Přejít na obsah

zkušenosti s STK 2016


Doporučené příspěvky

A co když má auto vpředu jiný rozměr, než vzadu? :) Ten mechoš je asi dobrej kkt... :)

tak neprojdeš protože to určitě nemůže být a hlavně budeš muset mít 2 rezervy. Už vidím jak tam přijede sporťák bez kufru, který má zadek užší než předek, v kufru dojezdovku protože se tam nic víc nevejde a on ho začne prudit, že chce 2 rezervy :D

Odkaz ke komentáři

Měl jsem si zavolat někoho jiného, jenže když mi řekl to s tou zimní a letní a že je to prostě fakt, tak jsem ho poslal do řiti a šel protože bych mu jinak musel dát dělo jak jsem byl nasranej fakt jsem se nemohl udržet. :wallbash:

 

No a to byla věc, ke které jsem měl podklady. O tom, že mi na úřadě řekli, že mi pružiny nezapíší že TUV musí stačit a pokud ne tak ať si to nechám dát jako přestavbu. K tomu jsem se ani nedostal.

 

Prostě já jsem zákon a ty si mel co chceš, ale tady rozhoduji já.

 

Další vtip je, že podle té jeho logiky je tam u tohohle paragrafu ještě paragraf, že na stejné nápravě se nesmí lišit hloubka dezénu o určité % takže rezervu nějak sjíždět, kdyby to platilo i pro rezervu jak on tvrdil. :lol:

 

Jinak teď když nad tím přemýšlím, tak asi není moc normální, aby si mě technik volal pod auto ať se jdu na něco podívat(Bezpečnost práce).

Odkaz ke komentáři

Ministerstvo Dopravy

Dobrý den,

mění-li se výška vozidla, je nutné tuto změnu zaznamenat do technického průkazu a je třeba ověřit, zda-li nedošlo tímto zásahem k pozměnění jiných parametrů na vozidle.

 

S pozdravem

 

 

Lenka Wasyliw

referent

Oddělení administrativní a operativy

Ministerstvo dopravy

Nábřeží Ludvíka Svobody 12

110 15 Praha 1

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 8 měsíců později...

Já měl na náklaďáku prošlou technickou a zastavili mně. Je to sice cca 10 let zpět a měl jsem to za litr. A já jim říkam co teď? A oni že je to moje věc jestli odtah nebo něco jiného. Že oni odjedou a můžu si dělat co chci. Tak jsem sedl a jel na firmu a tam zdupal dispečera, že mi dal auto s prošlým stk. Tak se mi omluvil a pokutu zacaloval. Jen poznámka nebyl to vrak bylo to téměř nové auto.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
    • Dveře, jako že plech určitě stejný, ostatní věci jako zámek, spouštění okna a řj už mohou být jiné. Ale to se přehodí.
×
×
  • Vytvořit...