Přejít na obsah

Konnyho stokoňová 1.6


Doporučené příspěvky

Díky, snad to bude všechno bez problémů. Zkonzultuju celou výměnu s kamarádem automechanikem, dokoupím nějaký díly, popř. rovnou zrepasuju pístky (pro jistotu) a hurá na auto ;) .

 

Do Žamberku bych chtěl jet, loni mi to nevyšlo, ale letos bych se chtěl ukázat, tebe se ani ptát nemusím... :D

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Octě se v Žamberku moc líbilo a to samé platí i u mě, byly tam opravdu krásný auta ;) .

 

post-107-0-58671800-1505068635_thumb.jpg

 

 

Jinak v pátek poznala, že se musí někdy i pořádně makat, ale holka jedna to zvládla na jedničku, i když jsem ji pořádně naložil (300kg v kufru + 500kg na vozíku + 2 závozníci) :palec: . Kousek před cílem jsem jel do tak prudkýho kopce, že jsem ho musel vyjíždět na 1° (motor jen funěl a zastavit tam, tak se snad ani nerozjedu), ale nakonec to zvládla a za odměnu dostala plnou nádrž LPG a 100 oktan benzín ;)

 

post-107-0-04044600-1505069043_thumb.jpg

 

 

Jinak na zadních brzdách se po chvilkách pracuje, třmeny mechanicky očištěny a natřeny a držáky se šroubama (jen ty co to potřebovaly) jsem chemicky odrezil a nalakoval ;)

 

post-107-0-70700000-1505069295_thumb.jpgpost-107-0-66095700-1505069313_thumb.jpgpost-107-0-02221600-1505069334_thumb.jpgpost-107-0-34093300-1505069351_thumb.jpg

 

 

Co mě ale nepotěšilo, loni dávané nové servořízení začalo na pravé straně téct, tak budu muset řešit reklamaci a asi mezi tím budu muset koupit nové řízení, abych nebyl měsíc bez auta... :(

Odkaz ke komentáři

Teď se dívám, že jsem to napsal nepřesně, nedával jsem úplně nové, ale repasované. Jinak řízení vypadalo jako nové a hlavně to bylo origo, protože na sobě mělo vyražený znaky VW a Audi, jen teda je repasované. Záruku mám normálně 2 roky, takže to je jako u nového, jen při mé smůle začalo téct :(

Odkaz ke komentáři

Dáváš autíčku zabrat, ale i dobře o něj pečuješ. Tak to má být. :wub:

Krásná práce na brzdách, to se bude parádně brzdit ! :palec:

Škoda, že jsme se na srazu nepotkali, auto jsem Ti okukoval a máš to moc pěkné a zachovalé. Je vidět ta péče ! :palec:

S tím řízením je to smůla, ale ještě že na to máš záruku.

 

Odkaz ke komentáři

Joo, nekdy je proste potreba, aby i octula ukazala sve svaly a jde videt, ze tyto auta jsou jeste opravdu poctiva auta, kdyz toho zvladnou tolik ;) .

 

Joo, s brzdama jsem si hral, v podstate ted staci doobednat nejaky dily a muzou jit na auto, ale prednost ted bude mit to rizeni :( .

 

Taky jsem ti okukoval tve auto a mas ho fakt pekny, lak jako zrcadlo a ty kola... :palec: . Ja jsem octu jen umyl a rucne trochu prelestil, ale chtelo by to udelat poradne strojne...

Jinak bych rekl, ze jsem te potkal, v sobotu asi kolem 13h jsi byl tusim v restauraci na obede a ja jsem s jednim clenem sedel u protejsiho stolu... ;)

Odkaz ke komentáři
  • o 5 měsíců později...

Vidim, že jsem tu dlouho nic nenapsal. Nic nového na octě není, jen se jezdí a kilometry přibývají. Co se týká zadních brzd. Pořád mám na autě bubny. Čekal jsem, až si kamarád dostaví dílnu a tak jsem to přes zimu nechal u ledu, ale jelikož už má kamarád dílnu hotovou a vybavenou, tak brzdy zase přichází na řadu.

Včera přišly nový zadní náboje, nová reakční vzpěra a zvedací body, abych měl auto za co zvedat. Co se týká brzd, tak bych měl mít vše na předělání na kotouče nachystané, jen by mě zajímalo, jestli je potřeba kupovat tyto držáky hadice https://www.autodilyplus.cz/drzak-hadice-it  nebo jestli tam už jsou?

IMG_20180223_202049.thumb.jpg.d24c6dbead651452d0e093f06c803890.jpg

Odkaz ke komentáři

Před chvílí jsem vyměnil tu reakční vzpěru a projel se kolem dědiny a je to velkej rozdíl. Už při startu bylo poznat, že sebou motor tolik nemele, při jízdě sebou taky tolik nemele (při šlápnutí a puštění plynu) a jde i lépe za plynem. Časem asi ještě vyměním uložení motoru, ale už teď jsem spokojenej :palec: 

Jinak původní reakční vzpěra má najeto 280tis km (za pár měsíců 20 let) a v nápravnici už se začala pomalu rozpadat. Nápravnice byla i plná hlíny, tak jsem ji rovnou vyčistil ;-)

 

IMG_20180224_171932.thumb.jpg.9438f22fbb4ba7de026cfee49bef8190.jpg

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
    • Dveře, jako že plech určitě stejný, ostatní věci jako zámek, spouštění okna a řj už mohou být jiné. Ale to se přehodí.
×
×
  • Vytvořit...