Přejít na obsah

E220d - stribrnak 2


Doporučené příspěvky

před 19 hodinami, Lancelot napsal:

Tato znalost/pravidlo se velmi vytrácí, s tím jak roste počet polovodičů. Stejně jako celá řada dalších např. vypínání motoru a hlavně potkávacích světel na u přejezdu se spuštěnou výstrahou.

 

před 18 hodinami, Dakie napsal:

O tom zastavení při jízdě z kopce si dnes můžeme nechat jenom zdát.. Tuhle jsem kvůli jednomu imbecilovi musel zastavit a couvat na holou silnici.. V autě děti, tak jsem ani nemohl pořádně nadávat emoji23.png

Taky jsem to za poslednich 14 dni nekolikrat resil a to skoro nejezdim a na horach taky nebydlim. Jeden rok nebyla zima a uz to asi neumeji ani ti, co to umeli. A to jsou i takovi mistri, co nejen, ze nezastavi, kdyz jsou z kopce, ale jeste jsem kvuli tomu musel ja smerem nahoru do "travy" a pak vycouvavat, pac se rozjet proste nedalo. A borec smerem z kopce davno v haji. A kdybych neuhnul ja pryc, tak jsme se srazili. Za volantama je cim dal tim vic umelcu a drzitelu RP, ridicske umeni uz neni co byvalo

Odkaz ke komentáři

Ono do Lux to vozi s mnohem vetsi frekvenci nez do CR... Alespon budu doufat 🙂 Po pravde, ve smlouve maji 24.2. nejpozdeji - pokud mi po 24.2. daji jako nahradni nejake AMG nebo S-class - vadit mi to nebude 🙂

 

A jmeno mam, ale to bude az bude auto doma 😉 Ten hrb v kufru me nijak netankuje - kamarad ma predFL 300de a vicemene s tim neni takova potiz, aby to bohate nevyvazilo dynamicke a financni benefity. A to oni vozi velkej kocarek a spoustu kastlu vina

Odkaz ke komentáři

Jestli jeste nekdy bude cesta do Cech...

 

Nicmene dobra zprava, sice o den pozdeji, ale uz se nam holcicka narodila: Jmenuje se Boruvka, meri 495cm a vazi 2145kg je to pekny cvalik 🙂 Roboti i vyrobni linka jsou pry taky v poradku. Ted uz jen aby ji dovezli z porodnice, pak registrace na matrice a muzu si ji vzit domu.

image.png.a1078aa7c073346523ebb1cbadb2559f.png

Odkaz ke komentáři
před 3 hodinami, Mezonek napsal:

Jestli jeste nekdy bude cesta do Cech...

 

Nicmene dobra zprava, sice o den pozdeji, ale uz se nam holcicka narodila: Jmenuje se Boruvka, meri 495cm a vazi 2145kg je to pekny cvalik 🙂 Roboti i vyrobni linka jsou pry taky v poradku. Ted uz jen aby ji dovezli z porodnice, pak registrace na matrice a muzu si ji vzit domu.

image.png.a1078aa7c073346523ebb1cbadb2559f.png

zajimave

image.png.7c53884f4388ece794488a13dfc3ab4e.png

Odkaz ke komentáři

Michale, ja jezdim s velkym autem, tak za sebe reknu, ze pro me je nejlepsi poradne udrzovana dalnice bez limitu. Muzes tomu poradne nalozit a i kdyz treba jedes delsi dobu nez po okresce, tak nakonec vsichni v pohode dojedou do cile s usmevem na tvari a cestu si paradne uzijou. Okreska je adrenalin, ale neni to relax, porad musis milimetrove vypocitavat drahu, at pak nejses nekde moc dlouhej. Za ty nervy mi to nestoji... a takovej oobr mistr volantu, abych to mel tak 100% zvladnuty holt nejsem 😉

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tak na geometrii nezjistí vůli v čepech nebo tyčkách řízení...  Možná by bylo lepší zajet do jiného servisu, kde ví co dělají. Odhalit vůle v řízení a celkově na částech nápravy by měl být základ! 
    • To mne bohužel nenapadlo.. tipoval sem to na ty čepy jelikož sem to auto nedávno kupoval. Také je mi divné že mechanik na geometrii nic špatného nezjistil, řekl jen že geometrie je ok já sedl do auta a žádná změna..krom té geometrie sem mu předem zmiňoval i tu vůli řízení.. 
    • Ahoj, často je i vůle v tyčkách řízení, tak je dobré měnit s čepy i tyčky. To by měl ale dobrý mechanik zjistit ještě před opravou! 
×
×
  • Vytvořit...