Přejít na obsah

NOVÝ DESIGN STRÁNEK OCTAVIACLUB.CZ


Doporučené příspěvky

Jn, já bych to elegantně dokázal vyřešit skrytím toho štětečku na změnu barvy, ale záleží na viktorovi :-)

 

edit: možná má viktor i administrační možnost na vypnutí té volby a nastavení defaultní jako zelené, tak by to bylo cajk :)

Upraveno uživatelem ketys
Odkaz ke komentáři

prakticke, ale velmi nevzhledne, jak to neni zarovnano s levym napisem octavia club

 

 

Proc se tak branite tvorbe a nahrazeni vlastniho headeru?

http://forum.octaviaclub.cz/public/style_images/6_header_rs.png

nechapu ted cemu se branime, prosim osvetlit

 

v headeru nebylo videt prihlasovani, podbarvili jsme a posunuli, aby vam nevadil text ve svetle auta

 

zarovnani se treba me vubec nelibi. Takto jak to je, mi to prijde daleko hezci a zajimavejsi, nez v jedne rovine se zelenym boxem Octavia Club.

 

Volání divočiny?? :lol::lol::lol:

 

attachicon.gifheader-oc-2.jpg

Pecka :D

stetecek bych vypnul a defaultne dal zelenou, ale v nastaveni skinu to proste nevidim.

Odkaz ke komentáři

zarovnani se treba me vubec nelibi. Takto jak to je, mi to prijde daleko hezci a zajimavejsi, nez v jedne rovine se zelenym boxem Octavia Club.

 

stetecek bych vypnul a defaultne dal zelenou, ale v nastaveni skinu to proste nevidim.

 

aha, ok, kdyz vam nezarovnani nevadi, tak OK. Ja prave myslel, ze kdyz by se zmenil obrazek na pozadi a v sekci, kde je ovladaci panel by na headeru byla nejaka tmavsi barva, tak by pismo i ovladaci prvky byly stale videt a tim padem by nebylo potreba to zelene pozadi, ktere je tam dost nasilne.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...