Jump to content
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic
Tavi

Změna/výměna budíků

Recommended Posts

Zdarte, chci se zeptat: Jdou jednoduše zaměnit budíky za jiný, popř musí se seřizovat nebo kódovat?

Mám šedý a bude se pořizovat černá palubka, tak aby to krásně sedlo a nebilo do očí.

Nechci maxidot. Kdybych chtěl maxidot tak o tom je tu kupa věcí. Chci standardní bez luxusu, jen černý co měly třeba RSa, žádnej facelift (ikdyž RS je technicky facelift, tak nechci faceliftový)

myslím že značkový servis by ti to neudělal, to spíš otázka na rolbaře/vašu kteří jsou zdejší profíci, ale nejlehčí varianta je přehodit podklad budíků za černé

To je taky možnost :palec: , ale pak bych měl černej podklad a šedý plasty. Ty se sice dají stříknout ale to už radši dám všimný za pokódování než se stim takhle patlat.

Kravina plast je černej.

Díky za odpovědi.

No chtěl bych sehnat černou palubku a aby mi ladily budíky a přilepšit si rozsahem kam až jsou budíky schopný měřit (240km/h). Tak rychle sice nikdy s kuckadlem nepojedu ale když už to člověk dělá tak ať je to jednou a pořádně.

Budíky za celkem slušný peníze tak proč ne?

Tak se vracíme po půlroční přestávce.

Našel jsem si budíky z 1.8T a někde píšou že budíky podporují funkci "dojetí nádrže", funkci chápu, líbí se mi ale jak poznám že ji některý budíky (ne)podporují? Bude potřeba (krom přepinování) ještě něco jiného aby to fungovalo?

Zapomněl jsem říct že jsou CANové a auto je 97", bude konflikt?

Zdravím,umřeli mi budíky na O1,možná bych sehnal jiný,ale bez pinu.Byl by tu někdo z ČB a okolí kdo by to uved na správnou míru?

nie su to ziarovky, treba preletovat led na plosaku budikov.

v bazari najdes inzerat od danikd na tie led-ky a su tu aj temy s fotkami ako si ich kto prerobil

Je někde nějaká tabulka pro to co znamenají čísla/písmena na štítku budíků? Pro příklad třeba 1U1 919 034 A/B/C?

Vím že 919 je neCAN a 920 je CAN, 1U1 je označení modelu , ale ostatní netuším.

:pest: ticho po pěšině.

Rolbařovi jsem psal, asi tak... měsíc dozadu ohledně těch kousnutých ruček. Neodpověděl, asi se zděsil když si tu zprávu přečetl. Budu k němu jednou muset, minimálně přehodit/nakódovat budíky a eventuálně se poradit jestli by nešla 3G komfortka. Ale díky zkusím ještě někomu napsat.

Offtopic blbá otázka č.87 - Jak se na AEE vymění svíčky? Filtrbox dole ale ať tahám za kabel jak chci, nejde dolů.

Mno vzhledem k tomu, že jsou tam nejspíš připeklý, tak jsem se pustil do čištění klapky, kde v průběhu jsem ztratil pojistnou vložku na lanku u plynu.

Na kabelu je jedině takový kovový obal či co, ale moc místa tam není, nejsou na to potřeba nějaký kleště nebo tak? Nadával jsem dobrou půlhodinku ale ani jeden nechtěl jít ven, kroutil, tahal, domlouval, ani ň.

Takže budíky z výroby (originál s autem) 1U1 919 033 L :blink: a chci tam dát 1U1 919 034 B. Babo raď. Mám vyčtený kódování a kód immobilizéru, dle VIS to ale NENÍ PIN. Kde se ho dozvím? :angry: . VAG Tacho nefunguje, kupovat nejsem blázen. VAG-Commander taky nefunguje. Podle VIS bych dokázal přizpůsobit klíče (nemám pin) i budíky k ŘJ (nemám pin) ale, nemám pin.

Vag-Commander jsem překonal - Pin mám :palec: , třímístný, plus jsem zjistil že se najeté km v pc a na budíkách rozchází o 8km (asi dobře ničemu nevadí). Jak zjistím pin od komfortky?

Tak... La Cucaracha a jedem. :asie: Mám budíky s max 200kmh a budu tam dávat s max 240kmh, musím něco, kromě přizpůsobení klíčků a budíků udělat i něco jiného? Třeba zkalibrovat aby to ukazovalo správně? Nebo to si budíky už spočítají samy?