Přejít na obsah

Sound in Black


Doporučené příspěvky

Petře: se zesilovačem mám dost velky potíže.Je v Německu na reklamaci ale bohužel nemůžou přijit na závadu.Maji to na "stolici" a už 3 týdny se jim ta závada neprojevila-prostě zákon schválnosti :pivo: takže musim vyčkávát a doufat.Ze začátku jsem tomu nevěřil že se to musi projevit a myslel jsem si že se to dá proměřit i jako funkčně hrajicí celek ale kamarád co se tím zabývá mě řekl že maji pravdu takže dokud to zase nezačně "bručet neboli dělat šíleny zvuky" tak mám prostě smůlu ;)

 

Niki: to auto často potkávám ve městě takže Ti to zkusím vyfotit ale za mě fakt šílenost(ta holka relativně dobry... :lool: )

 

Tomcat: hele já Ti to prověřim.Jestli můžeš tak mi ten dotaz klidně napiš do vlákna-operativně pořešim :D

Odkaz ke komentáři
Niki: díky za odkaz.U nás v H.K jezdí jedno slovenské "capučíno" a má to oválné koncovky na straně ale celkově to auto vypadá jako tuzing :blink: (mimochodem ho řídí holka)

 

Jinak mě RS nerozházi :blink:

 

P.S já už totiž dědkovatím a strašně se mi líbi Volvo XC60 ten poslední model.Soused má XC90 a ta není tak šelmovitá jako ta XC60.Bohužel ta cena no...750-850 tisic :angry:

 

romane VY tam v HK neberete prémie? :D

Odkaz ke komentáři
Niki: díky za odkaz.U nás v H.K jezdí jedno slovenské "capučíno" a má to oválné koncovky na straně ale celkově to auto vypadá jako tuzing :D (mimochodem ho řídí holka)

Vypadá to hrozně. Sice tak půlku dělá fotka z mobilu, ale je to jak po bouračce, když je auto poslepované ze 3 dalších. A ta bílá světla, škoda mluvit. Stála aspoň ta holka za něco?

Odkaz ke komentáři

Robe: hodně moc dávám do splátky abych měl co nejdříve splacený úvěr na domeček.Auto opravdu neni priorita.Nebýt splácení tak už mám dávno Octávku vyměněnou ale jak řikám...jsou priority jako je střecha nad hlavou :D

 

Michal: tak Slovensky jsou docela pěkny,že jo? :D

 

 

TOMCAT: takže jsem volal toho kluka co má eshop a rozdíl v těch RS odrazkách není žádný-cena za origo odrazku RS je 380 za kus a od něj je za sadu(2ks) je 200,-Kč což je směšná částka :) Rozdíl nepoznáš.Jinak kdyby někdo chtěl tak jsou i bílé RS odrazky do nárazníku za 1000,-Kč za sadu ale je potřeba mit předfaceliftová světla :D

post-81-1307025963_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

TOMCAT. cena za obě odrazky (sada) by byla krásných 219,-Kč ale musela by se pořešit nějak doprava k Tobě-předpokládám cca 200,-Kč ale nemám zkušenosti s posiláním do zahraniči :D

 

Kubik: zesilovač je pořád v DE a vypadá to že se na závadu přišlo-bude mě to stát okolo trojky ale snad už bude klid.Bez toho "bouchání" se mi blbě jezdí :smich:

 

Sterny. tak to vypadá když se protijedoucimu vozidlu rozkmitá vozejk :blink: Dost blbá představa no :(

Odkaz ke komentáři

Romčo kráska!

Včera jsem kecal se sousedem z garáží. Měl tam WV brouka v kabriu. Dovezl to taky z DE.

Cenovka kolem 5-ti tis. EUR. Takže se v tom teď vrtá a pomalu renovuje.

Vloni si udělal prvního-pěknýho. Navíc je celý v bílé kůži :lool:

 

BTW: ta černoška na střeše je hrůzná představa :angry:

Upraveno uživatelem Dodo-Kolín
Odkaz ke komentáři
Mezitim co se Ochcávka připravuje na delší trasu tak nahraju jednu netradiční...

Včera ji dovezl jeden známý z Kolina n.Rýnem.Nádherná Aerovka :angry: Tomu řikám koníček :lool: pomalu dvakrát dražší než moje černota :D

 

Ale černota je taky krásná pane......ošem toto to je nádhernej kousek to se musí nechat

Odkaz ke komentáři

Super veterán

Je to takové moje tajné přání si taky jednou pořídit veterána, až na to bude čas.

A zatím to tak vypadá, že ten veterán bude moje FI :angry:

Jinak známý dělá Felicii kabrio, v černé s bílým interiérem a vypadá super, letos už to snad dotáhne tak to pak nafotím a hlavně se doufám svezu :lool:

Odkaz ke komentáři
Mezitim co se Ochcávka připravuje na delší trasu tak nahraju jednu netradiční...

Včera ji dovezl jeden známý z Kolina n.Rýnem.Nádherná Aerovka :D Tomu řikám koníček :angry: pomalu dvakrát dražší než moje černota :D

Viděl jsem, jak měl někdo na Octavce na zadním skle nalepený přesně tohle, nepochopím :lool:

Odkaz ke komentáři

Dodo: cena toho co jsem nahrál je brutální...19 tisic Euro a to prý díky krizi dost spadlo dolů :) Jinak on má ve sbírce další tři Aerovky :o

 

Viktore: souhlas.Je to hnusné slovo a použil jsem ho záměrně...Brácha má Fabii a vzádu má upravený nápis na FOBIA :D

 

Lanci: tak Ty máš život před sebou :D uč se! P.S a budeš vysmátej :D (sice to neni pravidlo ale kdybych měl VŠ tak šlapu Romanovi na paty)

 

Mároš: nezlob mě :D

 

Tady je další z jeho sbírky :D

post-81-1307651252_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tak Rapid neprošel na STK. Uvolněná spona před středním dílem výfuku. Je to ještě originál, takže budu muset vyměnit, jinak obal na zadním dílu výfuku je první vrstva již hodně zničená, tak budu muset odstávající přebytky odřezat abych byl minimálně dva roky pojízdný. průměr objímky na trubku před střední díl výfuku náhodou nevíte ? dělají se dva typy. @Lancelot, četl jsem tvůj příspěvek, že jsi také řešil zadní díl výfuku, někdy 202x. Již jsi měnil ? Nesvítí nám jedna dioda ve třetím brzdovém světle- řešil jste někdo opravu ? je to za zadním sklem a mám takové tušení, že se jedná o led.
    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
×
×
  • Vytvořit...