Přejít na obsah

OII vs Superb I


Guest houmik

Doporučené příspěvky

nápravy na passatu odchází..ale u Supa nee....i když i to odchazení na passatu není žadná hrůza jak se všude říka....a komplet obě strany vyjdou na njakých 13000 i s prací..a kvalitní díly...takže pohoda

 

 

Fakt jako? To jsem taky negde slisel ze to ma skodovka nejak propracovanejsi ale nigo my to jeste nepotvrdil. Tak Superb jasna volba!

 

Jinak v Cesku mozna ne ale tady jsou ty napravy jako treba seleni na mojej octe, servis ktery se dela na 10.000km :)

Odkaz ke komentáři

Jo ale SKAJA brutalne jezdi jenom na snehu a tam se ty napravy neposkodi :)

 

Ne jako fakt je v tom neco, vsihni chvaly predni napravu u Octy 1 ze je jako delana pro spatne cesty a ja kazdej 10.000 nove selen bloky davam, a to rozhodne ne vrtam diri v vozovce, nemuzu jsi spomenou gdy jsem vimetl nejakou diru naposled, a pres spomalovace max.5km/h a obrubnikum se snazim vychibat. Takze asi to bude necim jinim.

Odkaz ke komentáři
hodně záleží jak se k tomu člověk chová a na čem jezdí....na jakých cestách. většinou je vymlácená pravá strana...takže u krajnice... a taky na jakých kolech se jezdí..od 18tek jsou větší razy a vybrace než od 15tek

nechcem veľmi OT od témy...na leto 16ky a na zimu 15

Ale ja by som osobne bral OII radšej ako SI :)

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

OII 1.9 tdi 77 kW, rok je 05 nebo 06, kombi, najeto 55tisic km, polokozeny sedacky, multifunkcni volant, stream, ASR, handsfree, 4x pytel, climatronic, zamek paky, tazny. Jinak lak je netknuty, auto je cisty, nebourany, jasna historie atd, 2x obuti, stresni nosice. Jakou byste videli cenu? Ale prosim berte v uvahu i to, ze by mel majitel dostat nejaky rozumny penize, proste rozumny odhad ceny.

Upraveno uživatelem houmik
Odkaz ke komentáři

Ty km jsou poctivé? (resp. věříš jim, a stavu auta?) myslím, že na tuhle otázku by sis měl vnitřně odpovědět nejdřív... no a pokud ano, ta jdi do toho s vervou, těch 250 - jak jsem se tak díval letmo na TipCars - je opravdu asi moc ... argumentuj třeba tím, že to je obvyklá cena prodej... a výkup bude v těchto hodnotách tak o 50 níž - takže třeba výsledek na 220 - 225 může být i přijatelný pro druhou stranu :angry:

Odkaz ke komentáři

jj, kilometry sedi na 100%, tim jsem si jisty ;) toho pana zname dlouho, neni to prvni auto, na ktery u nej koukam, asi pred rokem jsem mu prodaval 1. Octavku. Taky bych si predstavoval tak max 230tisic, ale to se mu nebude chtit... :angry: skoda

Odkaz ke komentáři

Zalezi na stavu... nebal bych se dat za auto o 20oookc vic, kdyz bych znal majitele a auto bylo krasny. Moji oktu sem taky koupil o nejakcyh cca 20ooo draz nez sem mohl mit auta z netu. Ale tam nebylo co resit, majitele znam, auto bylo denne v garazi, vecne lesteny a vysavany, servisovany, mazlik cele rodiny, nikdy nebourany, nehoneny.. I s prasklejma zarovkama jezdil do skodovky :angry:

Odkaz ke komentáři

tady jde o to, ze to auto neni zas tolik treba, slo o to, kdyby nabidnul dobrou cenu, tak se to koupi jako prechodna alternativa...

Upraveno uživatelem houmik
Odkaz ke komentáři

V tom případě, já osobně bych si klidně O1 nechal. Kdbych ju nezrušil. Byl sem s ní móóóc spokojenej. Na o2 padla volba jeduše z toho důvodu, že sem byl bez auta a už sem nechtěl kupovat další "starý" model. Na O1 sem měl vše udělané a dokonale sem jí znal, nebyl důvod měnit. Moc mi chybí ;) Sem zvědavej jestli si k týhle pixle co mám teď udělám takovej vztah jako sem měl ke staré okynce :palec:

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...