Přejít na obsah

S60 Polestar


Petr81

Doporučené příspěvky

před 41 minutami, TomasB napsal:

to už prej je zaříznutý, protože to nikdo nechtěl, tak si nedělej prdel.

Jsem stihl objednat 😉

před 39 minutami, Dakie napsal:

Ale v bazaru ho pořád seženeš.. Já to Petrovi kvituju, na to jeho ježdění po venkově víc nepotřebuje.. Do školy dojdou i pěšky. A do velkoměsta to má, co by kamenem dohodilemoji106.png

Přesně tak. Na těch 50 km co najedu za měsíc 

Odkaz ke komentáři
před 1 hodinou, Ol@f napsal:

některí si tady myslí jak jsou vtipní s tím e-citigo, já se neopak modlím aby to nebyla pravda

proč? Elektrika je přeci budoucnost

před 51 minutami, header009 napsal:

Však Citigo dostalo červenou kartu a to se týká i eCitigo ne?

Vždyť píšu, že jsem ještě stihl objednat 🙂

před 4 hodinami, josef1968 napsal:

Ahoj, proč to prodáváš? Nejsi s Volvem spokojený?

Nemůžu říct, že nejsem spokojený. Když se neprodá, tak se neprodá.

Odkaz ke komentáři

nechci rejpat, ale jestli to je limitka jako M4 CS a M3 CS různé edice, tak se to nedá prodat.. prodejní cena nového auta velká a ojeté po 2 rokách za 50% ceny....

jinak kamarádův nevlastní táta si pořídil nejsilěnjší S60 a nadává na ten 4 válec hrozně... jediné co mu vyhovovalo byla cena....

Upraveno uživatelem marekczek
Odkaz ke komentáři

to byl příklad, co sem porovnával u BMW M.... BMW M není moje modla a nikdy nebude, ale porsche GT4 Za 1.6 včetně DPH prostě nekoupím....

zajímavější auto sem právě nenašel v téhle cenovce na moje použíti.. tzn aby mělo velké brzdy z výroby(neznám žádné takové auto co má vpředu 400mm kotouč 6 pístek, vzadu 380mm kotouč 4 pístek), diferenciál zadní, RWD, hmotnost do 1700kg apod.... dalo se s tím celej den jezdit na okruhu a nevadlo z výroby... náhradní díly dostupné v čr za rozumný ceny...

tak já chci auto se zárukou, ojetiny tyhle jsou většiny bouračky z okruhu apod, co se prodávají často u nás....

říkám, já ty brzdy miluju a hlavně to je hned doma na koleni vyměněný a spořím 😄

 

IMG_1658.JPG

IMG_1657.JPG

IMG_1652.JPG

98979191_192594211810427_808052802017296384_n.jpg

97979029_327913681526009_9007113106286968832_n.jpg

Upraveno uživatelem marekczek
Odkaz ke komentáři

Yeap ta by se dala, ale projev motoru je horsi nez 2.0 tsi..... takze no sound

v 6valu to nedelaji...

Predchozi renaulti motor 2.0 byl lepsi... 


pokud  chces aby a110 brzdila, tak to chce upgrade treba na apracing... serie je nic moc... a ovsem to  chce toe, camber atd..

vylesit chlazeni na 4valci.. pak jenom furt delas upravy za velky penize a nejezdis...takze cenova relace podobna, ale motor naprd bez chlazeni..

Upraveno uživatelem marekczek
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tak na geometrii nezjistí vůli v čepech nebo tyčkách řízení...  Možná by bylo lepší zajet do jiného servisu, kde ví co dělají. Odhalit vůle v řízení a celkově na částech nápravy by měl být základ! 
    • To mne bohužel nenapadlo.. tipoval sem to na ty čepy jelikož sem to auto nedávno kupoval. Také je mi divné že mechanik na geometrii nic špatného nezjistil, řekl jen že geometrie je ok já sedl do auta a žádná změna..krom té geometrie sem mu předem zmiňoval i tu vůli řízení.. 
    • Ahoj, často je i vůle v tyčkách řízení, tak je dobré měnit s čepy i tyčky. To by měl ale dobrý mechanik zjistit ještě před opravou! 
×
×
  • Vytvořit...