Přejít na obsah

Malinové eLKáčko


Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...
  • o 4 měsíce později...
  • o 8 měsíců později...
a neřekla ti aby ty sis pořídil něco většího, aby si byl vidět? [emoji3]
Ne, ona ví, že neumí couvat [emoji23]Prý ji manžel péruje, že má couvat podle kamery a ne podle zrcátek[emoji849]
To je sousedka jeste jemna - pokud ti tohle udelala 800k, +2,5t cihlou co ma rozmery nadstandartniho japonskeho bytu...
 
Mohlo to dopadnout mnohem hur
Joo, prý jela pomalinku [emoji23]
Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Tak je po opravě.. Byl domluven i servis (prohlídka) s výměnou oleje (za 6300km),ale nakonec to operáci neschválili, takže na olej za měsíc [emoji849] No, ale aspoň budu mít termín na opravu nárazníku, který je nový, ale s tečkami v laku a drobnými škrábanci.. Takže to zkusí rozleštit. Nechápu, jak tohle mohli v Magně v Liberci pustit k zákazníkovi.. Foto nemám, protože jsem na to neměl náladu.. Aspoň, že trefili barvu.. 63ce5159f89bfc472f936b101942ec61.jpg

Odkaz ke komentáři

Jsi si jistý, že ten nárazník je skutečně nový?  Pokud je u nás nárazník takto škráblý, nikdy se nemění, pouze lakuje. 

Co mi ještě nejde do hlavy, jak to ta dáma takto zvládla. To provedla bokem?  Nebo je to MB tak nedokonalé a nedokáže před překážkou zastavit ?

Odkaz ke komentáři

Divil jsem se, ale je prý nový.. Údajně byl prasklý u světla.. Neřešil jsem to, šlo to z pojistky [emoji6]

Hele prý couvala podle kamery. Couvala tak, že její auto stálo bokem k mému čumáku a zajížděla vedle mě.. Taky jsem nechápal, musela to cítit.. I když nevím, jak se ten mastodont chová, možná to je fakt tak mohutný, že prostě necítíš ani kdybys tlačil garáž [emoji23][emoji23][emoji23]

Odkaz ke komentáři
56 minutes ago, Dakie said:

Divil jsem se, ale je prý nový.. Údajně byl prasklý u světla.. Neřešil jsem to, šlo to z pojistky emoji6.png

Hele prý couvala podle kamery. Couvala tak, že její auto stálo bokem k mému čumáku a zajížděla vedle mě.. Taky jsem nechápal, musela to cítit.. I když nevím, jak se ten mastodont chová, možná to je fakt tak mohutný, že prostě necítíš ani kdybys tlačil garáž emoji23.pngemoji23.pngemoji23.png

Na to nepotrebujes ani G-class. Zene kdysi odtahli XC90 a jak z toho byla rozhozena, tak si nevsimla, ze pri vyjizdeni pred sebou tlaci takovou tu betonovou zabranu, co se pouziva treba na dalnicich jako svodidlo/delic v mistech, kde je to stazene do jednoho pruhu... Kdyby si toho nevsiml spravce parkoviste, tak by o tom ani nevedela...

Odkaz ke komentáři
  • o 5 měsíců později...

Dnes odtah do servisu.. Jel jsem ráno pro něco do lékárny a při zpáteční cestě mi pípla chyba - EPC do dílny.. Takže 2h dohadování s leasingovkou, kam to odvézt, náhradní auto a v 1 odpo už mi na zahradě stála OIII 2,0 TDI DSG[emoji106] Děti se se mnou svezly odtahovkou a byly nadšené.. Já moc ne, prý rozvody a oprava až někdy v květnu.. Najeto 65600.. [emoji849]016e745d1b9d304d52f794ade3f80908.jpg2cef31cb62f27c084de5079128687e1b.jpg

Odkaz ke komentáři

No koukám, že tobě píše max. 4000 otáček, mně jen 3.000 😀, taky epc. U mě po opakovaném startu vše ok, navíc mi to tam skákalo po prvním studeném startu při teplotě -3, měnili čidlo přestavovače a pak ještě vlastní přestavovač.

Těsně před koncem záruky na 100.000 km

Odkaz ke komentáři
  • Dakie locked this topic
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tak na geometrii nezjistí vůli v čepech nebo tyčkách řízení...  Možná by bylo lepší zajet do jiného servisu, kde ví co dělají. Odhalit vůle v řízení a celkově na částech nápravy by měl být základ! 
    • To mne bohužel nenapadlo.. tipoval sem to na ty čepy jelikož sem to auto nedávno kupoval. Také je mi divné že mechanik na geometrii nic špatného nezjistil, řekl jen že geometrie je ok já sedl do auta a žádná změna..krom té geometrie sem mu předem zmiňoval i tu vůli řízení.. 
    • Ahoj, často je i vůle v tyčkách řízení, tak je dobré měnit s čepy i tyčky. To by měl ale dobrý mechanik zjistit ještě před opravou! 
×
×
  • Vytvořit...