Přejít na obsah

"modrý kombík" 4x4


Doporučené příspěvky

v aute sedel kamarad, aby bylo co nejbliz k RS, vystoupit z nej neslo B)

 

tak pomalu jsem jel, protoze to bylo z prudsiho kopecka a nechaval jsem to brzdit motorem, dole jsou semafory. Obvykle 50 nejezdim a kdyz tak spis na trojku

 

no RS asi zustane doma, protoze nikdo neoceni ten stav a prodavat ji pod cenou je zbytecne, stane se vozidlem na vikendy :palec:

Odkaz ke komentáři

tak auto za poslednich 14 dni udelalo par kilometru po ČR a SR:

post-3488-0-53781800-1448116532_thumb.jpgpost-3488-0-13614200-1448116606_thumb.jpg

na dlouhych cestach ve spatnem pocasi se dokonce da dostat se spotrebou jen lehce pres 6 litru - ale dela to hodne, ze nemusim predjizdet a jedu konstantni rychlosti.

post-3488-0-83195600-1448116705_thumb.jpg

 

auto jezdi celkem spolehlive, jen po vymeteni jedne diry u Benesova se neosvedcila prava predni pneu Barum, ktera komplet rupla po vnitrni strane. Takze nasledujici den byla vymenena a jezdi se na jedne nove.

 

A protoze venku hezky prsi a zima se blizi doslo k uprave kodovani jednotky ABS. Nove mame moznost ESC Sport a ESC Off. Hodne se mi libi jak to napise misto stavu maleho tachometru.

post-3488-0-43747500-1448116651_thumb.jpg

 

Jinak u volantu zadna zmena, v patek jsem volal do servisu, ale udajne nemaji odpoved ze skodovky.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

tak dneska velke diky Panchovi za pomoc a spolupraci pri vymene oleje a filtru. Auto trochu potichlo a navic klesla provozni teplota o cca 8°C... :palec:

 

Jinak tedy vuz ma najeto cca 15000 km. Uprimne kdyz se vypne radio tak by z toho cloveku slehohlo jak to uvnitr vrze, ale kdyz se radio zesili tak je to snesitelne.

Odkaz ke komentáři

Castrol EDGE 5W-30 LL TITANIUM FST - je to primo olej, ktery pouziva i servis do ktereho auto bude jezdit na servisni prohlidky, takze nebude dochazet k michani oleju mezi vymenama.

 

Jinak dnes prvni cesta do prace s novym olejem a rozdil v odvodu tepla je brutalni.

  • puvodni olej byl na 50° cca po 3km a na 90° po 7km
  • novy olej se na 50° dostal po 8km a na 90° po 24km

Teplota byla kolem nuly, vyjezd jako obvykle z garaze, kde je cca 18°. A cesta stejnym stylem do 70° na oleji cca 110kmh a do 85° do 130kmh. No a vzhledem k tomu, ze do prace to mam 26km tak jsem dneska ani rychleji nejel.

 

At me pak nikdo netvrdi, ze LL interval je pro ty motory vpohode... :wallbash:

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Tak auto má už nějaké další km, ale nijak moc:

3ceacbd03a95e49bf84ba89fc11c2cf3.jpg

b275a5ca52cad2d04143e11eaed15413.jpg

 

A za ten čas nás potkala jedné nepříjemnost, kterou bych zde nerad rozebíral a výsledek byl tento:

811d939063af125b564bdcfcb9ed6c65.jpg

 

Oprava po domluvě s leasingovkou se prováděla v autorizovaným servise Přerost a Svorc.

Výsledek požadavků na výměnu disku a kontrolu dopadl tak, že na výměnu disku byl vůz v servise 2,5 dne. Poté jsem si auto vyzvedl a jaký byl můj šok, když přijelo čistě auto navzdory tomu, že jsem zcela jasné říkal vůz mýt nechci. No co tak kartáči už to bylo protažené, zanadaval jsem si a protože jsem je to nenechal napsat do zakazkoveho listů tak jsem nemohl nic víc a odjel.

Ale to nebylo vše i přesto, že prý servis vůz projížděl, nezjistili, že krom disku ránu odnesli i ložisko, které hucelo jako kráva už od 30km.

No a auto šlo znovu v pondělí na další den do servisu.

Po dalším připomenutí, že vůz nemají mýt tak včera již jsem vůz dostal špinavý a vypadá že konečně i opraveny.

 

Grand total tedy oprava mensiho problémů byla na 4 dny bez auta. No aspoň jedna dobrá věc po vcerejsku, už nemam pocit, že nademnou startuje tryskové letadlo...

Odkaz ke komentáři

no po nejake chytre resi se skrabi jsem chtel Sava S3+ a tam byl rozdil 50kč a penu jsou jinde. Proti poradnym Dunlopkam, ktere jsem chtel je to cca 2400 na cele sade.

tak mam smejdy s tim, ze jedna nevydrzela obyc diru v silnici a je uz vymenena... :(

 

jinak mas pravdu, ten disk stal skoro stejne jako komplet sada. pokud k tomu vezmu vse okolo tak to je jako 2 sady poradnych pneu...

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

tak v poslednich par tydnech se nam neudalo vubec nic krom jednoho umyti a najetych par km :)

 

auto po pate reklamaci geometrie u Prerosta i jede rovne, tak jak by melo kdyz mam volant rovne. A vzhledem ke spatnym Barumkam se cim dal vic tesim na leto, az se nazuji 18" Turini.

 

a dve fotecky tacho za posledni tyden:

post-3488-0-26430000-1454659062_thumb.jpgpost-3488-0-39460000-1454659122_thumb.jpg

 

no a fotku cisteho auta nemam, protoze nevydrzelo ciste ani jeden den, takhle vypadalo pred umytim a behem 4 hodin potom to bylo uplne stejne :(

post-3488-0-61915200-1454659482_thumb.jpgpost-3488-0-66231700-1454659489_thumb.jpg

Upraveno uživatelem OziToretto
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...