Přejít na obsah

Konnyho stokoňová 1.6


Doporučené příspěvky

Marťo, krásná práce ... tak jsi se taky pustil do detailingu? :) Je to fakt takový rozdíl oproti kosmetice Porzelack?

 

Jenom jsem to se Sternym zkusil a hlavně mi ukázal, jak na to a co které přípravky dovedou. Jinak kosmetika Porzelack je taky dobrá a jsem s ní spokojenej, ale profi kosmetika jako je Dodo apod. jsou prostě kvalitnější, takže je i lepší výsledek. Samozřejmě je to i finančně trochu jinde, takže na běžný leštění je Porzelack opravdu dostačující :palec: . Já ho určitě ještě budu používat, ale jelikož mám teď velkýho brouka v hlavě, tak až mi nynější kosmetika dojde a dovolí mi to finance, tak asi půjdu do kosmetiky co se používá na detailing ;)

 

Hlavně jsem byl unešenej ze sušícího ručníku (mamut), protože díky němu bylo auto za pár minut suchý a hlavně bez fleků :palec:

 

MArto lak pekne prokoukl

 

To máš pravdu Libore, teď to jen udržet co nejdéle v takovém stavu :D

Odkaz ke komentáři

jj mamut je dobrej :D http://www.detailingshop.cz/suseni/123-chemical-guys-woolly-mammoth-90x60cm-susici-rucnik.html ale i ostatní nejsou špatný ale od meguiars water magnet http://www.escape6.cz/autokosmetika/prislusenstvi/Meguiars-Water-Magnet-Microfiber-Drying-Towel-55-9cmx76-2cm-ID34894/ používám jen na kola ze začátku jsem s ním byl spokojenej ale mamut ho jednoznačně předčil....

Odkaz ke komentáři

Nad tím mamutem teď hodně uvažuju, protože to je fakt bomba :palec: a neboj Libore, kvalitní šampon už taky mám http://www.detailingshop.cz/sampony/856-raceglaze-aqua-bathe-wash-and-wax-250ml.html , ale i tak to chce po umytí rychle usušit, jinak zůstanou na autě fleky (osobně vyzkoušeno), kdežto když to Láďa po umytí usušil tím mamutem, tak bylo auto krásně lesklý a bez fleků, takže ten ručník prostě musím mít :D

Odkaz ke komentáři

Dekuji vsem, verim ze s LPG budu spokojenej a jaka bude spotreba se teprve uvidi, ale po ujeti tech 45 km mi PP ukazoval 7,6, ale jestli to je pravda netusim :D . Jinak montaz trvala 1 den, vcera jsem jim to pred 8 rano zavezl a dnes mi auto v 8 rano dovezli. Jinak kabelaze apod. jsou co nejvic poschovavane, proste co slo udelat, tak je s origo kabelazi a co slo, to je schovane pod motorovymi plasty :palec:

Odkaz ke komentáři

Jo to by nebylo spatny mit 1.8T na LPG, ale ja jsem skromnej, me staci i 1.6 :D

Zdarec Martine,tak ať LPGčko bez problému frčí ! :palec: Rezervu budeš mít takové to úzké kolo ? Myslím,že Lupíno ho má :huh:

Diky, snad bude slouzit ke spokojenosti. Jinak rezervu nebudu mit, mam tu opravnou sadu na pneumatiky ;)

Odkaz ke komentáři

Tak dej sem pak vědět, za kolik s tím LPG jezdíš. Ať mám co závidět ;)

 

 

Tak od včerejška mám s LPG najeto cca 170km a zatím bez problémů. Jinak dnes jsem jel cestu Vyškov-Blansko-Vyškov, což je cca 85km. Vezl jsem 2 lidi + klimatizace a na benzín jsem to jezdíval okolo 7l/100km a dnes to bylo na plyn za 8,4l/100km, což si myslím, že je dobrá hodnota (pokud tedy PP ukazuje dobře) :D

Odkaz ke komentáři

Tak to je pohodička :) :palec: Co plánuješ teď ? Nějaké úpravy/opravy ?

 

Plánů by bylo, ale prachy jaksi nejsou :D a teď začínám mít obavy o altík, protože jsem díky voltmetru co mám v autě zjistil, že se za ohřátého motoru napětí pohybuje na hranici, kdy to ještě dobíjí... :(

 

tak u zapsáni R16 to je v pohodě

 

JJ zapsání R16 je v pohodě, horší to může být u větších kol :)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...