Přejít na obsah

Konnyho stokoňová 1.6


Doporučené příspěvky

  • o měsíc později...

Vidím, že jsem dlouho nic nenapsal, tak to musím napravit ;)

 

Octě pomalu, ale jistě přiskakují kilometry, tak snad budou přiskakovat i nadále,

post-107-0-06247200-1479593231_thumb.jpg

 

nějaká ta propagace klubu,

post-107-0-40070900-1479593250_thumb.jpgpost-107-0-80036400-1479593271_thumb.jpg

 

jako u vícero lidí zde, tak i mě potkalo, že se mi zlomila trubka od měrky oleje (za ty roky asi únava materiálu), takže už je nasazená nová,

post-107-0-00062600-1479593307_thumb.jpg

 

nový "svíčky" do předních světel v podobě Osram Night Breaker Laser +130%

post-107-0-12247000-1479593332_thumb.jpg

 

a v neposlední řadě přišlo i na zimní kola ;)

post-107-0-48127100-1479593351_thumb.jpg

 

 

Jinak letos mám poprvé 17" alu na léto a 15" alu na zimu a musím říct, že ty 15" se mi teď zdají být hrozně malý (dříve jsem byl za 15" alu rád oproti plechům :D ) a co je horší, tak už i ty 17" se mi zdají být malý, takže by mi teď tak pasovalo 18" na léto a 17" na zimu, ale to už bych byl moc rozežranej :D :D

 

 

 

Odkaz ke komentáři

mně tu trubku od měrky oleje urval mechoš před měsícem, nějak se serou teď :D :D jinak to máš pěkný :) 15ky na zimu jsou ok, pokud neplánuješ větší brzdy :)

 

Asi teď končí životnost toho plastu, že se teď ty trubky tak lámou :D . Děkuji, leštěnka to sice není, ale snažím se ji udržovat v dobré kondici. 15" jsou na zimu idelání, jen se mi teď po těch 17" zdají být hrozně malé :D . Brzdy bych chtěl dát větší, ale max. 288mm, abych právě mohl použít ty 15" ;)

 

Měrku na oleje jsem měnil měsíc zpátky :lol: :lol:

 

Že bysme založili klub prasklých měrek? :D :D

 

Jinak abych nezapoměl, přes měsíc už mám doma nachystané nové denní svícení, ale pořád není čas na montáž, tak snad v co nejbližší době budou na autě ;) . Chtěl jsem velké DRL a toto jsou asi největší (nejdelší) co se dají sehnat, takže délka 30cm bude muset stačit ;) :D

 

post-107-0-84304400-1479658290_thumb.jpgpost-107-0-59708900-1479658315_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Stále pěkná i s těmi kilometry :)

 

DRL vypadají pěkně, pak nahoď fotku jak budou vypadat na autě až je tam "zabuduješ" :) já chtěl taky velký a zvolil jsem už zabudovaný do mřížek, ale to jsi možná viděl v mém tématu, bohužel stojí docela dardu... kolik stály tyto jestli to není tajný ? :)

Odkaz ke komentáři

Děkuji a o to mi jde, aby zůstala pěkná ;)

 

Jasně, jak je budu mít na autě, tak dám fotku. Ty DRL jak jsou zabudované v mřížce se mi hrozně líbí a i dost svítí, ale do RS nárazníku by nepasovaly, proto jsem pořídil jiné. Tyto stály kolem 1400,- https://www.tuning-in.cz/svetla-pro-denni-sviceni-5-led-chrom-nssc-vi.html a než jsem je koupil, tak jsem zjistil, že je má i Mikl na autě http://forum.octaviaclub.cz/index.php?showtopic=135&page=5&do=findComment&comment=1448151 a je s nima moc spokojenej, tak pak nebylo co řešit ;)

Odkaz ke komentáři

V pohodě, no je škoda, že je nedělají i pro RS nárazník, myslím, že by si kupce určitě našly ;)

 

No dám je taky tak nahoru, protože ty DRL jsou víc prohnuté, než je nárazník a když se dají nahoru a trochu se zapustí pod hranu nárazníku, tak se ta větší zaoblenost schová, jen nevím, jestli je dám taky tak na kraj nebo do prostřed... :)

Odkaz ke komentáři

Co se to ted deje za vzpouru merek oleje? Na fb to vidim denne ze se nekomu ulomila a ja sem menil mesic zpatky taky ?

 

Vzpoura měrek oleje :D , to se ti povedlo, no každopádně je to hodně divný, že teď tak odchází... :O

 

Asi bych volil doprostřed, ale volba je samozřejmě na tobě, těším se na výsledek ;)

 

Měrky mají opravdu asi "své dny", měnil jsem minulý týden na Passatu :D

 

Mě osobně se to taky víc zamlouvá doprostřed, ale uvidím jak to bude pasovat ;)

To bude určitčě ta vzpoura, jinak se to nedá vysvětlit :D

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Koupil jsem je v Autokelly a s OC slevou vyšel kus tuším na 304,- Kč. Do vyhledávače v Autokelly zadej kód OS 64193NBL a můžeš si vybrat balení po 1ks nebo po 2ks, já jsem je bral po 1ks, protože to vyšlo levněji ;) .

 

Jinak už na ně jezdím min. 2 týdny a nemůžu si stěžovat. Můžu je porovnat s Osram NB +90% a tyto jsou o dost jasnější a hlavně na dálkový svítí o dost dál, takže z mé strany spokojenost. Jak velký rozdíl bude mezi NBU +110% a NB Laser +130% to netuším, ale rozdíl by i v tomto případě měl být, co se týká intenzity svícení ;)

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...

Vidím, že jsem sem nic dlouho nenapsal, tak to musím napravit.

Octa slouží tak jak má, sice má nějaký menší neduhy (občasné kolísající otáčky na volnoběh a špatný kabel od altíku), který se budu snažit co nejdřív odstranit, ale hlavní je, že zima skončila, takže se dá už něco dělat, takže jsem vzal nové DRL, který jsem měl v regálu od podzimu a dal se do montáže. S výsledkem jsem nadmíru spokojenej... :palec:

 

post-107-0-34865700-1490126431_thumb.jpgpost-107-0-33729000-1490126450_thumb.jpgpost-107-0-99086500-1490126468_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Díky kluci, naživo to vypadá podle mě ještě líp než na fotkách. Jinak světla mají i funkci poziček, takže můžou svítit spolu s hlavníma světlama a tak jak budu o víkendu přezouvat, tak je takto i zapojím, takže budou v podstatě svítit stále, jen s hlavníma světlama budou svítit jen s 50% intenzitou. Ve výsledku si myslím, že jako celek to bude vypadat dobře ;)

Odkaz ke komentáři

Díky Láďo, no jsou to "drobnosti", které ale potěší, však ty taky pěkně jedeš a jsem zvědavej na ty tvoje kola... ;)

 

Jinak na živo to nevypadá špatně, je pravda, že kdyby ty světla byly třeba místo těch prostředních lišt, tak by to bylo lepší, ale to by bylo hrozný sraní s tím a taky, ty DRL jsou víc zahnutý než je nárazník a tak se to pod tou hranou schová. Já jsem chtěl právě dlouhý světla a tyto jsou asi nejdelší na trhu (30cm), ale jsou právě víc zahnutý, takže je asi jinak umístit ani nemůžu, aby to nevypadalo blbě ;)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
    • Dveře, jako že plech určitě stejný, ostatní věci jako zámek, spouštění okna a řj už mohou být jiné. Ale to se přehodí.
×
×
  • Vytvořit...