Přejít na obsah

Sound in Black


Doporučené příspěvky

Romčo pěknou radost sis udělal :palec: a neboj na motorkách se zdravěj všichni :D to já když jsem měl pučenýho skůtra od táty a stál jsem na semaforu tak u mě zastavil chooper :D a týpek na mě jak ti to jezdí? já mu řekl no jako tobě asi ne :D a on mě rozsekal s tím že mi řekl na to se vyser jakou máš kubatůru hlavní je vítr ve ksichtu :D vo tom to je :D a pak jsme jeli cca 200 m vedle sebe než sem musel odbočit......

Hlavně ať ti to jezdí kamaráde :D

tady jinak dodám foto jak jsem tenkrát musel jezdit do práce když jsem měl auto v servisu na opravě jak tenkrát byly v praze ty kroupy... http://forum.octaviaclub.cz/index.php?s=&a...t&p=1030690 :D

Upraveno uživatelem Sterny
Odkaz ke komentáři

Jinak jsem taky tenkrát je z práce domu byla vlhká silnice a jeden debil to přede mnou zahamt, takže jsem zmáčknul brzdy a přelítnul řídítka a on si mile rád odjel :palec: kdybych ho tenkrát dostal do rukou tak mu přerážim všechny kosti v těle....

ale mělo to taky jedno pozitivum vím že ty brzdy fungujou dobře... takže hlavně pozor na takový kretény kteří jezdí po republice a dělaj takovýhle hovadiny..

post-581-1314048552_thumb.jpg

post-581-1314048651_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Jinak jsem taky tenkrát je z práce domu byla vlhká silnice a jeden debil to přede mnou zahamt, takže jsem zmáčknul brzdy a přelítnul řídítka a on si mile rád odjel :palec: kdybych ho tenkrát dostal do rukou tak mu přerážim všechny kosti v těle....

ale mělo to taky jedno pozitivum vím že ty brzdy fungujou dobře... takže hlavně pozor na takový kretény kteří jezdí po republice a dělaj takovýhle hovadiny..

Nechci rejpat, ale ta chyba není jen na jedné straně.

Odkaz ke komentáři

Dodo: vidíš snad nějaký rozdil? :palec: Řiditka stejny,kola skoro taky-já mám teda R12,sedlo mám pohodlnější,zrychlení o trochu slabší...sice ale jede to jako drak :)

Kvalitní brzdy kotoučové,menší váha(100kg) vic jde za plynem :) a hlavně spotřeba se nedá porovnávat!!! :) Vítr ve vlasem mám taky a když to někde položim tak se maximálně odřu :(

post-81-1314341326_thumb.jpg

post-81-1314341482_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Jardo: však jo,nedá se to srovnávat,o tom žádná :D Vyšpulený zadeček je překrásná záležitost... :P

 

Jinak včera v Peci pod Sněžkou proběhla silniční kontrola při které jsem opět nedýchal(je to snad povinné nebo ne??? ze zákona)

Dopravák vlitnul do mého pruhu a ukázal mi plácačkou kde mám zastavit tak jsem mu zastavil cca 100 metrů po pravé sraně :D a odůvodnil to bezpečnym zastavením :D

Kontrola dokladů a ani slovo ohledně svícení mlhovkama neboli denním svícením na 70% mlhovek-tak jsem rád že snad bude klid co se týče tady toho :D

 

P.S a jedná karavanová

post-81-1314524321_thumb.jpg

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

hm pěkná spotřeba ale tuhle sem jel (ne loudavě) Slavonice - Jemnice za 3,9 a to už mám skorigovanej Maxík aby ukazoval přesně :D Jinak ale jezdím za víc, přece si nezkurvím motor, tohle byl jen test jestli to ještě umím :lol: Ale samozřejmě ti dávám :( za spotřebu.

Upraveno uživatelem šulda
Odkaz ke komentáři
Šulda: dík! Já se na takovou spotřebu dostanu málo kdy :) Když už tak s autem musi jet žena,pak všechno možné i nemožné na maxiku klesá směrem dolů :)

 

tak to znám taky, když pro mě jede žena do HK, tak přijede za 4,8 a to je benzín a HTP, s Fordem za 6,5, jenže řadí hrozně nízko a já vedle trpím, ale musím být ticho, abych nešel pěšky :o

Odkaz ke komentáři

To je výjimečný stav.Spotřebu moc neřešim a mám chip abych ho využil kdykoliv to potřebuju.Rád se svezu a proto mám i "ochráněné auto".

 

Vsemi: časem ty lasery vyměnim a to co mám ted prodám,jsem rád že ta sazba klesla dolů při použiti aktivní rušičky ze 100 tisic na rozmezi 5-10 tisic :huh:

P.S to už se mi několikanásobně vrátilo zpět.Ted bez nasazeného Valentinu nejezdim ani po městě.Měštáci jsou zákeřny a měří tam kde to nečekáš...

Odkaz ke komentáři

chtělo by to testnout na lidaru jak moc tě to chrání a na jakou dálku to pude prostřelit...ale jelikož máš černé auto tak by to mohlo být OK...tak bych se na výměnu už vykašlal a pořídil nový, komplet pořádný systém až do nového auta :huh:

Já to zapínám hned jak nastartuju....první ochranu a pak světla :(

a neboj...ani těch 5 tis ti nedají......nemají za co ;)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...