Jump to content

Žárovky Octavia 3

iannis199

Recommended Posts

• 2 weeks later...

Jako sorry ale jestli to z tohodle nepochopíš, tak to je tvůj problém..

BTW. OIII měla několik druhů světel jak vepředu, tak vzadu, opravdu ti nikdo nebude vypysovat kombinace podle typů světel... 

Kolik kusů, kolik bys tak třeba čekal že je v blinkru žárovek ??

A možná tě překvapí ještě víc, když ti řeknu, že v případě bixenonů je potřeba abys vyměnil žárovku v blinkru vyvrtat, nebo vyříznout do světla díru.. 

• 2 years later...

Zdravím všechny.

Uvažuji o nahrazení klasických žárovek ve stropních lampičkách (osvětlení interiéru) za LED W5W žárovky.(Kvůli lepší svítivosti). LED W5W žárovky nemají skoro žádný odběr a tak se chci zeptat, jestli pak auto nebude hlásit chybu, jakože je někde žárovka prasklá a pod...Má s tím někdo zkušenost?

Stejně tak uvažuju časem o LED v hlavních světlech, výměna klasických H7 za LED autožárovky Osram Night Breaker LED H7, sada za cca.2500,-Kč + nové hlubší krytky světlometů LEDCAP08.        Zatím co jsem zjistil na internetu, tak by to mělo být bez problémů, ale rád bych kdyby mi to někdo potvrdil kdo už to má, než ty nové žárovky koupím. Díky...

Stropnice není hlídaný okruh, můžeš tam dát jakékoli 5W LED abude to v pohodě.

Co se týče hlavních světel, tak H7 Night Breaker jsou super, můžu doporučit, měl jsem je kdysi na O2 a svítili parádně.

Na ty ve stropu si dej alespoň 1 can-bus (stačí vzadu uprostřed, pokud máš liftback). Nebudou ti v noci prosvítat. NB led H7 jsou super, můžu doporučit z vlastní zkušenosti (mám předFL, ale to je jedno). Zpátky žárovky už bych nechtěl. 

Ohledně H7LED, mám je v S3, mám trochu rozporuplné názory na jejich svítivost. V určitém okamžiku svítí lépe, v určitém (přechodná fáze - šero) hůř.  Auto je OK, bez problému, včera jsem byl na TK taky vše OK, jen si musím sehnat ty štítky co musí být vylepené na světlech (někde jsem je potratil). Co ale udělali, že mi světla přeseřídili, tak uvidím. Jsem hlupák, nezeptal jsem se, zrovna jsem se věnoval něčemu jinému.

• 4 weeks later...
Posted (edited)
V 3. 6. 2024 at 18:09, filipjura napsal:

Zdravím všechny.

Uvažuji o nahrazení klasických žárovek ve stropních lampičkách (osvětlení interiéru) za LED W5W žárovky.(Kvůli lepší svítivosti). LED W5W žárovky nemají skoro žádný odběr a tak se chci zeptat, jestli pak auto nebude hlásit chybu, jakože je někde žárovka prasklá a pod...Má s tím někdo zkušenost?

Stejně tak uvažuju časem o LED v hlavních světlech, výměna klasických H7 za LED autožárovky Osram Night Breaker LED H7, sada za cca.2500,-Kč + nové hlubší krytky světlometů LEDCAP08.        Zatím co jsem zjistil na internetu, tak by to mělo být bez problémů, ale rád bych kdyby mi to někdo potvrdil kdo už to má, než ty nové žárovky koupím. Díky...

1.7 2024

Doplnění: LED žárovky (T10 W5W mini 2xCOB sylicon gel HPC bílá) ve stropních lampičkách, v kufru a v přihrádce spolujezdce vyměněny (celkem 8 ks), potvrzuji že nebyl žádný problém, žádná chybová hláška auta. Svítí hezky bílým světlem. Intenzita stejná jako u původních klasických žlutých. Čekal jsem u LED trochu větší svítivost. Ale jinak spokojenost.

T10 W5W mini 2 x COB sylicon gel HPC bílá.jpg

Edited by filipjura