Přejít na obsah

jiri


Fireee

Doporučené příspěvky

Má někdo z vás problém s vysokým jasem při jízdě v noci ?? Jas mám snížen na minimum, ale stejně mě rádio dost svítí do očí. Řešil toto někdo??

 

A jakou appku používáte na telefonování aby se synchronizovala s telefonem ?? Žádnou predinstalovanou nemohu najít...

 

Jedná se o toto radio, díky

 

http://s.aliexpress.com/BFjiuIBv

(from AliExpress Android)

Odkaz ke komentáři

Na mém rádiu jsou jiné výchozí funkce tlačítek, jedno z nich je DIM, na skokové snížení jasu displeje a vypnutí podsvícení v dalším kroku. Funkce tlačítek jdou měnit v extra settings, jen nevím, jestli i název položky je DIM nebo něco jako brightness. Já tu funkci zrušil, potřeboval jsem na HW tlačítka dát jiné funkce.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Zdravim vsetkych,

 

Chcel by som sa opytat, nevyznam sa velmi v tychto veciach, je nejaky zasadny rozdiel v systeme ANDROID 6 alebo 7 ?

Mam Octaviu FCL 2009 combi, chcel by som si objednat nejake ANDROID radio spolu s cuvacou a prednou kamerou.

A ako citam vase prispevky, tak zrejme pojdem cestou aliexpressu. Nase SK & CZ ponuky su predrazene.

 

Vdaka za odpoved

Odkaz ke komentáři

hm, nevím, tohodle prodejce neznám, takže neporadím, Octa core a 2GB RAM je v pořádku, ale z fotky nepoznáš kvalitu zpracování, jestli to nebude mít měkou dotykovou vrstvu, jak tady někdo psal a podobně, přečti si komentáře na ALI nebo EBAY od lidí co to už koupili, ať si uděláš představu a o kvalitě ... Kámoš koupil za podezřele nízkou cenu a v zimě mu nešel dobře dotyk a v létě co to přehřívalo a vypínalo, takže víš jak .... přeju šťastnou ruku :-)

Odkaz ke komentáři

Fireee,

 

Ten predajca ma dobry rating (5 hviezdiciek) a komentar je tam OK. Ale mas pravdu, clovek nikdy nevie co kupuje z Ciny. Chcem najprv napisat email a skusit nieco prezistit. Mam dojem, ze ty si raz opisal predjcu ISUDAR ako dobreho, Je tak?

Mozno by som skusil objednat nieco od neho.

 

 

Odkaz ke komentáři

Radio hraje ihned, po otoceni klickem, pokud bylo jako posledni navolena funkce pred vypnutim. Pokud byl navoleny prehravac mp3, tak se automaticky spusti az po nabehu systemu. Pokud nebylo navoleno nic, tak se i na spusteni radia ceka na nabeh systemu, protoze do te doby nereaguji HW tlacitka, reaguje jen hlasitost. Prepinani stanic jde taky az po plnem nabehu. Couvaci kamera funguje ihned po zarazeni zpatecky, ale predni kamera strcena do AUX vstupu lze zapnout opet az v systemu. Navigace a radio nebo mp3 jdou siubezne, ale s prehravacem filmu pochybuju, ta druha funkce je vzdy zvuk a ne obraz. Ani nevim, jestli to ma video vystup pro druhy displej, ja se dival jen po vstupu. A doporucuju urcite folii nebo tvrzene sklo, jak jsem tu uz psal, zaseknul se mi nehet do mekkeho displeje.

Odkaz ke komentáři

Ahojte,

 

..chcel by som sa este opytat, ako to bolo pri objednavkach z Ciny so zaplatenim dana a cla?

Ak je cena produktu vyssia ako 150,- eur (neviem ako presne je to v Cechach) tak sa plati spominane clo aj dan.

Ak sa to vsetko ma zaplatit, tak potom az take vyhodne to nie je. Samozrejme, zavisi od ceny.

 

Dik

Odkaz ke komentáři

Ano, kdyz se clovek chce vyhnout vsem tem prodrazenim jako clo, dph, poplatek Poste za vyrizeni procleni, tak nezbyva nez vzit zbozi uskladnene v EU. Ale je to zlomek nabidky, kdyz si chce clovek vic vybirat, tak nezbyva, nez poplatky pricist k cene a neresit to. Muj cinsky prodejce ma par vybranych modelu v Nemecku, kdyz mi to preposlal, tak na krabici byly napisy Amazon Prime. Ma spickove hodnoceni, je vstricny k reseni problemu. Kdyz jsem si skrabnul displej, tak mi za 25 USD poslal nove dotykove sklo primo z fabriky, samostatne se to vubec neprodava. A dopravu jsem neplatil. Zaseklo se to uz tyden v Brne na centralnim skladu, tak to porad jeste nemam, on to ale odeslal brzo. Muzu dat odkaz, od koho jsem koupil.

Odkaz ke komentáři

Tak koupil jsem přímo tento kousek: https://www.aliexpress.com/item/8-Inch-1024-600-2-Din-Android-5-1-VW-Car-Audio-DVD-Player-GPS-For/32703650136.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.2IiaEx

Kdyby ho někdo měl, tak by mě zajímalo, jestli mu jde customizovat tlačítka na volantu. Nebo jestli je potřeba kvůli tomu něco vyměnit. Jednotku komfortu nebo gateway, nevím. Protože tlačítka fungují kromě dvou, změnit funkci nejde u žádného. Jo a to dotykové sklo dnes pošta konečně doručila, tak se pustím do výměny, jak bude na to nálada.

Odkaz ke komentáři
  • o 5 týdnů později...

Dle grafiky to je Win CE. V Android verzi se logo meni v zaheslovanem Extra Settings, tady nevim. Wifi obecne, musis mit zapojenou antenu, umistenou tak, aby nebyla komplet zastinena, musis wifi zapnout v nastaveni v menu a musi videt nejake site, pokud v tom miste jsou. Signal je slabsi, protoze je antena schovana za radiem uvnitr panelu, musi tak byt wifi router dostatecne blizko. Nove app nevim, jestli do CE verze vubec das, na hrani si s appkama jsi mel jednoznacne koupit Android radio.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...