Přejít na obsah

Flamengo 1.9 tdi 74kw


Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Človek sa stará trošku a takto to dopadne...
Vyzerá že garáž bude celkom reálna :) oco(investor :D :D ) súhlasí :) v stredu ideme kuknúť. Ale tak dúfam že mu budem troška pomáhať s platením. Teším sa na novú éru a hádam aj nové zmeny na aute k lepšiemu :)

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Pěknéé, zadek bych dal trošku odklon, ne z důvodu, že to kouká, to máš celkem OK, ale že to vypadá opticky jako by to mělo pozitivní odklon aspoň na těch fotkách tady a to je celkem škoda. Třeba to jen klame fotka, mělo by to mít v sérii něco přes 1° :)
Každopádně se mi to líbí a moc fandím :palec:

Upraveno uživatelem Závy
Odkaz ke komentáři

v dohladne chcem zbehnúť na geometriu tak zistíme :D ale rozmýšľam nad nejakým odklonom dozadu.
No matky to je celkom boj.. vpredu su iné ako vzadu... už sa mi s tým nechcelo srať.. nevopcham dopredu orech naň.. a ešte ktomu su jemne doružova pričom tie zadne su fatk že až by som povedal tiež bordove :D
a dá sa to bez vytahovania stabilizátora ? alebo iný narpíklad RS ten je vraj zo spodu? chcel by som to po tejto stránke troška nechať v pôvodnom stave tak jak je ak sa dáá okrem nosníkov :D to už len odvahu na to dostať musím..

Odkaz ke komentáři

No matky kúpil som na ebay zvlaštne štifty ktore v nábojí maju M14 1,5% stupanie a a na konci zase M12 s1,5%stupaním
a matky si už kupiš ake chceš :D v naboji to drží lepidlom na závity.. skušal som to dotiahnuť ako kontra matka ale nešlo mi to..
nevýhoda je že neviem aká je to pevnosť.... ale hádam na bežnú jazdu stačí :)

Odkaz ke komentáři

Hehe :) Ďakujeem :) no zatial sucham len spodny kryt motora ktorý uz je samo osebe volajak polamany tak este viac visí :D takze je asi tak 1cm nad zemou :D

Noo ja sa pohybujem tak najviac po racianskej :D tam uz poznam cestu dobre :) ostatne no musism chodit na stred cesty.

Pohybovat sa nie je problém len ľudia ma často vytrubia že sa šuchcem na priecestiach a taak no :) hlavne kazdy clovek babka sa obzeraa lebo robim hluk :D

Odkaz ke komentáři

mne sa uz podarilo obuchat aj prednu napravnicu parkrat. Ale uz zacinaju opravovat cesty, tak snad ich zrobia co najviac. Tiez sa pohybujem najviac okolo racianskej. O priecestiach mi nieco hovor, minule som siel cez elektrickove priecestie na racianskej a zle som vymeral predkom, chcel som ist kazdym kolesom zvlast dole ,ale klesol som naraz oboma a uz len bum a schytal to predny naraznik.Uz som sa bal,ze som ho odtrhol z uchytu na boku,nastastie nic vazne. Uz viem,preco sa teraz vsade dari predaju SUV :lol:

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...