Jump to content
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic
NFS

Vypnutí Safe Lock u dveří

Recommended Posts

Zdravím,  nemá někdo návod jakým způsobem deaktivovat Safe Lock zamykání dveří u O1? Díky

Odchází centrály, kabelový svazky, prostě je to už babička. Nechce se mi zase páčit přední tapecírum když se centrál zasekne. Auto nikdo krást nebude a když si něco bude chtít vzít, tak si to vezme skrz okno. 

Oprav kabelové svazky. Když začne něco zlobit,je třeba to hned řešit a ne čekat a pak plakat. Jiným vše krásně funguje,protože se autu věnují . A určitě to mají starší a víc najeto.

Děkuji za rady, bohužel kdybych chtěl takovouhle radu šel bych si pro ní do autorizovaného servisu a ne do diskuzního fóra. Další dobrá rada mohla padnout, abych si koupil nové auto, tak na to rovnou odpovím ano mám druhé relativně nové a vše šlape jak má. Auto kde chcii vypnout u centrálu safeLock je staré a vozím s ním psa na cvičák. Kdyby to byla nějaká vymazlená kára, asi bych vše určitě vyměnil. Akorát jsem zde poprosil o radu, zda jde deaktivace skrz vag, nebo je třeba mechanicky upravit centrály v každých dveří. Nyní mám centrály mechanicky odpojené a otvírám klíčkem. Děkuji za přínosné rady , třeba by to mohlo pomoci i jiným majitelům starších Škodovek.

Když při zamykání otočíš klíčem do 2 sekund podruhé, safelock se vypne.

To je nejjednodušší, ale musí se na to myslet.

Odesláno z mého auta Škoda Octavia 2.0 mpi