Přejít na obsah

Pokec o COLUMBUSu


Doporučené příspěvky

Pro případ, že by to někdo někdy řešil, tak díky @Alessimu už vím, že problém je vícevrstevné sklo ( 1Z0 845 011 BN / 1Z0 845 011 AS / 1Z0 845 011 BF ), které nepustí GPS signál. Anténa se tedy musí umístit mimo palubovku (i když jsem si všiml, když ji umístím zcela do místa, kde se dotýká sklo palubky, tak to signál chytne...), pokud jsem správně pochopil, tak pod stěrače někam, tzn. přes motorový prostor, na což si už sám asi netroufnu. Máte popř. někdo ještě nějaký jiný tip na umístění ?

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

OK zkusím diag zítra mi dorazí kabel z ALZY. Stahnul jsem program VCDS. ,,Prej" by měla být řídící jednotka která by mi na columbusu ukazovat park. asistenta tak sem to chtěl ověřit, páč týpek si byl celkem jistej, že to má na lcd zobrazovat parkování. Popřípadě přes ten program dá se to nějak nakodovat aby zobrazovalo?

Odkaz ke komentáři

Jo to bude :) Podry, jestli to ej to KKLko za 300Kc, resp. jine jsem tam nenasel, tak to rovnou zabal a posli zpet, mas na to 14 dni ze zakona.

Rekni nam jake mas presne auto a jaky rok a mesic yvroby. V pripade ze se na nem nic neupravovalo, ti radi na 90% rekneme jestli tam mas spravnou jednotku ...

Odkaz ke komentáři

Tak na tom kabelu nevidím nic špatného, pouze asi značku a že u něj neni CD s programem za 1500,-

 

Mam Octavii II před face. MR je 02/08 je to 2,0 103 KW.

 

Radio Columbus + od výroby navíc Sound System

 

Ke Columbusu mam knihu jinak model nezjistim kdyz drzim setup tak servisni info nenabehne

 

post-56592-0-23267800-1485624204_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Tak hlavne origo VCDS stoji krapet vic nez 1500, a tohle je KKL, na O2 s tim moc nezmuzes, koujknes na motor, to jo... ostatne je to v popisu i uvedeno, pro auta do roku 2004, novejsi uz jsou vyhradne po Canu ...

Mas predface, tudiz mas predface jednotku parkovaku, tudiz ti zobrazovani na Columbu nepudje. Musis vymenit jednotku, upravit jeji zapojeni a pak ano ...

Odkaz ke komentáři

Pohledej bazose a sbazar, nejaky HEX CAN, alespon 12 verze ... je to ale jen v ENG ( ne bo DE ) a musis pouzit jen tu veri co je u toho, nepripojovat se k netu a neaktualizovat.

Jestli chces nejnovejsi aktualiazce, msuis dat cca 3500 a pokud chces origo a pripadne CZ, msuis dat cca 9000.

DAn

Odkaz ke komentáři

Prosím o pomoc prehravam soft při vytazenem klicku a na konci když už sou tak 2 min do konce rádio zhasne a dal se nic neděje. Pak musím vytáhnout DVD a začít znovu. Někdo kdo to dělal? Na konci tma tak 12 minut a furt nic. Prosím o pomoc a radu

Sw je by josi 5238 který tam teď dávám přes DVD

Odkaz ke komentáři

Ahoj, na volant a maxidot pre predface existuje fix, ktorý treba nahrať. Nájdeš ho tu:

http://gpsunderground.com/forum/volkswagen-seat-skoda/34434-vw-rns-510-skoda-columbus-i-firmware-guide-downloads.html

 

Je to pod názvom "Skoda fix"

 

Čo sa týka toho zvuku - pri zmene SW sa nezvykne meniť nastavenie rádia, ale ak máš kábel skús sa pozrieť či máš v poriadku kódovanie (soundsystem)

 

Inak Columbus je strašne háklivé zariadenie - ja sa teraz trápim s mapami. Pri akutalizácii mi staré vymazalo a nové neviem nahrať ani z DVD (po skončení kopírovania sa spustí znova a tak ide dokola) ani cez SD kartu (trvá vyše hodinu a končí chybou) a tiež mi s tým nevie nikto poradiť.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...