Přejít na obsah

Bezdrátové nabíjení telefonu (Octavia 3)


rofo

Doporučené příspěvky

  • o 3 měsíce později...

Cau, číslo konektoru je 4B0 971 978 B

Nebude někdo vědět z kama se napichnout dle schématu z pinu 5 a ko kabelového spojení B609 WAKE UP předpokládám že je to nějaké buzení pro tu nabíječku protože po připojení samotného plus mínus a dvou drátů do rádia se nic neděje. Předpoklám, že někde z řídící jednotky pod palubovkou.  Díky za rady.

Odkaz ke komentáři

kabel jsem natahnul do BCM na konektor C a pin 14 (nebyl obsazeny) ale nic se stale nedeje tak bud se to musi jeste dokodovat nebo nevim co je spatne. Z 6ti pinu na nabijecce mam zapojenych 5. Plusko kostra dva do radia a jeden do toho BCMka KESSY v aute nemam tak nevim zda to bylo potrebne tahat ale je to tam. Bezklicove startovani taky nemam. 

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Posli prosim odkaz. Jinak teda podle originalu to asi nikdo nerozjel ze? Ono to vypada ze diky tomu ze se to zacalo montovat do aut az od roku 2016 tak to proste v tech starsich nepujde nebo aspon v te moji 2014/11 Bud to neumi BCM nebo radio ale indukce se proste nespusti. A podle vseho se to nijak nekoduje ani. Takze asi mam smulu.

Odkaz ke komentáři

Ano, dávalo se to až od 2016,na rádiu se potom ukazuje informace o nabíjení. Koduje se to v infotainment, je tam buď možnost zesilovač signálu nebo bezdrátové nabíjení. Ale jestli je možnost to nakodovat i u staršího modelu nemám vyzkoušeno. Ona ta jednotka asi dostává přes ty dva dráty co jdou k radiu signál že má jet. Nicméně já místo těch dvou drátů do rádia napojil plus a minus a jednotka jede. 

Odkaz ke komentáři

Ano to si prave taky myslim ze to řídí to radio pres ty dva dráty. Neco jsem tam kodoval u znameho ale co jsme prohledavali i ruské fora tak to vetsinou každému rovnou po připojení jelo ale otázkou je jaky to byl rok vyroby auta. Mel jsi nejake schema zapojeni? Ze bych se podíval jestli to je realne i na tomhle tak zapojit.. bud to shoří nebo to pojede 😁

Odkaz ke komentáři

Jinak tedy ja tam ten zesilovač uz mel Od vyroby ale nevim jestli to funguje ukazuje to nekde na rádiu aspon? Mam navigaci amundsen a dle foto by podle skodovky melo moje auto 2014 umet aspon ten smartgate a mirrorlink ale asi ani to neumi. V rádii nemam nic z toho. Navic mam iphone 8 a kdyz si zadám na skodovce v sekci podporované znacky podle VIN tak to napíše jen max iPhone 6 . Ale to by se spis týkalo i toho spojení telefonu a rádia pres to nabíjení bezdrátově. 

03271B1C-6D80-4C1F-8ADA-16E9FFCA4CBC.jpeg

Tak ja mam uplne neco jineho vzhledově teda. Tak nevim. 

64547936-B422-48C0-8780-E314CE5BA8DA.jpeg

Odkaz ke komentáři

Mám tu stejnou co ty. Ta na fotce je z tiguan. Ale zapojení je stejné. Jinak radio mě ukazuje sílu signálu, i když ho nemám v té schrance. Zesilovač mám taky z výroby, ale nepozoruju změnu když je telefon ve schránce. Nabíjení ukazuje až u radia 2016 a víš, tzv Mib 2. To stejný mirror Link. 

Odkaz ke komentáři

Silu signálu to ukazuje aspon teda me stale ale diky Připojení pres Bluetooth. kdyz dam telefon do schránky tak taky beze změny. A mas tedy nekde presne to zapojeni co si kam zapojil? A kolik celkove pinu mas na te nabijecce z tech 6ti zapojených. Podle original schématu je zapojených 5 s tim ze ten jeden je do bcm kdyz je v aute kessy pokud jsem to dobre pochopil. Ja ho v aute nemam ale pro jistotu jsem to do jednotky dotahnul. 

Odkaz ke komentáři

Silu signálu to ukazuje aspon teda me stale ale diky Připojení pres Bluetooth. kdyz dam telefon do schránky tak taky beze změny. A mas tedy nekde presne to zapojeni co si kam zapojil? A kolik celkove pinu mas na te nabijecce z tech 6ti zapojených. Podle original schématu je zapojených 5 s tim ze ten jeden je do bcm kdyz je v aute kessy pokud jsem to dobre pochopil. Ja ho v aute nemam ale pro jistotu jsem to do jednotky dotahnul. 

Tak dneska jsem to zkusil zapojit podle tebe a asi to funguje 😁 auto zatim neshorelo a telefon taky ne. Jen musim vyresit plusko po klíči nebo aspon po odemčení at to nejede porad. Nevim jestli to ma moznost nejak vybit baterku ale radej bych to dal spinane. 

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...

Řezal jsem to přímo v autě. Mám takovou vibrační pilu. To tlumeni tomu nevadí. Pokud jsi měl zesilovač signálu, tak ten kablik od antény je krátký. Musí se co nejvíc vytáhnout ze stávajícího svazku, popř použít prodloužení. Jinak nabíjení je dost pomalé. A limitující je taky velikost přihrádky. 

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...