorii C, bez ní v E.

Odkaz ke komentáři

K tomu Conti je podle mě jediná rozumná konkurence :

 

Michelin pilot sport.Dost dlouho jsem to řešil a po tom co jsem Conti sjel během 17 tisic km tak jsem objednal Michelinky taky uvidime jak půjdou dolu...

http://www.rezulteo-pneumatiky.cz/pneumatiky-michelin/pneumatiky-pilot-sport-3/cena-255-35-R18-94Y-8456

Já na nich na OII RS mám třeba najeto už 33550 km a když jsem je teď nazouval, dvě jsou na 4,8 mm a dvě na 5,0 mm.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Včera nazuty Goodyear Efficient Performance v rozměru 225/40 R18 a první dojmy naprosto skvělý. Spotřeba mi opět klesla na původní hodnoty (předchozí Bridgestony cca +1,5L/100 :( ), jsou tiché a pěkně reagují na zatáčení. Co bych jim určitě vytknul, je velmi subtilní ochrana ráfku, která moc funkci plnit nebude.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...
seib: ano, v TP mám 225/40 R18 jako výjimku pro RS, jinak standardně R17. Ale koupil jsem to na kolech s tím rozměrem 245/40 a musím říct, že mi ty jízdní vlastnosti opravdu vyhovují (ani se spotřebou to není o tolik horší, jak by člověk čekal). Spíš mě zajímalo, na čem jezdí lidi tady a co se jim osvědčilo... ^_^

Cuš tak co si koupil a jak spokojenej? Ja letos kupuju ty Dunlopy tak jsem zvědavej. Mam to same auto.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...
  • o měsíc později...

Ahoj, potřeboval bych poradit ohledně gum na O2 facelift 18ky. Rozměr je 225/40 r18. Nevím, které bych měl koupit, buď micheliny pilot3, continentálky sport5 nebo pirelky ale nevím jak dál. Ale možná vážně uvažuju o Michelinkách. Continentálky jsem měl sporty2 a vydržely mi jen 2 roky. Tak sám nevím. Děkuju za odpovědi.

Odkaz ke komentáři

Heh v dobe kdy se prezouva na zimni resit nakup letnich...
...no nevim no. Nicmene je to vicemene jedno jake gumy koupis z techto vypsanych. Jsou to premiove gumy ktere jsou mekkci podrzi te v kritickych situacich (samo ze dle moznosti pac fyzikalni zakony plati i pro tank) ale necekej ze na nich budes jezdit 4 roky pokud mas rocni najezd treba 20.000 km...

 

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Ahoj, potřeboval bych poradit ohledně gum na O2 facelift 18ky. Rozměr je 225/40 r18. Nevím, které bych měl koupit, buď micheliny pilot3, continentálky sport5 nebo pirelky ale nevím jak dál. Ale možná vážně uvažuju o Michelinkách. Continentálky jsem měl sporty2 a vydržely mi jen 2 roky. Tak sám nevím. Děkuju za odpovědi.

 

Ahoj, ja riesim rovnaku dilemu ako Ty. Teraz mam Dunlop SP sport Maxx GT. S pneu som spokojny, vzdy ma podrzali a do troch rokov boli aj tiche. Teraz dost hucia, trochu im pomohlo zbrusenie hran, ale komfort to nie je. Ako pricinu hluku ( oi aj z tohto fora ) som identifikoval tzn. vyskakane/zubate pneu - drazky po obvode su citelne nepravidelne opotrebovane.

 

Preto som rozhodnuty pre Pirelli P Zero Roso Assimetrico, ktora v rozmere 225/40/18 stoji 93€. Po obvode nemaju velke plosky, ktore by mohli sposobovat hluk - dufam :) Nemam velky kilometrovy nabeh, preto potrebujem, aby mi pneu nezozrali nervy a zaroven aby ma pri mojom style jazdy podrzali :)

 

V teste http://www.autozeitung.de/sites/default/files/pdf/2015/03/sommerreifen-test-2015-vergleich-tabelle.pdf skoncili Pirelli ( i ked iny typ ) na 3. mieste. Vitazom je Goodyear a na 2. mieste Conti S5.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...