Přejít na obsah

Flamengo 1.9 tdi 74kw


Doporučené příspěvky

Narazniik už čaká na leto :)

Mno a stalo sa čo som nechcel :/ lampicku som zohnal peknu z o2 :) problem vsak je ze ked ju dam do pozície otvorene dvere tak pri otvoreni dveri sa nezopne tak ako aj ta pokazena.. moze byt pricina este niekde inde? Fungovala stara dobre ale raz som otvoril dvere a prebliklo mi lampicku zamkol som auto potom som siel zase k nemu a odomkol este siel odomknut ale uz nesvietila lampicka aj ked ukazovala že su otvorene dvere.. potom som uz nevdel ani zamknut a lampocka nesla vobec. Ak so chcel zamknut auto musel som si stupliky zatlacit a klucom zamklo len vodicove dvere. Vymenila sa poistka.. zrovna nie sikovno lebo majstro povedal ze dajme 15amperovu zamiesto10 ze najskor to kvoli tym ledkam na nohy.. tak vtedy to chvilu fungovalo ale fakt len chvilu a potom uz nesla lampa a ani lavy gombik na strop. Lampe.

Teraz mi palubovka ukazuje ze su dvere otvorene no lampa nesvieti... nestretli ste sa s niecim takým?

post-19913-0-77363200-1481286782_thumb.jpg

post-19913-0-31263400-1481286803_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Rozsvícení lampičky od otevření dveří se ovládá signálem (napětím) na konektoru lampičky T3e/1 drát hnědý/modrý.

Připoj tam měřák a měř napětí, při otevření dveří se na tomto vodiči musí objevit nula (měřeno proti kostře, která je např. na T3e/3 drát hnědý).

Jestliže se nula objeví a žárovka nesvítí, prohlédni kontakty přepínače v této poloze, jestliže se nula neobjeví, je vadná příslušná ŘJ.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Ahojte, odlupol sa mi lak v mieste hrany lišty nad špz. Budem to riešiť najlepšie lakovaním :/
ale chcel by som tam už keď tak dať aj túto vec https://www.skoda-diely.sk/nahradny-diel/1u6827586-tesnenie-listy-osvetlenie-spz-skoda-14345.html
myslím že tam treba niečo aj prerabať ? nemáte s tým skúsenosť ?
Ďakujem chlapci :) ked tak do akeho priečinku nakuknúť ?

Odkaz ke komentáři

No hele.. Ono to pod tou lištou rezne z naprosto jednoduchého důvodu. Ten plast je přímo na "vratech" a vlivem vibrací se naruší lak a v podstatě se to "proklepe" až na plech a v kombinaci s vodou.. Zbytek si už domyslíš. To těsnění, který poslal v podstatě tomuhle všemu zamezí, takže už by to pak mělo být na věčnost. :)

Odkaz ke komentáři

Hej o tom viem a preto to tam chcem dať :)
no niečo som sa došítal a že je tam vnutro tej lišty iné ako pre o1tour pri čom ja mám tour :D ale hento je až poelsdný model kde dostal aj iné spatné zrkadlá a iný volant.
No ale vraj stačí odrezať pár vecí vznutra lišty a malo by sa to tam v pohode dať :) určite to nenehám tak a dám to lakovať a keď už sa to bude robiť tak dám tam aj tu gumu nech sa to nezopakuje.

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Dnes auto odovzdane lakovni, dali sme lakovať prave dvere dostrek prahu plus klampiarina, zadné dvere a zopár maličkostí ako spatné :)
Povedal že bude o týžden hotový tak dúfam že tak aj bude aby som sa mohol hned podeliť svami o výsledok :)

btw. nepredáva niekot stabilizátor z O1 RS?

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Líbí se mi, jaká se tu kvůli výměně čelního skla rozvinula diskuse ... . Má zkušenost je taková, že mi nikdy nikdo nenutil "zalepení" skla, vždy se sklo měnilo. Ano, vím, že výměna skla má svá rizika, ale stejně to sklo je po nějaké době  a porci kilometrů "osekané" a poškrábané, navíc u staršího auta se už začíná i odlepovat, takže vždy výměna. Mě tedy ca 1000,-kč/rok a spoluúčast 1000,- nezabije, takže sklo mám pojištěné a měním, když je potřeba. 
    • bigfavo vaša objednavka je už pripravena a zajtra ju posielam
    • tak potom si treba nastudovat, ze kedy sa opravuje a kedy meni a ked s tym ides do servisu, tak predsa zhodnotia, v akom je to sklo stave a navrhnu nejake riesenie. ci co len tak niekde das auto s tym, ze netusis, co sa s nim bude diat? to pochybujem.
×
×
  • Vytvořit...