Jump to content

preohozeni radii Melody - Audience


Digi

Recommended Posts

Ahoj vsem, mam dotaz.

Koupil jsem O2 rv2008 a je v nem radio MELODY (vypada, ze z vyroby). Mam z druhe Octavky AUDIENCE ,kde jsem mel origo SS se zesikem.

K radiu MELODY jsem nenasel PIN, od AUDIENCE ho mam. Preventivne se pram, co se stane ,kdyz :

1) poud odpojim MELODY a prpojim AUDIENCE. Predpokladam, ze bude chtit PIN (ok, ten zadam) a asi nakodovat jako radio BEZ  soud systemu?

2) Pokud budu chcti vratit puvodni radio MELODY /AUDIENCE nerozjedu/ ,bude treba zadat tentokrat PIN (ktery nemam a budu v haji) ?

Nebo si RJ pamatuje PIN obou radii a muzu je uz teoreticky prehazovat a vzdy se nacte ten spravny ? Predpokladam, ze se ulozi asi jen jedno.

diky

Edited by Digi
Link to comment
  • Digi changed the title to preohozeni radii Melody - Audience

ok, asi jsem se spatne vyjadril. Tohle vse vim. Dotaz byl, zda si RJ po odpojeni radia ( stavajici radio HARMOVY) ,vlozeni jineho radia napr. AUDIENCE, zadani PINU (ten mam ). Pak radio vyndam a vratim zpet HArmony - zda bude vyzadovat nove PIN ,jelikoz mezitim tam bylo jine radio..

 

Link to comment

no, bohuzel to potrebuju vedet naprosto presne 🙂 .Kazdopadne si taky myslim, ze to tal dopadne. Nicmene radio AUDIENCE jsem vyndal z Octavky 2 4x4, kerou mam nabouranou ve full vybave a je me lito to tam  nechavat. AUDIENCE radio je nakonfigurovany na sound system /zesik/ ,takze ho musim upravit na soustavu bez SS

 

Link to comment

Jednoduše řečeno, zjisti si pin a můžeš přehazovat, když Ti řekneme abys to přehodil že to jde, tak se budeš ptát znovu a poučovat nás že jsis musel ten pin nechat zjistit, pokud Ti to takto nestačí jednoduše napsat ta bohužel 😉

Nikdo nevíme v jakém přesně je to stavu a co může následovat za další problémy, tečka.

Edited by Radas
Link to comment

Omlouvam ,pokud si myslis, ze chci nekoho poucovat. Naopak, pokud neco zjistim, podelim se o info. Jen me nenapadlo, ze tuhle variantu nikdo neproveril nebo nevi, co bude nasledovat. Pin se ulozi po zadani, to je jasny, jen jsem nevedel zda ho jiny premaze nebo se se uklada.

"Nikdo nevíme v jakém přesně je to stavu a co může následovat za další problémy, tečka. "  / pokud mluvis za vsechny, ok ,akceptuji

diky

Link to comment
  • 5 months later...

Asi jsi to už zjistil sám jak to funguje, nicméně pro ostatní členy co by to zajímalo přidám svoji zkušenost.

Mám Octavii 2 MR08 - původní rádio audience, koupil jsem Columbuse a dal jsem ho do auta abych vyzkoušel jestli funguje, zapnul jsem Columba a chtěl po mě PIN který jsem zadal a columbus normálně fungoval a pár hodin jsem ho zkoušel jestli vše jede. Potom jelikož sem si nebyl jistý zda mi nebude vybíjet baterku (auto sem další den ráno potřeboval), tak jsem ho vytáhnul a vrátil zpět Audienci, ta PIN nechtěla, takže auto si ji pamatovalo. O pár dní později sem do auta opět dal toho Columbuse, a světu div se, PIN to nechtělo, takže si to dokáže skutečně zapamatovat 2 rádia.

Zároveň ale nevylučuju, že u jiných MR nebo jiných konfiguracích kde budou třeba jiné jednotky, to bude fungovat stejně. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...