Přejít na obsah

Martypova modrá...


Doporučené příspěvky

No,myslim,ze to byl proste subjektivni problem tohoto jedince.. :D

 

Jj,Petr by mi urco poradil,ja mam kamarada taky pravnika,takze nez tam pujdu si pekne vsechno proklepnu.. :blink: Jasny,jako do Štrasburku to nepozenu,to mi za to nestoji..myslim,ze dal nez na mistni MU se to nedostane.. :D

 

čoveče, já když se hádal a byl na úřadě, tak tam pozvali zároveň i příslušníky a dokonce jsem měl právo se jich ptát, bylo to čurina, úředník to zamítnul a šli jsme domů,

taky jsem chtěl řešit náhradu času atd., ale nakonec jsem na to zapomněl, asi z toho potěšení jak policisti museli klopit oči :D , byl jsem si taky 100% jistej svojí pravdou a moje fota to dokázaly

Odkaz ke komentáři
To není o tom, že by se ti to střihlo to technicky není možný, ale nikdy bys to kolo nevycentroval správně jen šroubama. Možnost tu je a to aby ti šoustužník udělal kulatinku 57,1mm a na jednom konci to stáhnul na vnitřní průmer středovýho trnu a tento díl jsi do něj pak naklepnul a defakto si prodloužil středový trn. Pak bys mohl použít podložku 5-10mm podložku bez náběhu.

Jasny,ze by se srouby strihly je nepravdepodobny,nicmene jen na sroubech kolo nevystredim,to vim..A to proste nejsem prase,rad mam veci udelany tak,aby na 100% fungovaly,zvlast v tomhle ohledu...

Jo vidis, s tou redukci na ten trn mas recht,to je pravda,ale i tak se mi to nijak extra nepozdava,nicmene reseni je to taky..

To si radsi pristi rok koupim jiny kola.. :D

 

čoveče, já když se hádal a byl na úřadě, tak tam pozvali zároveň i příslušníky a dokonce jsem měl právo se jich ptát, bylo to čurina, úředník to zamítnul a šli jsme domů,

taky jsem chtěl řešit náhradu času atd., ale nakonec jsem na to zapomněl, asi z toho potěšení jak policisti museli klopit oči :blink: , byl jsem si taky 100% jistej svojí pravdou a moje fota to dokázaly

Tak nejak to vidim taky a doufam,ze to tak i dopadne.. :D Uz sem mluvli s kamosem pravnikem,tak jsem na to zvedavej.. :( S tou nahradou casu a uslyho zisku me to napadlo a kdyztak to budu resit az jak moc se mi bude chtit v tom pak jeste hrabat..Kazdopadne uz mam vytisklej atest, montazni navod,jeste kopnout velkej technicak s platnou STK a muzu vesele vyrazit vstric uradu..A rict urednikovi,ze pokud se nepletu tak tadyhle pan cetnik neni technik STK aby posuzoval technickou zpusobilost na ulici navic takhle od oka a ze mracitka nijak neomezuji svetelny kuzel atd.. :D

Upraveno uživatelem Martyp
Odkaz ke komentáři
na ten světelnej kužel bych se vykašlal, tohle posouzení není v tvých silách, řekl bych to jinak, pokud to má atest, tak to je zřejmě pro to, že to asi nebrání světelnému toku vyzařovaného ze svítidla B) , alespoň budeš vypadat našprtaně :lol:

Jasny,tak nejak jsem to myslel,proste neco v tomhle stylu,jako ze to neni technik a ze bla bla bla.. ;) Kazdopadne az tam pudu,tak budu pripravenej s tim se pocita.. :smich:

 

Martyp: Vcelku slušná storry - mračítka & policie, doufám že nevadí že jsme se teď v práci na tento účet pobavili, hlavně foto mělo úspěch ;) Nebudu to pitvat páč tu vše podstatný už bylo řečeno a rád se zajdu podívat jak to dopadlo ;)

To vis,ze to nevadi,vzdyt to byla celkem "vesela scenka"... :) Jsem zvedavej,za jak dlouho prijde pozvanka na party.. :D

Odkaz ke komentáři
Jo vidis, s tou redukci na ten trn mas recht,to je pravda,jenze jestli se nepletu,tak to udelas jen u predni na pravy,na zadku ne naba "plna" takze tam by to neslo.. :lol:

 

Tak nejak to vidim taky a doufam,ze to tak i dopadne.. ;) Uz sem mluvli s kamosem pravnikem,tak jsem na to zvedavej.. B) S tou nahradou casu a uslyho zisku me to napadlo a kdyztak to budu resit az jak moc se mi bude chtit v tom pak jeste hrabat..Kazdopadne uz mam vytisklej atest, montazni navod,jeste kopnout velkej technicak s platnou STK a muzu vesele vyrazit vstric uradu..A rict urednikovi,ze pokud se nepletu tak tadyhle pan cetnik neni technik STK aby posuzoval technickou zpusobilost na ulici navic takhle od oka a ze mracitka nijak neomezuji svetelny kuzel atd.. :smich:

Osobně nevěřím ani tomu "naklepnutému" trnu, takže nová kola asi budou lepší řešení.

 

A co se řešení mračítek týká, snad bych ani s tím STK nezačínal - mám takový dojem, že to bude až v novele, ale policie má mít možnost nařídit technickou kontrolu, tak abys pak nejezdil po každé silniční kontrole na STK...

