Jump to content
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic
TomasB

Kuki, Ford Kuga AWD, Titanium TOP Edition 2,0TDCi Copper Style

Recommended Posts

Byly plané poplachy. Po dvou dnech a 100% poplaších domluven servis. Trošku peklo, když mi furt volali, jestli máme vozidlo pod kontrolou. Manželčin čip baterie 0% a můj 16%. Po výměně baterek OK. NIcméně alespoň je vidět, že to funguje naprosto spolehlivě.

Baterky se mění v rámci roční prohlídky zařízení a tuším, že po dvou letech.

Loni na prvním ročním servisu je měřil a měly 80%, tak říkal, že je nechá. No a ony další rok nedaly, vydržely cca rok a půl. Přijel k nám domů a před barákem za 10 minut vyměněno i s nějakým proměřováním a pokecáním. A ani za to nic nechtěl. 

Díky, plastická operace se zdařila. Za hodinku bylo hotovo, stálo 4000,- a jsem spokojen. Stáhnu video a hodím na YT. Skoro celé to mám natočené. Až ke konci jsem na to už dlabal, protože tam asi stejně nebude nic moc vidět při tom dolaďování na "zrcadlo". Čím více na začátku, tím víc je vidět progres.

To jsou borci, a zrovna v takovém místě přechodu profilu. 👍👌

Ještě, že jsou ty plechy tak tenké že😁

Kořen to má v rukách. A vtipné je, že Dr. Důlek psal, že to je na novej lak. Doslovně jsem tam překopčil jejich odpověď z emailu. A borec to dal za hodinku.

No to nebylo připravení na horší variantu, ale napsali, že to nejde. Však psali, že jedině lakovat. Možnosti jsou dvě. Buď ho*no umí, což bude asi správně a možná taky mají dohodu s AutoIN, že dělají jen kroupy a jednoduché věci a co vypadá hůř, tak tvrdí lidem, že musí lakovat. Oboje mi stačí, abych věděl, že to je no go firma.

dělají jen u sebe nebo jezdí po zákaznícíh / servisech? protože jsem našel mapu poboček a nepřijde mi to jako mapa poboček, ale partnerů kam jsou asi schopni zajet.......

Objednával jsem se na 60tkm servis a překvapilo mě, že Ford nepředepisuje výměnu oleje v AWD. Pouze kontrolu hladiny oleje. Výměna pouze po opravě nebo nehodě. Slyším trávu růst, nebo to tak prostě je a nebude s tím problém v budoucnu? Co si budeme povídat, Fordu je asi jedno, jestli se něco začne sypat při vyšších nájezdech, kdy nedrží záruku. Měl jsem za to, že v Haldexu od Slepice se to tady řešilo.

U VW se určitě po 60 tis.km měnil (i když to možná protáhli na 120 tis.km kvůli operákům) a udělal bych to i u Kugy.

Nešetřil bych na tom.

U VW je to po 3 letech bez nájezdu teď,ale bylo co 60.000.

Jinak u kamarádů to dělám vždy po 60.000 s DSG

Ve Fordu ani nevěděli a mám takovej pocit, že že bych se asi i bál, nechat je to udělat. Jednak aby jen neřekli, že to vyměnili a pak aby ještě něco nezkurvili. To musím nějak vymyslet.

Trocha ocisty a osetreni Hydro O2. Tusim nekdy od zari na mycce nebyla. Medvidek uz je asi tyden, Kuki ted a Fiesta uvidime. Rad bych, aby se toho dcera ucastnila, ale zjevne se ji nechce a ceka, ze ji budu auto umejvat ja. Jako mame.

20201226_180142.jpg