Jump to content

Jak získat samolepky OctaviaClub?


Recommended Posts

Václav Pikáček,Málkov 25,26701

Prosím o čislo 3
Dík Vašek

Edited by Oktavián
Super díky, jen jsem dal pryč tu fotku aby tady byly jen adresy... Fotku pak nasdílím :)
Link to post

ahoj jestli bych mohl poprosit o více samolepek abych polepil obě octavky doma :) 11-1x  3-2x    6-2x   7-2x  9-2x  děkuji moooc :) 
adresa je:

Ladislav Říha

 Uherčice 332

PSČ 69162 

fotku zasílám hned na email :) 

 

Link to post
Guest
This topic is now closed to further replies.
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Příspěvky

  • mám Octavia III sedan. Neví někdo o motorku zadního stěrače? Koupil jsem u Autodoc, ale nesedí tam ty díry pro montáž. Dnes jsem ho vracel, Byl asi na jiný typ O III. Potřeboval bych ten na foto 
  • Oprava max hodnoty pro testování start/stop....byla tam jedna nula navíc...
  • Jestli je tam původní čerpadlo, tak bych hádal, že bude za zenitem. Moje ztratilo výkon po 150 tisících a 10 letech provozu. Jakmile bylo pod 1/4 nádrže, tak prvně to chytlo na 2-3 válce, druhý start v pohodě a při jízdě vše v pořádku. Po výměně čerpadla bylo po problému. U těchto motorů po tolika letech bych prvotně šel svíčky, cívky, čerpadlo (je nuné změřit tlak) a podtlaky (tam se ale spíše volnoběh hádá, než že by to vyloženě zdechlo) s odvětráním (většinou mizí olej - kromě hadic odchází i oba ventily). Klasické tlakové hadice kolem motoru moc neodcházejí. Klapka většinou způsobuje hrubší volnoběh. Čidla většinou neodchází tak, že to nenastartuje, navíc většinou problém hlásí VAG nebo se dají vypozorovat špatné hodnoty přes VAG. Závady bych nenazval, že to na ně vyloženě trpí, jen jsou to už přes 20 let staré motory. S podtlaky jsem problém nikdy neměl a ani jsem v okolí s tím nikoho nezažil. Odvětrání je jiná pohádka, ale 1.8T produkuje docela dost toho svinstva, co odvětárním prochází (je to mimo jiné směs oleje a paliva) a to je celkem agresivní, takže to ty hadice a ventily časem poškodí.
×
×
 • Create New...