Jump to content

Jak získat samolepky OctaviaClub?

Recommended Posts

Ahoj, chtěl bych poprosit o 3 ks samolepek... Předem moc děkuji Stenlly. 

Janeček Stanislav 

Národního odboje 1196/27

Třešť    589 01

Prosím o samolempky pod číslem : 7;3;9;

Diky moc. 

Edited by Oktavián
Ahoj, foto poprosím až s nálepkou na info@octaviclub.cz. Samolepky pošlu. Díky, Ondra

Rád bych samolepku 9 prosím. Děkuji doufám že se mi tam bude hodit 

Adresa: Antonín Beran, Soběšín 77, 285 06 Sázava

Edited by Oktavián
Samolepku pošlu, fotku poprosím až s nálepkou. Díky, Ondra

@Beny @Toxikdvs @vojta_7 @Sandstorm @PavelK @kostelak @Kryštof66kw @Tomáš Holcr @hobča @košin @Martincerny8 @wén@ @stanley80 @Adam_K @David Koutný @Dan @Konny @Marekdal @radek.folir @Cronyx @denscz @Kubajz6 @ladriha @PeeJey94 @Juridzy Jukabj @Martin59 @Martin_dm3 @Jirka999 petrlee  @Ivo @webmoon marketa nach. @STENLLY @rastopete Martin97  @Viktor99

První várka nálepek již odplula Českou poštou... nechme se překvapit kolik z nich dorazí do cílového přístavu 🙂 Další várka bude zase po nějakém čase až se to nahromadí. Díky, Ondra

Odeslání samolepek OctaviaClub na auto nálepky.jpg

Měl bych zájem dát na své auto ještě 1x -1, 1x9 , 1x7 ,2x 8 ,2x 6 1x 4 a 1x3 děkuji pokud by to bylo možné adresa Köllner Andreas Budovatelská 808 Studénka 742 13 více jsem psal v SZ 😉 děkuji mockrát

před 20 hodinami, Oktavián napsal:

@Beny @Toxikdvs @vojta_7 @Sandstorm @PavelK @kostelak @Kryštof66kw @Tomáš Holcr @hobča @košin @Martincerny8 @wén@ @stanley80 @Adam_K @David Koutný @Dan @Konny @Marekdal @radek.folir @Cronyx @denscz @Kubajz6 @ladriha @PeeJey94 @Juridzy Jukabj @Martin59 @Martin_dm3 @Jirka999 petrlee  @Ivo @webmoon marketa nach. @STENLLY @rastopete Martin97  @Viktor99

První várka nálepek již odplula Českou poštou... nechme se překvapit kolik z nich dorazí do cílového přístavu 🙂 Další várka bude zase po nějakém čase až se to nahromadí. Díky, Ondra

Odeslání samolepek OctaviaClub na auto nálepky.jpg

Hezký den. Samolepka došla super díky. Jen jsem jaksi nevěděl, že bude přenášení a tudíž nebude mít bílý podklad a moje octa je černá jako buty 😊Poraďte kam ji mám nalepit, aby byla vidět? Díky moc.. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...