Přejít na obsah

Aplikacia Carista OBD2 + ELM327 adapter


r@pid

Doporučené příspěvky

Zdravím Vás

Tak jsem dnes testoval adaptér.ELM 327

Při zasunutí do zástrčky svítí červeně.

Párování pravděpodobně proběhlo, ale výsledek žádný.V menu aplikace nastaven kod motoru CFHC

Vše viz. foto.

Testováno na Android marshmallow 6

post-87-0-04065900-1487172665_thumb.png

Testnu to na jiném Androidu s prověřením jestli je to opravdu verze adaptéru 1.5

Objednáno z Sunnysoftu

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Testováno na tabletu Android verze 4.4.2.Konečně jsem se dočkal výsledku.Hodnoty zapopelení jsem srovnal z lednového měření viz. foto.V pátek jedu na výměnu oleje tak to prubnu ještě jednou na VAGU v servise a hned porovnám s ELM 327.

post-87-0-11425700-1487177648_thumb.jpg

post-87-0-31406300-1487177622_thumb.jpg

post-87-0-46993900-1487177639_thumb.jpg

 

 

 

Upraveno uživatelem Radas
Odkaz ke komentáři

Radas skvela praca. Moj navrh je, ze urobis novu temu, napr. tiez v manualoch, a tam sa bude pokracovat ohladom VAG DPF. Medzitym som nasiel starsiu platenu verziu, rano ti poslem link a mozes skusit nacitat viac parametrov.

Edit> nasiel som iba plnu verziu 2.7.5

 

What's New
2.7.5
- added CRLB and CUTA engines (not directly tested by me)
- new log function (new permissions required)
- new landscape reverse option
- new option to set the startup volume for sounds
- new option for miles distances instead of kilometers
- more informations for engine sw version
- graphical improvements
- code corrections for bugs and various improvments

 

Engines supported:
CRBC (2.0TDI 150CV)
CFHD (2.0TDI 143CV)
CUNA (2.0TDI 184CV)
CFFB (2.0TDI 140CV)
CFWA (1.2TDI 75CV)
CLHA (1.6TDI 105CV)
CXXB (1.6TDI 110CV)
CAYC (1.6TDI 105CV)(partially on Passat 3C MY10)
Tested by users:
CFGB,CJCA,CRMB,CUPA,CUSA,CXFA,CAYB,CRLB,CUTA
IMPORTANT some of the engines above may be uncompabile, it depends on the engine software version, so use the VAG DPF FREE app to check your engine before buy!!!!

 

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Zdravim tak kupil som z allie tento ELM327 adapter v ponuke su 4 druhy ja som vybral ten biely. Zasielka dosla za 3 tyzdne. Ked som napichol do auta tak nic sa nedialo, nafotil som to, otvoril som dispute a vratili mi plnu ciastku :D. Este v ten den som zhodil tu bielu krytku a bez nej tam zapasoval, rozsvietila sa aj cervena kontrolka. Takze adapter funguje, prikladam aj testpost-51992-0-30117800-1490546580_thumb.png

Vyskusal som Caristu 3.5 beta 2 prebehol som ho cez Lucky patcher na nerootnutom Samsungu S6 android 6 a vsetko funguje spravne :)

Odkaz ke komentáři
Návštěvník

Chcel som to hlavne na nacitanie chybovych kodov. Ale pyta si to verziu PRO. chapem to dobre, ze bez toho sa nedostanem dalej? Ostatne nastavenia ma nezaujimaju, mam maxidot. Pouzivam ebay adapter, v 1.5. Spojenie funguje. Nacita 5 chyb. Bez kodov. ANDROID 4.4.2, samsung tablet.

Odkaz ke komentáři

Dnes mi dosiel adapter kupovany od sunysoft, carista pripojene, diagnostika ok, no ked som chcel nastavit corner funkciu, tak mam v ponuke len lave hmlove svetlo, auto octa iii combi, MY 2013, ambi, 1.6 77kw, je to standard alebo chyba? da sa cez caristu vypnut start/stop system? V ponuke to mam, tak ci to bude fungovat.

Odkaz ke komentáři
Návštěvník

Netusim, kde robim chybu, ale mne sa nijak nepodarilo odblokovat caristu na verziu pro. Bohuzial, pdf odkaz s navodom v prvom prispevku je mrtvy, aspon mne nic neotvori. Skusal som starsie verziu caristy, aj poslednu beta verziu, naistaloval som aj lucky ptacher, stale nic. Netusim, ci mam aktivivat nejake dlasie nastavenie v lucky patchery, alebo kde robim chybu. Nejaky napad?

Odkaz ke komentáři

Ako som slubil, prvy prispevok editovany s PDFkom na uloz.to


Dnes mi dosiel adapter kupovany od sunysoft, carista pripojene, diagnostika ok, no ked som chcel nastavit corner funkciu, tak mam v ponuke len lave hmlove svetlo, auto octa iii combi, MY 2013, ambi, 1.6 77kw, je to standard alebo chyba? da sa cez caristu vypnut start/stop system? V ponuke to mam, tak ci to bude fungovat.

 

Podobny problem mal jeden uzivatel na skodahome (tusim Fabia3), ale uz to vyvojar opravil. Kludne im napis o tom probleme.

 

Takisto start/stop uzivatel wirer vypol cez VCDS a teraz mu v Cariste ukazuje "disable auto start/stop system (method A) - YES", cize oba softvery koduju tu istu vec.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • sice jsi v sekci OIII,ale pokud jsi na FB-spoj se s Daniel Haborák,ten 100% poradí co a jak  
    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
×
×
  • Vytvořit...