Přejít na obsah

Konnyho stokoňová 1.6


Doporučené příspěvky

Konny mohl bych tě poprosit o postupnou podrobnou fotodokumentaci i s popisky celé předělávky na facelift předku, do budoucna bych taky rád svoji oktu předělal na facelift, vím že na netu jsou nějaký návody i s fotkami předělávky faceliftu ale hodilo by se mi vše podrobně jako hlavně např. co vše je potřeba na předělání na face, přepinování nových konektorů, jaké konektory koupit, jak se vypinují staré konektory, jaké kabely kam nastrkat do nových konektorů, jak a kde všude zklepat výztuhu nárazníku atd. atd. Předem moc děkuji.

Odkaz ke komentáři

Facelift byl jednoduchý :D výztuhu jsem naříznul a ohnul,ale fakt ty svorkovnice byly peklo.

Jinak Martine,tady máš pak ty dráhy jak mají být zapojeny.

Řidič

1 – bílo/černý tenký – modrá gumička

2 – bílo/černý – červená gumička

3 – žluto/šedý – modrá gumička

4 – hnědý – modrá gumička

5 – žluto/černý – červená gumička

6 – hnědý – červená gumička

7 – hnědobíly – modrou gumičku

8 – žlutá – modrá gumička

Spolujezdec

1 – bílo/červený tenký – modrá gumička

2 – bíla – červená gumička

3 – šedo/žlutý – modrá gumička

4 – hnědý – modrá gumička

5 – žlutý – červená gumička

6 – hnědý – červená gumička

7 – bílo/hnědý – modrá gumička

8 – žlutý – modrá gumička

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Dlouho jsem tu nic nenapsal, no ono se taky v podstatě nic nedělo... To že je octa přezutá na zimní nemusím psát, ale v pátek jsem si a octě udělal radost a pořídil nové zádní repra, jelikož mi jeden zadní reprák umřel (Crunch).

Zajel jsem tedy do Brna do jedné známé nejmenované prodejny a koupil nový 13cm reproduktory Gladen. Před chvílí jsem je namontoval a musím říct, že jsem udělal dobře, protože hrají fakt nádherně (o hodně líp než Crunch) :palec:

 

Navíc jsem si tam nechal pustit vystavené dveře z OI, abych slyšel rozdíl mezi vytlumenými a nevytlumenými dveřmi a navzdory tomu co jsem četl, že je u vytlumených dveří velký rozdíl v kvalitě zvuku, tak mi normálně spadla huba, protože až takový propastný rozdíl jsem nečekal. To mě hodně nabudilo k tomu se konečně dokopat k vytlumení dveří u sebe (tlumící matroš mám už 2 roky doma :D ) a tak to během prosince snad konečně spáchám... ;)

 

post-107-0-66612500-1417366722_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 5 týdnů později...

Možná je časem pořídím, ale nyní co tam mám, tak hrají taky dost dobře (taky mají výšky z hedvábí), ale nic nevydrží věčně, takže pokud časem odejdou jako zadní repra, tak jako nástupce budou určitě repra od Gladenu :palec:

 

Ohledně tlumení, tak se na to chystám už 2 roky společně se zapojením 4 kanálového zesíku, ale pořád se k tomu nějak nemám :D . To jsem si říkal, že to teď přes Vánoce vytlumím, ale nebyl na to čas, protože je téměř každý den auto v provozu a prostě nebylo kdy... ;)

 

Jinak v zadních dveřích jsou jen výškové reproduktory, které mám stejně odpojené, protože jsou dost nešťasně umýstěný :( . Z toho vyplývá, že je mám umístěné v plastu nad kufrem a navíc nejsou přišroubované přímo do plastu, ale jsou usazeny do MDF podložek, takže se ten zadní plast tolik netřepe a výsledný zvuk je proto lepší :palec:

 

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Dlouho jsem tu nic nenapsal... Octa pořád funguje na výbornou, takže jen tankuju benzín (jen někdy) a plyn ;) . Nového na octě nic není, jen dnes jsem ji pořídil takovou maličkost a to nový znak na volant. Tímto chci poděkovat Sargičovi, který mi znak poslal :palec:

 

post-107-0-43567500-1424957240_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Ta nálepka je hodně dobrý řešení, ale ty budeš upravovat tu nálepku, že? ;)

Ohledně sedaček, tak tento vzor u předface dávali asi k zelené barvě ;) . Jako taky bych bral nějaký lepší, ale zase u tak starého auta už mi to příjde zbytečný překopávat celý interiér, to spíš chci dodělat face exteriéru. RS nárazník mám doma, jen zatím není bohužel dost peněz abych ten předek dodělal :( , snad to ale letos klapne... ;)

Odkaz ke komentáři

Moc pěkné změny! :palec: Asi se budu muset taky pohnout s těmi znaky B)

 

Díky, ten znak (nálepka) je opravdu perfektní. Po dnešním nalepení jsem se byl ještě 2x podívat, jak to na tom volantu dobře vypadá :D

 

Konny: no chtěl jsem podvozek, 17 kola :D ale říkám už mám babičku jinak bych uvažoval

 

No, i když je to babička, tak pěkný kola a podvozek na autě vždy vyniknou ;)

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...