Přejít na obsah

Aplikacia Carista OBD2 + ELM327 adapter


r@pid

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Ahoj Lidi

Mám Octavia 2 FL , r.v. 2009

Může zde někdo zodpovědně napsat jaký adaptér si mám tedy zakoupit?

Vím že by to měl být verze 1,5 a budu chtít wifi verzi.

Můžete mi někdo doporučit kde zakoupit v česku?

Nechci objednávat někde v číně atd

Já našel např. toto

https://www.j-shop.cz/cs/auto-moto/166-auto-mini-diagnostika-elm327-v15a-obd2-bluetooth.html

zdá se mi to ale drahé - možná mi někdo napíše - tak si to objednej v číně, když se ti to zdá drahé.

Ale přeci jen nemá někdo zkušenost s koupí někde v česku?

Díky

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Dnes jsem tuto nejnovější verzi úspěšně rozjel na Androidu 6.01 v čínském autorádiu, přes wifi adaptér. Co je zajímavý, tak automatické zamknutí dveří po rozjezdu mi to umožnilo zapnout. Ale vypnutí už nešlo, psalo, že vůz odmítl změnu nebo tak něco. Ihned poté jsem to zkusil přes tablet iPad s legálně koupenou verzí Caristy (loni šla ještě koupit za 20 EUR na pořád), a tam to vypnutí provedlo okamžitě.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

No Caristou se dá občas něco doblbnout. Já si přepnul světla na US verzi, aby na ručku zhasly potkávačky a aby po zapnutí auta neseply obrysovky automaticky. Ale druhý den zjistil divné hodnoty spotřeby. Byly tam nějaké jiné výchozí přepočty, ne l/100 km, ale něco jinýho. Míle ne. Tak jsem to vracel zpátky na EU verzi. Jednotky se spravily a funkce vypnutí na ruční brzdu zůstala zachovaná. Jenže diagnostika mi pak načítala půlku jednotek se závadama a tuším komfortku nenačetla vůbec, ani dveře žádné. Opakovaně jsem restartoval vůz, mazal závady legální Caristou v tabletu i přes nový kabel s VCDS, pořád červeno. Pak jsem vytáhnul pojistku od paliv. čerpadla, tím se zapsala reálná závada. Po vrácení pojistky a výmazu všech závady už všechny ty nesmyslné zmizely. A drží to tak celou dobu. Carista holt mění věci, aniž by si člověk mohl opsat staré číslo kódování, ve VCDS před každou změnou zapíšu původní číslo kódování. A funkce měním po jedné. Carista svádí k tomu si naklikat řadu položek hned po sobě.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...