Odkaz ke komentáři
Kvuli tem mracitkum,ze podle toho četníka mracitka zakryvaji cinnou plochu svetla a nemsej tam bejt..Tak mu rikam,ze to ma atest 8SD a on na to "To me nezajima"..Tak sem mu rekl to samy a to uz mi bylo jasny,ze to bude na dyl... ;)

 

Se předváděl před tou holkou a nebo ho sralo, že máš lepší auto než on B)

 

Mám takový dojem, že to bude až v novele, ale policie má mít možnost nařídit technickou kontrolu, tak abys pak nejezdil po každé silniční kontrole na STK...

 

Toho se taky trochu bojím, ale asi to nebudou využívat moc často, protože pokud ano, pak by se určitě spousta lidí chtělo na nich odškodňovat (ušlá mzda, zisk apod.)

Ovšem třeba na takový HID-ky by se to šiklo :smich:

Odkaz ke komentáři
Osobně nevěřím ani tomu "naklepnutému" trnu, takže nová kola asi budou lepší řešení.

 

A co se řešení mračítek týká, snad bych ani s tím STK nezačínal - mám takový dojem, že to bude až v novele, ale policie má mít možnost nařídit technickou kontrolu, tak abys pak nejezdil po každé silniční kontrole na STK...

Jj,ja osobne nejsem ani moc na podlozky, vzhledem k tomu,ze se proste rad svezu,tak mam rad veci tak,jak maji byt.. ;)

Bud jiny kola,nebo me napadlo flaknout tyhle na jaro do svetlejsi,pripadne bily,ta by jim taky myslim slusela,no uvidime co bude.. B)

 

Hele ta STK,ja jim to mile rad pripomenu,aby se drzeli kazdej svyho kopyta..nebo jestli ho to sere,muze jit delat na tu STK.. :) ;) A kdyby me tam poslal,ja tam s tim atestem mile rad zajedu.. ;) a pak bych se nechal odskodnit,jak pise Pentadius.. :lol:

 

Se předváděl před tou holkou a nebo ho sralo, že máš lepší auto než on :D

 

 

 

Toho se taky trochu bojím, ale asi to nebudou využívat moc často, protože pokud ano, pak by se určitě spousta lidí chtělo na nich odškodňovat (ušlá mzda, zisk apod.)

Ovšem třeba na takový HID-ky by se to šiklo :smich:

Jo,tak to je..Jak mi to napsal jeden znamy,kdyz jsem mu to psal...Napsal neco v tom smyslu,ze urcita "mensina" naseho obyvatelstva jezdi ve shnilejch starejch omegach a toho si nikdo nevsima..A me tu bude bude buzerovat za takovou kravinu nejakej takovejhle hejhula..A otazka cislo je, v jakym technickym stavu byla ta jejich fabie..Co obcas vidim,jaky jsou na tech autech zhuleny gumy.. :D :(

Odkaz ke komentáři
...

Toho se taky trochu bojím, ale asi to nebudou využívat moc často, protože pokud ano, pak by se určitě spousta lidí chtělo na nich odškodňovat (ušlá mzda, zisk apod.)

Ovšem třeba na takový HID-ky by se to šiklo :smich:

...

Hele ta STK,ja jim to mile rad pripomenu,aby se drzeli kazdej svyho kopyta..nebo jestli ho to sere,muze jit delat na tu STK.. B) :lol: A kdyby me tam poslal,ja tam s tim atestem mile rad zajedu.. :) a pak bych se nechal odskodnit,jak pise Pentadius.. ;)

...

Bude záležet na tom, jestli nějaké odškodnění bude vůbec možné - když si stahují náklaďáky na vážení, tak si taky uzákonili, že můžou až XX km a nikdo Ti za to nic nedá.

Odkaz ke komentáři
Toho se taky trochu bojím, ale asi to nebudou využívat moc často, protože pokud ano, pak by se určitě spousta lidí chtělo na nich odškodňovat (ušlá mzda, zisk apod.)

Ovšem třeba na takový HID-ky by se to šiklo :)

 

Muzes bet v klidu to STK musi byt v dosahu tusim 3km a pokud projdes hradi to stat, takze kluci si daji sakra majzla koho tam poslou.

 

Taky bych to videl ze borec me blbej den a chtel ukazat kolegynce jak si zgustne, neco podobnyho potkalo me v Brne, ze prej proc sviti xenonama a jeste LEDkama tak jsem mu vysvetliloval ze to tak muze byt a asi 3x demonstroval ze kdyz jsou xeny ON ze to sviti min, borec ze porad nevidi rozdil, pak kocka rekla ze tam ten rozdil vidi a bylo vyreseno, nechal si preventivne ukazat zarovky (cimz me dozral uplne) a jel jsem.

Odkaz ke komentáři
K orgánom sa nevyjadrujem, tiež som si užil a ešte určo užijem :)

 

Mňa zaújmajú brzdy, už si čo to pojazdil a jazdný štýl máš tušim ako ja :) Tak ako si spokojný? Sorry, keď si to už písal, sledujem Tvoje vlákno, ale nevšimol som si.

Ahoj pane..Brzdy dobry..Ze zacatku jsem byl spatnej,prislo mi to tupy (coz je u novejch brzd jasny) ale mel jsem pocit,ze si to ne a ne sednout..Ale prislo to.. ;)

Nejdriv to bylo tak,ze Oproti serii byl ostrejsi nastup uz jen "na tukacku", pri takove te stredni brzdne sile stale mdlejsi a pri zahamtnuti to brzdilo zas paradne..Pak si sednul i ten prostredek a jsem spokojen..Nastup je ostrejsi a pri lehkem dobrzdovani uplne cejtis,jak je potreba mene sily a desky se zahryzavaj do kotoucu.. :( Kdyz za to vemes a jeste je to ohraty,tak je ten nastup o to lepsi...A hlavne to proste nevadne.. :( A taky nerezne.. :D

Odkaz ke komentáři
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...