Jump to content
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic
Sign in to follow this  
Ondra92

Blika kontrolka oleje

Recommended Posts

Ahoj, mam prosbu dnes mě nešla nastartovat oktule. Točila na prazdno jakoby tam nešla nafta a přitom se mi rozblikala kontrolka oleje. Auto se mi potom podařilo nastartovat a kontrolka nic. Teď je to bez problemu, nevíte čím toto může být?

Kontrolka oleje blikala proto, že startér točil motorem pomalu a pumpa při těchto otáčkách nedala takový tlak který by motor chtěl, proto se rozsvítila kontrolka.... Běžný jev pri slabé baterii

Dobry den mam problem s octavii 1.8t RS 132kw pri nastartovani nic jen se rozjedu rozblika se mi kontrolka oleje a cca po 800metrech z hasne a dela to pravidelne je jedno jestly je teply nebo studeny kdybych 50x nastartoval a rozjel se tak se rozblika po 800meterch zhasne a uz se nerozblika ale jak vypni motor nastartuji rozjedu se rozblika se a pak zhasne auto bylo 5x v servisu a pokazde v jinem at mi zmeri tlak oleje za tepla a za studena a tlak byl vzdy ok dano nove cidlo diagnostika hlasi obvod snimace/spinace tlaku oleje v motoru a el isntalace podle elektrikaře je ok cidlo nove najeto cca 15km dekuji za radu s blikajici maznickou najeto uz cca 50 tis km

Jsi ve špatném vláknu.

Máš velmi zábavný motor 1.8 TSI o kterém si tu můžeš počíst rozsáhle diskuze o opravě mazání a žraní oleje, takže já ti popřeji hodně štěstí aby to ten olej nebaštilo a byl skutečně jen problém s tlakem. Přejdi do sekce 1.8 TSI a čti :-)