Přejít na obsah

Vag kabel


galaher

Doporučené příspěvky

Nejlepsi KKL KABEL je ode me. :smich: Nekolik desitek spokojenych zakazniku. Muj je na koncern VW (skoda, seat, vw, audi) od roku 1995-2004 vyroby. Software je samozrejmosti... :palec:

Viz.: Diagnostický kabel KKL-USB, OBD2, kompatibilní s VAG-COM

 

ja mam taky tento cabel :D a na kontrolu auta ve Vagu ideal a chodi i pres motordiag,kde si muzes pokud mas komf.3g nakodovat dojezdy oken pres dalku a jsem spokojeny,chodi mi to i pod Vistama na dalsi veci to chce mam za to jiny kablik

Odkaz ke komentáři
matty7 : nakodovat dojezdy oken přes dálku ? To jako že když zamču dalkou tak se mi zavřou otevřený okna ? To by bylo super .

ano kratce zamknes a pokud podrzis a mas stazeny okna,tak se ti zavrou a obracene podrzis a okna se ti stahnout pres motordiag a pomoci kabliku jednoducha vec,kterou sam zvladnes,ale musis mit tu komf.3g u O1 u O2to jde bez kodovani

Upraveno uživatelem matty7
Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Hoši kterej používáte Vag-com ( jakou verzi) ?

 

Vag_com 304.0 - mi nechce nějak komunikovat ze všema řidicima jednotkama (např. central )

chtěl jsem si nastavit ty dojezdy oken při zamknutí a nejde :palec:

 

Vag_com 409.1 - mi komunikuje se vším ,ale njde mi zadavat žádný kédy ( nemam cracklou verzi , spíš je tak blbě cracklá)

 

 

Zajímalo by mě co používáte vy ? Kabel mam OBD II

Odkaz ke komentáři
matty7 s vistama no problem?

já už si sejvim psal, řikal že mi 100%nezaručí, ale že některým zakazníkum to chodí, jaký máš visty 32 nebo 64 bit?

díky

taktak,zadny problem,teda aspon u mne na 32bit.Vistech Premium,musi se to spoustet v kompatibilite WXP a program spustit jako spravce a dale po nainstalovani ovladace kabliku v spravce zarizeni-porty(com)-usb port- a v nastaveni-advanced-com1.Spustit vag-com(udelat test,jestli Com port-OK) a jedes.Tak snad ti to pomuze

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...

Ahoj mozno trosku blby dotaz ,ale co dokaze vag u akeho auta?

Napr mam 1.9 tdi rv.2000 SLX

Cital som zatvaranie okien a podobne srandicky ,ale co este?

 

 

Vsetci co chcete testovat kuk sem

link na autorsky chraneny obsah... odstranene

Upraveno uživatelem olisoft
linky na autorsky chraneny material sem nedavaj. Pozri pravidla fora... (pravidlo c.11)
Odkaz ke komentáři
  • o 5 měsíců později...
Hoši kterej používáte Vag-com ( jakou verzi) ?

 

Vag_com 304.0 - mi nechce nějak komunikovat ze všema řidicima jednotkama (např. central )

chtěl jsem si nastavit ty dojezdy oken při zamknutí a nejde :lool:

 

Vag_com 409.1 - mi komunikuje se vším ,ale njde mi zadavat žádný kédy ( nemam cracklou verzi , spíš je tak blbě cracklá)

 

 

Zajímalo by mě co používáte vy ? Kabel mam OBD II

používám to co mám v podpisu

Odkaz ke komentáři
  • o 5 měsíců později...

Zdravim, koupil jsem nový notes s W7-64bit a ne a ne Vag (IHR3040n) rozjet, existuje na toto recept? U starýho notesu baterka nejede (teda vydrží celou minutu a půl) a to je jak všichni víte celkem k ničemu, moc informací u stojícího auta nezjistim ... teď na novým vydrží nějakejch 7 hodin, ale zase nejede program, i přes režim kompatibility se nedaří, natož ovladače, i když ty jsem ještě nezkoušel ... please HELP

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...