Přejít na obsah

Kuki, Ford Kuga AWD, Titanium TOP Edition 2,0TDCi Copper Style


TomasB

Doporučené příspěvky

A projížďka s Fireee. Ukecal mně do toho bordelu, kde mi větve otíraly auto. Tak doufám, že nebudou následky. Jelikož se kamera nějak zbláznila a burt se opakoval stejný úsek zvuku a to se táhne i dalšími videi, tak jsem musel dát nějaké ozvučení. Rovnou posunout až na první minutu, zajímavé až od 3:00

 

Odkaz ke komentáři

Jo, Kuga překvapila, hlavně odhlučněním motoru v interiéru. Jinak komfortní jízda, ale nebyla možnost a do toho by Tomáš asi ani nešel někde zkusit boční náklon atd ... Ale jo, to auto není vůbec špatný :-)

K tomu zvuku kamery - proč ? protože Truecam, já jsem A5s po 3 reklamacích vyměnil za GoPro a od té doby nemám jediný problém.

Odkaz ke komentáři

Do bočního náklonu bych šel, ale samozřejmě do takového, kde bych si byl jistý, že to neotočím na boudu. Jinak ještě vyčkávám/vyhledávám ještě větší bahno. Doufám, že po smazání paměťovky se kamera zase umravní a nebude tam stále těch 5 vteřin našeho hovoru ve smyčce.

Michale, pak jsem si uvědomil, že jsem ti vůbec neukázal řadu věcí co tam je, vlastně jsi viděl jen jízdu a jen něco velmi málo z toho co to umí.

post-226-0-42913000-1509274025_thumb.jpg

post-226-0-10144300-1509274052_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

No počkej, Michale, ale to jsi mi neřekl, že jsi tam zapadnul s quadem :o To kdyby jsi mi řekl, tak bych tam vůbec nejel. S quadem přece musíš vyjet víc než s SUV. A Kuga s tím neměla nejmenší problém, jen já jsem se bál o poškrábání.


Jinak jsem koukal po nějakých offroad pneu a zjistil jsem, že 235 55 17 se asi vůbec nedělá v tomto provedení. Nejmenší jsou tuším 60ky nebo 70ky. Jsem si říkal, že až ojedu ty Micheliny z výroby, že bych tam možná dal něco víc do terénu.

Odkaz ke komentáři

Do prdele, první dvě dubky od kamínků. :wallbash: Jsem se teď vrátil z mytí, zase jsem se 3 hodiny mazlil a švára s Fíkusem taky. Po umytí jsem s hrůzou zjistil, že mám uprostřed kapoty hnusnou ďubku od šutru a taky druhou malinkou na "vyboulení" dveří před zadním blatníkem. Grrr. No a na plastovém lemu zadního blatníku na pravé straně jsem našel mikrošrábanec, asi následek projížďky lesem mezi stromky. Ale to je takové mikro nic. Ale sere mně to.

Odkaz ke komentáři

Jééééžiši, jsem ti říkal, že to přejde do prvního škrábance :-) A ano, s quadem jsem tam zapad, protože tam bylo tak rozbahněno, že jsem se prostě nevyhrabal ani omylem, musel přijet kámoš s Terranem a vytáhnout mně, možná jezdecká chyba, ale každopádně jsem se z tama nevyhrabal, ale to byla jiná situace. Bylo to v loni, co byl chcavák skoro týden a bylo to úplně rozbahněné a rozježděné od lesáků ...

Odkaz ke komentáři

tomáši každej detailer ti řekne, že to jak, teda spíš kde jezdíš, tak na autě zanechá stopy......... totéž větve, ale to chce totálně umýt a pod dobrým světlem..........

ono i jen umytí totálního bahna wapkou, který samozřejmě obsahuje jemný kamínky zanechá stopy....... uděláš to 10x a na sluníčku to uvidíš i ty.............

Odkaz ke komentáři

Pod zářivkama jsem na to koukal z různých úhlů a zatím dobrý. Tam kde je ten plast šmrnclej mikro škrábancem, tak tam jsem našel asi 4-5 krátkých mikro vlásečnic. Takové jak z myčky. Ale to fakt musíš pod zářivkou a hledat jak detektiv. Sere mně to od šutrů, je to na podklad a už jsou 2. A to máme teprve 5300km.

Odkaz ke komentáři

Asi lak nebude nejodolnější. To je jak Octa 3, rezavé tečky na pár let starém voze, co na Octě1 nejsou ani za spoustu let. Šetří se na všem. A auto za mega stojí mega jen kvůli pičičandičkám, ale kastle je stejně ošizená, jako ta za půl mega v základu.

ty rezavy tečky je náletová rez a jde vyčistit

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tvl, já jsem teď poslední dva nasranej permanentně, ale tohle najít na autě by mě asi rozbrečelo.
    • Přesně to znám, rodiče si koupili nového žigulíka, 2106 (1600) byl tehdy ten nejlepší. Postavili i kvůli němu novou dvougaráž a pod trámy na strop se natloukl heraklit (nebo jak se to jmenovalo) a udělala se hezmá stropní omítka. Asi po dvou letech co to bylo postaveno šel taťka jeden den do garáže (s autem se jezdilo tak 1x do měsíc, měli jsme ještě jiné) a strop o ploše  tak 3m2 spadl na auto. Nějací parchanti zvrchu vyžrali celý ten polistyrén, zůstala tam jen ta vrstvička rábicu a jednou to už nevydrželo ... . Takže náš klenot utrpěl pár šrámů. 
    • No ty kravo, tak to je teda stesti jako prase! 🙂
×
×
  • Vytvořit...