Přejít na obsah

kočkova Oktávka


Doporučené příspěvky

Díky moc pánové :palec:

 

H@nz: hele prodejce mi říkal, že konkrétně tyhle projektory Hella jsou z dvojkovýho Supa, ale používají se prý i v Golfech a co jsem se dočetl, tak i v některých novějších BMW. Taky jsem se dočetl, že v podstatě tenhle projektor je univerzální a když se vejde, tak jde zastavět do jakéhokoli světla, které mělo projektor. Do halogenů na O1 by to asi nešlo :lol:

 

duke_luke: no výměna kus za kus by byla paráda :D je to trochu víc náročnější, ale o to víc z toho člověk bude mít radost, když se to povede. Zimní večery jsou teď dlouhý, tak mám na to čas, navíc Rolbař začíná fungovat až po 20.2., takže i z tohoto pohledu je čas.

Jinak až nebudu mít příští zimu co dělat, tak se můžem domluvit a předělám tvoje světla :lol:

 

košin: díky ;) já se těším, jak si budeš hrát s novou chrochtou :palec: jestli ji vymazlíš jako jedničku, tak to bude parádní :palec: jinak tiše v dobrém závidím, hlavně 6ti kvalt ;)

Odkaz ke komentáři

nemáš vůbec za co chlape, rád jsem poradil :palec: hlavně aby si byl spokojen

 

jinak do mlhovek bych dal žlutý žárovky jako mám já, mají super účinnost, už je mám osvědčený v bílé tmě


pěkně si s těmi světly hraješ, z čehopak jsou ty větší helly? projektory jsi dával taky nové?

 

taky mi bylo řečeno prodejcem že se dávaly do Superba 2 předface, Golf 6, BMW 5 E60/E61 facel

Odkaz ke komentáři

ketys: tohle jsem taky probíral s členem vlastaaa a do paraboly řezáno není. Já osobně si myslím, že je to tak trochu škoda, páč se nevyužije celá plocha, tedy i účinnost čočky. Nicméně vlasta mě uklidnil, že i tak to svítí o dost líp, než origo projektory. Kdybych časem sehnal ještě jedny xeny za rozum, tak bych o tom možná uvažoval, ale do těchto světel/parabol je mi líto řezat.

Ale tušim, že Lupino má taky čočky 70mm a do parabol řezal.

 

 

vlastaaa: ale mam :beer: jo snad se to vše povede. A co máš konkrétně za žárovky v mlhovkách? Já právě pořád váhám, co do mlhovek koupit, jestli stačí něco obyč nebo nějaký lepší Osram nebo Philips.

Upraveno uživatelem kocka87
Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Sezóna pomalu začíná, tak včera jsme se pustil do menší očisty druhé sady Spiderů 17" před renovací. Ještě včera zuté pneu a dnes odvezeno na pískování, vyspravení škrábanců a následný stříbrný metalický komaxit. Už se nemůže dočkat, až budou svítit na autě. Bílou sadu Spiderů 17" nechávám na zimu a hnusných 15" plecháčů, stejně tak jako 288mm brzd, se navždy zbavuju B)

 

post-178-0-36449200-1458244048_thumb.jpg

 

 

Jinak bi-xenony už jsou komplet složený a připravený na montáž. Ještě zbývá očisti a nechat pozinkovat vše kovové na nápravy pro nivelaci světel, hodit ostřiky světel na nárazník a jede se k Rolbařovi.

 

Osazeno xenon potkávací/dálka D2S Philips XenStart 4300K, halogen dálka Osram Night Breaker Unlimited +110%, mlhovky obyč žluté H3 - 3000K, parkovačky v LEDkách.

 

post-178-0-21895400-1458243956_thumb.jpg

 

Pro světla chystám jestě jednu funkci navíc a to funkci COMING HOME.

Po bliknutí dálkou, otevření a zavření dveří budou svítit potkávací 30s. Po bliknutí a otevření dveří svítí potkávací 3min.

 

tohle dodatečně instalované relé to bude mít na starosti

 

post-178-0-54450100-1458243995_thumb.jpg

Upraveno uživatelem kocka87
Odkaz ke komentáři

funkcia coming home sa zijde hlavne,ked byvas v dome, co ty asi aj byvas nie :) Pekna vychytavka. Pozeram,ze sa ti spider alu nejako pacia, ked uz kupujes druhu sadu :) Alebo chces mat original alu k autu ? Tak moze mat auto v buducnosti vacsiu cenu.

Tiez uvazujem zohnat spidery 17 na zimu,ked dam este vacsie brzdy,ale zatial to neriesim. Na zimu mi staci zatial R16

Odkaz ke komentáři

jj, bydlím v domě a hledat za tmy klíčovou dírku je na prd :D no ale chci to spíš jen jako vychytávku ke xenonům, relátko nebylo drahý, tak to chci zkusit. Jen škoda, že na oktávku nejde i Leaving Home.

Jinak Spidery, za mě jsou to nejhezčí kola na O1 v 17". Na letošní sezónu jsem pokukoval po nějakých 18" Tomason nebo OZ Racing, ale nakonec vyhrály Spidery :wub:

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Tak dnes ráno konečně vyzvednuty kola z lakovny. Musím říct, že se mi líbí víc, něž ty bílé co mam :wub: holt bílé budou na zimu :) . Odpoledne už Spidery byly na autě a následovala testovací jízda. Nechápu proč, ale na 17" je jízda pohodlnější.

Taky jsem opět a napořád po zimním spánku vrátil přední RS 312tky brzdy, po těch se mi opravdu stýskalo, oproti 288 jsou znát.

Jinak na ošetření pneu poprvé použit Meguiars Endurance High Tire Gel oproti Dodo Juice basic of bling tyre & trim dressing je spotřeba minimální se stejným efektem. Uvidím časem, jak to bude s výdrží.

 

Pro info, váha samotného 17" Spideru je 9,980kg, váženo u přítelky v práci na poštovní váze, proto ta přesnost :D

 

post-178-0-99475100-1459363221_thumb.jpg post-178-0-46789000-1459363321_thumb.jpg post-178-0-94840800-1459363278_thumb.jpg

 

 

Upraveno uživatelem kocka87
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
    • Dveře, jako že plech určitě stejný, ostatní věci jako zámek, spouštění okna a řj už mohou být jiné. Ale to se přehodí.
×
×
  • Vytvořit...