Přejít na obsah

E220d - stribrnak 2


Doporučené příspěvky

Clovek si da tri kafe a hned je podezrelej 🙂

22 minutes ago, raym0n said:

Pekna recenze, ale tezko, jeslti ti verit po tom, co tu pises o kafi 😉
Mne by lakal ten jizdni komfort s lepsim odhlucnenim, asistenti a samozrejme i ta prevodoka na dalnici.

JInak kdykoliv si to budes chtit pujcit, tak staci rict a neni problem se domluvit jak budu v CR

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o měsíc později...

Nemam rozprasovac, normalni houbu, nic... Ale alespon sem se dnes dokopal k uklidu interieru a na aplikaci tekutych steracu. Nejvetsi drbacka byla ale to, vycistit sklo zevnitr. Nejaky inteligent v servisu mi to kdysi vzal hadrem namocenym v nejake chemii a zustaly tam mapy, ktere se mi (doufam) kompletne podarilo dat pryc az ted...

Odkaz ke komentáři
1 hour ago, header009 said:

Nejlepší je.pravidelne měnit sklo, já když už vidím, že se dělá ten bílý film měním sklo emoji3.png.

Jinak co mi řekl výměník topení tak ta toxická sra*ka co se udělala na skle byla fajn, ještě že mám leštěnku na sklo, s tou toho jde dost..
 

Asi to udelam stejne. Uz je trochu posekane a ma dva mensi pavoucky... snad to v cervnu pujde zaridit...

Odkaz ke komentáři

Není třeba rozlešťovat, ale je třeba přeložit na 1/4 a rovnoměrně zleva doprava nebo nahoru dolů. Nejezdit jak tě napadne a mít to poskládaný. Šmouhy to nenechává. A asi to nemít moc mokrý. Jak je to moc mokrý, tak to není dobrý. Jen vlhký. Případně to můžeš nechat chvilku lehce přischnout. 

Na mřížky a podobné věci je od prachu fajn takový to košťátko, co se na to prach nalepí. Je to takové bavlněné chmýří. Nevím, jak se to jmenuje, ale vyměňuje se to a držík zůstává. Stará tím ometá prach doma. Je to jednorázová záležitost(to chmýří). Násada zůstává. Ani nevím, jak se to jmenuje a nepovedlo se mi to najít na netu ani po 10 minutách, tak jsem to vzdal. Nevím, jak se tomu nadává. Je to fakt jako chmýří a prach se na to nachytá. Jinak po očištění to beru takovou bílou srajdou na plasty od Timofejeva. Neleskne se to a je to jako ochrana a mělo by se na to míň chytat prach.

Jinak čištění okna zevnitř, no nikdy se mi do toho nechce :biggrin:

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • sice jsi v sekci OIII,ale pokud jsi na FB-spoj se s Daniel Haborák,ten 100% poradí co a jak  
    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
×
×
  • Vytvořit...