Jump to content
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic
Honza

elektricke okna

Recommended Posts

Zdravím, občas se mi u předního pravého okna při zavírání stane, že se okno zastaví a samo vrátí dolů i několikrát po sobě. Chtěl bych se zeptat, čím by to mohlo být, jestli stačí například jen vyčistit nebo rovnou vyměnit motorek stahovačky.

Spíše má stahovačka velký odpor a proto se zastaví, zkontroloval bych vedení stahovačky, promazal a podíval se jestli sametky v oknech nejsou vydřené.

Řešil jsem to taky a vyřešil až prodejem auta. Několikrát rozděláno, promazano chodilo vše krásně hladce. Setkalo se s tím víc lidí a vždy u spolujezdce, což je zvláštní..

Ahojte prosim o radu mamoctaviu 1 r.v. 98  predne elektr. ocna lava strana ide v pohode ale na pravej strane mi vyjde okno hore a hned klesne dole a viac nejde iba ak odpijim minus na baterke potom chvilu ide kablovanie je uplne nove vo dverach co to moze byt?

Ahojte prosim o radu mamoctaviu 1 r.v. 98  predne elektr. ocna lava strana ide v pohode ale na pravej strane mi vyjde okno hore a hned klesne dole a viac nejde iba ak odpijim minus na baterke potom chvilu ide kablovanie je uplne nove vo dverach co to moze byt?

Rozdelej dvere a promaz vazelinou vodici listy stahovacky, ted ti to chodi na sucho, proto se ti to okno vraci zpet (spina se bezpecnostni pojistka)

Jinde asi problem nemute byt, jedine ze by ti sklo chodilo zkriva a tim by se ti zvetsovat odpor

dakujem za odpoved skusim to premazat a este raz povolit sklo  a dotiahnut myslel som ci neni nievo Rj motorceka alebo komfortky

ale nechapem ze z klucom mi ide v pohode hore aj dole ked zamknem alebo odomknem auto

Myslim si, ze kdyby bylo neco po elektricke strance, tak ti to okno nebude fungovat vubec. Je mi ale divny, ze musis odpojovat tu baterku, okno by i po sjeti melo pak fungovat

prave ze vobec nereaguje musim ako by som to resetoval z minus pol na baterke a potom chvilu ide 

skusim pozriet ci tam neni na Rj studeny spoj na stekry lebo vazne uz neviem ci mam zohnat motorceky a komfortku

Do toho konektoru se urcite podivej, pak uz by to bylo jedine vymena dilu stylem pokus omyl...

Ahojte vsetci chcem sa spytat mam octaviu 1.6 r.v. 98 a elektricke predne okna elektr. vyhrievane zrkadla a mam problem xo stahovanim okna dost dlho som to riesil ale na koniec je nieco z komfortkou ale aj motorcekom stitok tak uz neni a hladat nieco na nete bez cisla je onicom moja otazka ked kupim z rocnika 2003 komfortku a stahovacky z motorcekmi bude to komunikovat aj z centralom a nebude ziadny problem zo zapojenim? Dakujem za kazdu vasu odpoved.

To vraceni okna je na 1. pozici nebo 2. pozici cudliku(vytazeni okna automaticky)? Zkus jet oknem na 1. stupeň az nahoru a pote to podrzet(nauceni koncaku okna)

Odesláno z mého PRA-LX1 pomocí Tapatalk

chcem sa spytat  na 1 polohe mi nejde samo dovretie okna musim drzat aby sa zavrelo moze byt chyba v ovladaci okien na vodicovej strane? dakujem za odpoved

Mas tam vubec na predni okna dvoupolohovy spinace? Kamarad ma octu z 97 roku a i na predni okna ma jednopolohovy spinace (videl jsem to poprve). Nevim jak to funguje, ale nekdy mu okna sjizdi/vyjizdi samy a nekdy to po pusteni tlacitka hned stoji.

Nedosel jsem na to, jak to funguje 😀😀

ano mam dvoj polohove  z octavie 2001 ale asi su zle skusim zohnat ine a vyskusam to ci to bolo v tom

Nazdar chlapi potreboval by som pomoct  na octavii 2001 tlacitka na vodicovej strane na stahovanie okien mi nejde dojazd ano dole ani hore iba krokovo aj som menil vypinace na vodicovej strane ale robito stale to iste kde moze byt chyba?? dakujem za kazdu vasu odpoved